reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Też zaczęłam dziwnie czuć brzuch ale zero plamienia. A ja nieraz mam przed takie mini brązowe upławy i czekam na rozkrecenie się @
Mam nadzieję że będziemy Ci niebawem gratulowac dwóch pięknych wyraźnych kresek!

Dziewczyny, dziwna sprawa z tą temp i nie wiem czy zwracać na nią uwagę. Jeśli dzisiaj miałby być @ to już wczoraj powinna spaść. Jeśli jutro @ to dzisiaj powinna być niższa a tu wczoraj i dzisiaj 37,1. Czyżby jakieś rozregulowanie i przyjdzie znacznie później?
 
reklama
Bliźniaki i to najlepiej dwujajowe chłopczyk i dziewczynka za jednym razem! W takim razie trzymam kciuki [emoji16]

Niezły zapasik będzie [emoji7] ale wiesz co, miejmy nadzieję że nie będą te testy owu w ogóle już potrzebne!
Ja właśnie mam taką nadzieję. A zwłaszcza jak pojadę do gin 18 czerwca i on mi powie "JAK NIE UMIE PANI ZAJSC W CIĄŻĘ JAK PANI W CIĄŻY JEST"[emoji23]
 
Mam nadzieję że będziemy Ci niebawem gratulowac dwóch pięknych wyraźnych kresek!

Dziewczyny, dziwna sprawa z tą temp i nie wiem czy zwracać na nią uwagę. Jeśli dzisiaj miałby być @ to już wczoraj powinna spaść. Jeśli jutro @ to dzisiaj powinna być niższa a tu wczoraj i dzisiaj 37,1. Czyżby jakieś rozregulowanie i przyjdzie znacznie później?
Albo nie przyjdzie wogule. Mierz nadal i zobaczysz jaka będzie jutro i we wtorek. A w środę test.
 
Miałabyś niezłą niespodziankę! Przyjdziesz z problemem A problem będzie już rozwiązany [emoji23][emoji23][emoji23] mina gina byłaby bezcenna!

Tak właśnie będę robić ale coraz bardziej czuje się jak na @ i to mi się nie podoba :(
 
Hej dziewczyny ja dziś nadal zero Oznak na okres ale znowu zob kropelke jakąś różowa rano na papierze, pewnie się zaczyna okres.... [emoji58]
 
A. Mam jeszcze pytanie jak jadlyscie dupka czy luteine to ile dni? Bo ja ma od 17-26 brać włącznie czyli 9 dni dziwnie czy nie dziwnie?
 
Miałabyś niezłą niespodziankę! Przyjdziesz z problemem A problem będzie już rozwiązany [emoji23][emoji23][emoji23] mina gina byłaby bezcenna!

Tak właśnie będę robić ale coraz bardziej czuje się jak na @ i to mi się nie podoba :(
[emoji23][emoji23] już sobie wyobrażam jaka mina by była gin.

Kochana może te bóle są na ciążę bo nie które kobiety cierpią na ból brzucha w ciąży.

Póki nie ma @ jest szansa.
 
Hej dziewczyny ja dziś nadal zero Oznak na okres ale znowu zob kropelke jakąś różowa rano na papierze, pewnie się zaczyna okres.... [emoji58]
A może to plamienie implantacyjne? W końcu występuje w okolicach spodziewanej @!!! I jak to twierdzą lekarze, często jest mylne z @ ale z moim to raczej nie da się pomylić bo jest bardzo obfity zazwyczaj. Ale powiem Ci że u Ciebie jest duża nadzieja! [emoji7]

Co do luteiny nie pomogę nie miałam jeszcze okazji brać :(

U mnie w sensie że jak się czuję? Obudziłam się dosyć wcześnie całkiem wyspana, ale po 20 minutach jak już zdążyłam się ubrać i ogólnie ogarnąć to tak mnie zmoglo że zasnęłam na kanapie [emoji54] dopóki leżałam brzuch mnie pobolewal i w ogóle takie uczucie napięcia jak przed @ ale odkąd wstałam żeby się zabrać za obiad tak nagle boleści ustały jak ręką odjąl. No i temp. powyżej 37 więc albo to To albo się spóźnia :/
 
reklama
[emoji23][emoji23] już sobie wyobrażam jaka mina by była gin.

Kochana może te bóle są na ciążę bo nie które kobiety cierpią na ból brzucha w ciąży.

Póki nie ma @ jest szansa.

Nie chcę się tak nakręcać bo ja może siłą woli i chęcią posiadania dziecka tak wstrzymuje @.... Ale masz rację dopóki nie ma @ jest szansa więc każda z nas jeszcze może żyć nadzieją że się udało [emoji7]
 
Do góry