reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Wszystkie 3 jesteśmy w napięciu [emoji37] a wiecie co ja wstałam z dobrym humorem i nastawieniem ale jakoś tak zaczęłam oglądać poranno telewizję i wszędzie o mamach i jakieś wyciskacze łez do tego stopnia że złapałam doła i nie mogę nawet na mojego chrześniaka patrzeć jak się bawi z mamą i tata bo tak mnie to rozczula i becze co po chwilę i się ukrywam po katach. Boże jestem psychiczna
Kochana nie załamuj się nie łap żadnego doła. W końcu i my zostaniemy mamami. Zobaczysz. Wierzę w to. Która z was będzie najwcześniej testować?
 
reklama
Właśnie wylazlam spod prysznica i pojadę na jakieś zakupy to mi poprawi humor [emoji177] ja dopiero za dwa dni @takze nie robię testu.... Pewnie samo się wyjaśni
Kochana nie załamuj się nie łap żadnego doła. W końcu i my zostaniemy mamami. Zobaczysz. Wierzę w to. Która z was będzie najwcześniej testować?
 
Nie przyjdzie zobaczysz. Także czekam na test z dwoma pięknymi kreskami.

Ja nie wiem czy wytrzymam aż do 6 czerwca ale nie zrobię wcześniej niż przyszły weekend jeśli @ do mnie nie zawita wcześniej.
 
Obyś miała rację! I do Ciebie nie przyjdzie i jak wszystko dobrze się ułoży to będziemy mieć podobny termin [emoji85]
 
Nawet sobie nie wyobrażasz jak bym się cieszyła ze swojego szczęście i z Twojego i z innych szczęść dziewczyn.

Z nadzieją myślę że dużo dziewczyn w maju ujrzy dwie kreski lub najpóźniej z początkiem czerwca.
 
Przepiękna perspektywa ujrzeć dwie kreski na teście! Też bym się bardzo ucieszyła z takiego szczęścia. I swojego i Twojego i całej reszty. Niech ta wiosna będzie owocna nie tylko kwitnące rośliny ale i kwitnące mamusie!
 
Przepiękna perspektywa ujrzeć dwie kreski na teście! Też bym się bardzo ucieszyła z takiego szczęścia. I swojego i Twojego i całej reszty. Niech ta wiosna będzie owocna nie tylko kwitnące rośliny ale i kwitnące mamusie!
Jestem tego samego zdania kochana.
 
reklama
Od rana jestem placzkiem chodzacym i już dziś na pewno nie wejdę na fb, bo każda ale to każda koleżanka, wstawia zdj że swoimi bombelkami podpisane jak sa Szczeliwa a ja odrazu becze.... Koszmarny ten dzień dziś... [emoji58]
 
Do góry