reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

reklama
Jasne :) do fiksowania mi daleko :) Jestem z tych kobiet, które chcą ale nie muszą mieć dzieci jako cel życiowy. Za 2 miesiace jesli nic nie wyjdzie mam miec inseminacje i tez max 3 próby a potem in vitro. Jesli i ta ostatnia metoda ze 2x nie zaskoczy to odpuszczamy z narzeczonym.
Zresztą ponad 2 lata starań osłabia zapał. Ja po prostu pierwszy raz w zyciu miałam przesunięty cykl i tak zupelnie inne samopoczucie po tym leku, ze tego nie rozumialam.
 
Witam. Wiem ze tu nikt nie jest zadna wrozka itd ale mimo wszystko sie zapytam. Czy mialyscie objawy ciazy jeszcze przed spodziewanym okresem? Jak tak to jakie? Staram sie o dzidzie od 3 miesiecy tak wiem to praktycznie nic jesli chodzi o czas. Aktualnie jestem 6 dni przed@ mam taki hmm rozciagajacy/kłujacy bol w podbrzuszu inny niz na okres oraz mam lekkie mdlosci ktore znikaja i pojawiaja sie co chwile i sennosc...na test za wczesnie bo pewnie i tak by pokazal jedna kreske. Jesli sie okres nie pojawi to test zrobie a na ta chwile chetnie bym poczytala jak u was bylo :)
Witajcie, ja również zawsze w ciąży na początku, jak jeszcze test nie wskazywał ciąży, czułam cuagniecie w podbrzuszu
 
Witajcie dziewczyny. Jestem tu nowa. Mam pięcioro dzieci- cztery dziewczyny i jednego chłopaka. Chcemy aby nasz syn miał brata...może być ciężko bo to od nas nie zależy. Niestety. Rodzilam prawie rok temu córeczkę. Do dnia dzisiejszego nie mam miesiączki. Ostatnio natomiast pojawił się u mnie śluz. Najpierw gęsty a potem z dnia na dzień był bardziej rozciagliwy aż w końcu wyglądem przypominał białko jaja kurzego. Zrobiłam test owu i wyszedł pozytywny. Czekamy na efekty
 
Witajcie dziewczyny. Jestem tu nowa. Mam pięcioro dzieci- cztery dziewczyny i jednego chłopaka. Chcemy aby nasz syn miał brata...może być ciężko bo to od nas nie zależy. Niestety. Rodzilam prawie rok temu córeczkę. Do dnia dzisiejszego nie mam miesiączki. Ostatnio natomiast pojawił się u mnie śluz. Najpierw gęsty a potem z dnia na dzień był bardziej rozciagliwy aż w końcu wyglądem przypominał białko jaja kurzego. Zrobiłam test owu i wyszedł pozytywny. Czekamy na efekty
dajesz rade przy tylu dzieciach? ja to bym pewnie zeswirowala ale ja to ja ;) wielki szacun dla Ciebie ze pomimo tylu dzieciaczkow chcesz kolejne! powodzenia trzymam kciuki :)
 
Witajcie dziewczyny. Jestem tu nowa. Mam pięcioro dzieci- cztery dziewczyny i jednego chłopaka. Chcemy aby nasz syn miał brata...może być ciężko bo to od nas nie zależy. Niestety. Rodzilam prawie rok temu córeczkę. Do dnia dzisiejszego nie mam miesiączki. Ostatnio natomiast pojawił się u mnie śluz. Najpierw gęsty a potem z dnia na dzień był bardziej rozciagliwy aż w końcu wyglądem przypominał białko jaja kurzego. Zrobiłam test owu i wyszedł pozytywny. Czekamy na efekty

Podziwiam :D mam dwie córki i bardzo chciałabym syna, ale myślę, ze max do 3 razy sztuka, gdy będzie trzecia dziewczyna, to odpuścimy walkę o chłopaka :p
 
reklama
Podziwiam :D mam dwie córki i bardzo chciałabym syna, ale myślę, ze max do 3 razy sztuka, gdy będzie trzecia dziewczyna, to odpuścimy walkę o chłopaka :p
[/QUOT
My jeszcze raz chcemy spróbować.
Dostałam miesiaczke. Pierwsza po porodzie czyli właściwie niemalże po dwóch latach powoli odstawiam małą od cycka bo prolaktyna robi swoje. Byłam pewna ze owulacja nastąpiła przed tą pierwszą miesiączka. Był piękny śluz i test owu+. Niestety prolaktyna albo uniemowzliwila pecherzykowi pęknięcie albo na pewno znacząco skrocila fazę lutealna bo od owulacji do miesiączki minęło zaledwie kilka dni- może 4-5. Jak to wyglądało u was? Kiedy wróci to do normy
 
Do góry