reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Właśnie ze do ostatniej miesiączki miałam regularne cykle teraz się przestawilo aż o 5 dni. Do testów się zrazilam bo co robiłam to ciągle negatywne. Może nie trafiłam w dni nie wiem

Powiem z wlasnego doswiadczenia...ja przez pierwszy miesiac codziennie robilam testy owulacyjne bo za cholere nie wiedzialam kiedy mam no i w 17 dniu cyklu wychodzily 2 piekne mocne kreski czyli mozliwosc owulacji byla do 48h :) sprobuj jeszcze raz z tymi testami.
 
reklama
Odebrałam wyniki badań wszystkie hormony tarczyca nawet toxo w normie. Dziś. Jeszcze czeka mnie wizyta u ginekologa zobaczymy co powie. Niestety nie u mojego bo jest na urlopie. Już sama nie wiem..
 
Powiem z wlasnego doswiadczenia...ja przez pierwszy miesiac codziennie robilam testy owulacyjne bo za cholere nie wiedzialam kiedy mam no i w 17 dniu cyklu wychodzily 2 piekne mocne kreski czyli mozliwosc owulacji byla do 48h :) sprobuj jeszcze raz z tymi testami.
Sproboje z testami ale niestety dopiero listopad grudzień bo narzeczony jest za granicą i ciężko nam się dostosować do moich płodnych dni. Czyli jak zrobię test owulacyjny i wykaże 2 kreski to może oznaczać że jestem w trakcie owulacji czy dopiero będzie??
 
Mój ginekolog stwierdził że jestem zablokowana przez ciągle myślenie i nakręca nie się na ciążę. Więc odpuszczam... Badania wszystkie ok... Będzie co ma byc
 
Sproboje z testami ale niestety dopiero listopad grudzień bo narzeczony jest za granicą i ciężko nam się dostosować do moich płodnych dni. Czyli jak zrobię test owulacyjny i wykaże 2 kreski to może oznaczać że jestem w trakcie owulacji czy dopiero będzie??

Test owulacyjny pokazuje skok PIK wiec jesli wyjda 2 ciemne kreski testowa czasami jest ciemniejsza od kontrolnej to od tego czasu w ciagu 48h wystapi owulacja to jest najlepszy czas na przytulanki z mezem ;)
 
Mój ginekolog stwierdził że jestem zablokowana przez ciągle myślenie i nakręca nie się na ciążę. Więc odpuszczam... Badania wszystkie ok... Będzie co ma byc

I ma racje:) ja przez pierwsze 2 miesiace bylam tak nakrecona ze o niczym innym nie myslalam w trzecim miesiacu odpuscilam zaczelam miec plany i stwierdzilam ze bedzie co ma byc no i akurat tak sie stalo ze w tym trzecim miesiacu sie udalo :)
 
Tak z ciekawość zapytam czy kobieta która jest w ciąży np. 2/3 ale o tym nie wie, bo okres spóźniać może się z wielu powodów i zrobi test ciążowy bo zacznie się już interesować czemu nie ma okresu to z moczu rozcieńczonego to i tak wyjdą 2 kreski?
 
Tak z ciekawość zapytam czy kobieta która jest w ciąży np. 2/3 ale o tym nie wie, bo okres spóźniać może się z wielu powodów i zrobi test ciążowy bo zacznie się już interesować czemu nie ma okresu to z moczu rozcieńczonego to i tak wyjdą 2 kreski?
Jeśli chodzi o to ,że okres spóźnia się 2/3 tygodnie ,to tak wyjdą 2 kreski nawet z popołudniowego moczu
 
Cześć dziewczyny postanowiłam do Was napisać bo już sama nie wiem co myśleć ‍♀️ Chyba liczę na to ze dacie mi cień nadziei gdzies od pół roku staramy się o dzidzie w miedzy czasie mieliśmy jedno poronienie i od tego miesiąca mam zielone światło od lekarza. Według testów owulacyjnych miałam owulacje 12.09 oczywiście było przytulanko i czekamy... od trzech dni mam podwyższona temperaturę i lekko czuje ze odzywają się jajniki ale ból w ogóle nie przypomina tego na @. Żadnych innych objawów nie mam pare razy zakręciło mi się w głowie ale myśle ze na taki objaw to za wcześnie. Jak zaczęły pobolewac jajniki to właśnie trzy dni temu najmocniej bolały i teraz ledwo ledwo i trochę w sumie w krzyżu bolało. Co o tym myślicie? Niestety cykle mam nie regularne a po poronieniu już w ogóle na ostatnia miesiączkę czekałam 39 dni Pozdrawiam i oczywiście gratuluje wszystkim szczęśliwym mamuśka
 
reklama
Cześć dziewczyny postanowiłam do Was napisać bo już sama nie wiem co myśleć ‍♀ Chyba liczę na to ze dacie mi cień nadziei gdzies od pół roku staramy się o dzidzie w miedzy czasie mieliśmy jedno poronienie i od tego miesiąca mam zielone światło od lekarza. Według testów owulacyjnych miałam owulacje 12.09 oczywiście było przytulanko i czekamy... od trzech dni mam podwyższona temperaturę i lekko czuje ze odzywają się jajniki ale ból w ogóle nie przypomina tego na @. Żadnych innych objawów nie mam pare razy zakręciło mi się w głowie ale myśle ze na taki objaw to za wcześnie. Jak zaczęły pobolewac jajniki to właśnie trzy dni temu najmocniej bolały i teraz ledwo ledwo i trochę w sumie w krzyżu bolało. Co o tym myślicie? Niestety cykle mam nie regularne a po poronieniu już w ogóle na ostatnia miesiączkę czekałam 39 dni Pozdrawiam i oczywiście gratuluje wszystkim szczęśliwym mamuśka
No chyba ciężko będzie pomóc :( tym bardziej jak są tak nieregularne cykle ,bo nie wiadomo kiedy się @ spodziewać ,tym bardziej że to dopiero tydzień od prawdopodobnej owulacji , nic tylko czekać ,bo na objawy fakt za wcześnie ,kłucie jajnika ,no może być na ciąże u mnie tak było,ale również na @ tak samo ,niestety te objawy są bardzo podobne
 
Do góry