reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

No właśnie mogą to być objawy tez na @ niestety. Chociaż nigdy przed @ nie czułam się jak przy przeziębieniu. Czas pokaże ciekawa jestem co wyjdzie :)
 
reklama
A możecie mi powiedzieć z własnego doświadczenia co myśleć po wykonanym teście owulacyjnym. 12.09 miałam według testu owulacje i kreska owulacyjna była wyraźniejsza od testowej. Dzisiaj jestem tydzień po owulacji i z ciekawości zrobiłam sobie test owulacyjny i wyszedł taki jak na załączonym zdjęciu. Dodam tez ze 3 dni po owulacji robiłam test i był negatywny pokazał się tylko kreska testowa. Co myśleć o takim wyniku?
 

Załączniki

  • 9E719F2C-9C95-4DE5-8FAD-8BFA9CC31936.jpeg
    9E719F2C-9C95-4DE5-8FAD-8BFA9CC31936.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 81
  • 13424B18-A462-41EF-A76C-8A03300F38D9.jpeg
    13424B18-A462-41EF-A76C-8A03300F38D9.jpeg
    797 KB · Wyświetleń: 82
Ostatnia edycja:
Witam. Laski mi już brakuje sił... ;( ;(
od rana nerwy na full... jestem po kriotransferze 4 dobowego zarodka. Bylam u immunologa który po zrobieniu badań zalecil mi zastrzyki z Accofilu. Ginekolog dodatkowo dala progesteron w zastrzyku i zastrzyk przeciwzakrzepowy. Dzis jest 10 dzień po kriotransferze. Codziennie kilka razy pobolewa mnie brzuch na dole, czasami dosc mocno;( niewiem po co ale oczywiscir chyba po to zeby znowu sie rozczarowac zrobilam sikańca.... i co... i wielkie "G". Niemam ochoty juz brac tych pieprzonych zastrzykow skoro i tak gowno z tego. Tyle podejsc i kolejne rozczarowanie.... mam dość;(
Mam ochote wziąć wolne od pracy i konkretnie wziąć się za siebie. Myslalam juz nad zmianą kliniki... tyle podejsc i zeby ani razu nic nie bylo..;(
 
Ja dziewczyny odpuscilam. Nie myślę o tym co ma być to będzie jestem już zmęczona tym czekanie sprawdzaniem i nakręca iem się. Każdy objaw mógł sugerować ciążę ale niestwty za każdym razem przychodziła @.
 
Ja dziewczyny odpuscilam. Nie myślę o tym co ma być to będzie jestem już zmęczona tym czekanie sprawdzaniem i nakręca iem się. Każdy objaw mógł sugerować ciążę ale niestwty za każdym razem przychodziła @.
Olcia, głowa do góry! Może za bardzo się nakręcasz i poprostu psychika zablokowała się.. Nie odpuszczaj dzidziusia ale bierz to na spokojnie, może wtedy się uda. Nie wiem jak długo się starasza, ale ja dwa cykle bez powodzenia mam za sobą i też trochę mi przykro ale wiem że czasem trzeba lat by coś zaskoczyło. Oczywiści życzę, by 2 kreseczki pojawiły się szybciej. Przytulam :)
 
Olcia, głowa do góry! Może za bardzo się nakręcasz i poprostu psychika zablokowała się.. Nie odpuszczaj dzidziusia ale bierz to na spokojnie, może wtedy się uda. Nie wiem jak długo się starasza, ale ja dwa cykle bez powodzenia mam za sobą i też trochę mi przykro ale wiem że czasem trzeba lat by coś zaskoczyło. Oczywiści życzę, by 2 kreseczki pojawiły się szybciej. Przytulam :)
Ja już rok czasu. Z tym że narzeczony jest za granicą i przyjeżdża w miarę możliwości na moje dni płodne. Tak na spokojnie jak będzie to będzie cudownie jak nie to na spokojnie. Bez sprawdzania
 
Ja już rok czasu. Z tym że narzeczony jest za granicą i przyjeżdża w miarę możliwości na moje dni płodne. Tak na spokojnie jak będzie to będzie cudownie jak nie to na spokojnie. Bez sprawdzania
Myślę, że to dobre podejście. Słyszałam i czytałam już o wielu takich przypadkach, że po "odpuszczeniu" nagle pojawiały się dwie kreski... stres ma duży wpływ na psyche, a ta na organizm. Warto dać sobie czas i skupić się też na innych przyjemnościach, nawet jeżeli to nie takie proste :) Moja koleżanka miała problemy hormonalne, trochę jej się poprawiło po terapii, odpuściła na dwa cykle przy równoczesnym braniu Myofolicu i bum , zaskoczyło :) Także uszy do góry.
 
Hej dziewczyny :) od niedzieli, czyli po skończonej owulacji, cały czas mniej lub bardziej bolą mnie jajniki i czuje takie dziwne rozpychanie na dole, Jak siedzę to mam wrażenie że mi spodnie pękną na podbrzuszu.. czytałam że może to być np. pękniecie torbiela ale również objaw bardzo wczesnej ciąży. Miała któraś z Was tak?
 
Hej dziewczyny :) od niedzieli, czyli po skończonej owulacji, cały czas mniej lub bardziej bolą mnie jajniki i czuje takie dziwne rozpychanie na dole, Jak siedzę to mam wrażenie że mi spodnie pękną na podbrzuszu.. czytałam że może to być np. pękniecie torbiela ale również objaw bardzo wczesnej ciąży. Miała któraś z Was tak?
Ja tak właśnie teraz mam , bol podbrzusza prawie od owulacji
 
reklama
Do góry