reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

kasia20021

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Sierpień 2010
Postów
438
Miasto
Liverpool
Witam. Wiem ze tu nikt nie jest zadna wrozka itd ale mimo wszystko sie zapytam. Czy mialyscie objawy ciazy jeszcze przed spodziewanym okresem? Jak tak to jakie? Staram sie o dzidzie od 3 miesiecy tak wiem to praktycznie nic jesli chodzi o czas. Aktualnie jestem 6 dni przed@ mam taki hmm rozciagajacy/kłujacy bol w podbrzuszu inny niz na okres oraz mam lekkie mdlosci ktore znikaja i pojawiaja sie co chwile i sennosc...na test za wczesnie bo pewnie i tak by pokazal jedna kreske. Jesli sie okres nie pojawi to test zrobie a na ta chwile chetnie bym poczytala jak u was bylo :)
 
reklama
Witam. Wiem ze tu nikt nie jest zadna wrozka itd ale mimo wszystko sie zapytam. Czy mialyscie objawy ciazy jeszcze przed spodziewanym okresem? Jak tak to jakie? Staram sie o dzidzie od 3 miesiecy tak wiem to praktycznie nic jesli chodzi o czas. Aktualnie jestem 6 dni przed@ mam taki hmm rozciagajacy/kłujacy bol w podbrzuszu inny niz na okres oraz mam lekkie mdlosci ktore znikaja i pojawiaja sie co chwile i sennosc...na test za wczesnie bo pewnie i tak by pokazal jedna kreske. Jesli sie okres nie pojawi to test zrobie a na ta chwile chetnie bym poczytala jak u was bylo :)
Witaj oczywiscie sa to objawy ciazowe. Kazda moze miec inne lub wcale ich nie miec. Test lub bhcg rozwiaze Twoje watpliwosci.
Kwas foliowy bierzesz?
 
Mnie bolaly cycki. Szczegolnie sutki. Ogolnie bylam rozbita strasznie i pamietam ze poryczalam sie z jakiegos blahego powodu i doslownie w ulamku sekundy sie ogarnelam i sama nie wiedzialam co sie przed chwila wydarzylo [emoji23].
 
Witaj oczywiscie sa to objawy ciazowe. Kazda moze miec inne lub wcale ich nie miec. Test lub bhcg rozwiaze Twoje watpliwosci.
Kwas foliowy bierzesz?
Biore od dnia w ktorym postanowilismy sie starac o dziecko :) mieszkam w UK i tutaj betahcg kosztuje 53f i jest robiona prywatnie nigdy jeszcze sie nie spotkalam zeby lekarz pierwszego kontaktu wyslal kobiete na bhcg
 
Biore od dnia w ktorym postanowilismy sie starac o dziecko :) mieszkam w UK i tutaj betahcg kosztuje 53f i jest robiona prywatnie nigdy jeszcze sie nie spotkalam zeby lekarz pierwszego kontaktu wyslal kobiete na bhcg
A no widzisz.. u nas ginekolog wysyla lub prywatnie
 
Jesli jest inaczej niż zwykle to dobry znak. Ja tez przez kilka miesięcy staran co miesiąc mialam ciazowe objawy a w cyklu w ktorym zaskoczylo zupelnie nic. Jedynie plamienie kilka dni przed @
No wlasnie ja jestem 6 dni przed spodziewana@ a wlasnie przed chwila zauwazylam ze dostalam plamienia i to nie takiego krwistego tylko sluz i zabarwienie jak kawa z mlekiem
 
Mnie bolaly cycki. Szczegolnie sutki. Ogolnie bylam rozbita strasznie i pamietam ze poryczalam sie z jakiegos blahego powodu i doslownie w ulamku sekundy sie ogarnelam i sama nie wiedzialam co sie przed chwila wydarzylo [emoji23].
Ja wczoraj nie wiem dlaczego ale zaczelam sie klocic z moim facetem i to o nic! Od tak po prostu bo cos mnie naszlo co do cyckow to pobolewaja mnie tylko po bokach innych zmian nie zauwazylam
 
reklama
Miałam objawy chyba zaraz po zagnieżdżeniu ;D mówiłam mojej kolezance kiedyś takie rzeczy tylko w filmach że masz mdłości przed okresem a tu nagle bach kucie w jajniku , ból krzyża , ból kości , ochota tylko na naleśniki wszystko inne ble , mdłości , ból głowy , płaczliwość , coś podejrzewałam tak w 1% ale myślałam że to przesilenie wiosenne więc nie wkrecalam sobie objawów bo raczej nie myślałam że to będzie ciąża ,byłam mega zmęczona do tego , ale miałam mieć zabieg usunięcia pieprzyka i znieczulenie przez to wolałam sprawdzić w razie co
5 dni przed okresem zrobiłam betę , testu nie robiłam beta wynosiła 94 dwa dni później 210 więc napewno by wyszło na teście , już od tamtej pory tylko USG ;) tak wiec wszystko jest możliwe ;)
 
Do góry