reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

reklama
W dniu miesiączki to napewno nie za wcześnie, ja robiłam test 3 dni przed i kreskę widziałam tylko Ja ale wiedziałam że ona tam jest , dzień później była już bardziej widoczna
 
To jest ten pierwszy robiony 4 dni przed @
 

Załączniki

  • B7BBA296-93CB-42E8-B949-E99A0249D9B7.jpeg
    B7BBA296-93CB-42E8-B949-E99A0249D9B7.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 100
Tak jak pisałam 3 dni po owulacji bolące sutki. Później doszły zaparcia (nigdy z tym problemu nie miałam) wilczy apetyt, ciagle zmęczenie, bóle głowy i wypryski na buzi jak u nastolatki wzdety brzuch i z dwa razy na dzień zakręci mi się w głowie.
 
reklama
A i jeszcze od czasu do czasu pobolewa mnie podbrzusze tak jakby ciągnęło i takie bóle przypominające jak te przed @ tylko nie takie silne
 
Do góry