reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie się

Spróbuj zainwestować w testy owulacyjne, bo aplikacja nie zawsze się sprawdza.
Jestem w Irlandii i nie wiem nawet jak zapytać o to...
Nie wiem co się dzieje spóźnia mi się okres już 2 dzień niby powinnam mieć wczoraj
. Czekalam do dzisiaj i nic. Wczoraj robiłam 2 testy i wyszły negatywnie. Piersi mnie bardzo bolą i nie wiem sama już co myśleć :)
 
reklama
Mam 2 aplikacje to na jednej powinnam okres dostać wczoraj a na drugiej, że dzisiaj, a zazwyczaj dostawałam rano... No nic czekam
Screenshot_20200614_111406_org.iggymedia.periodtracker.jpeg
 
Jestem w Irlandii i nie wiem nawet jak zapytać o to...
Nie wiem co się dzieje spóźnia mi się okres już 2 dzień niby powinnam mieć wczoraj
. Czekalam do dzisiaj i nic. Wczoraj robiłam 2 testy i wyszły negatywnie. Piersi mnie bardzo bolą i nie wiem sama już co myśleć :)
Zrób jutro rano trzeci dla pewności.
 
Ale to na początku jak instalowałam ta aplikacje trzeba było zaznaczyć ostatni dzień miesiączki i po poronieniu zawsze mialam okres jak było zaznaczone
Pokaże Ci moja ostatnia miesiączkę, te zaznaczone to dni płodne no i teraz powinnam mieć ale nie mam.
17.05 miałam ostatnia miesiączkę
Na jakiej zasadzie działa ta aplikacja? Zaznaczasz sluz, temperaturę?
Screenshot_20200614_132106_maybebaby.getpregnant.getbaby.flo.jpeg
Screenshot_20200614_132049_maybebaby.getpregnant.getbaby.flo.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Ta aplikacja zakłada, ze owulacja była 31, ale czy naprawdę?
Ale 1-3 jest jako płodny, czuli zakłada ze miesiaczka moze byc maksymalnie 3 dni pozniej.
byl chociaż jeden cykl dłuższy?
 
Zawsze był 28.


OK właśnie poszłam do łazienki i zaczął mi się okres.... :/.. Takze jeszcze raz musimy spróbować
Ta aplikacja zakłada, ze owulacja była 31, ale czy naprawdę?
Ale 1-3 jest jako płodny, czuli zakłada ze miesiaczka moze byc maksymalnie 3 dni pozniej.
byl chociaż jeden cykl dłuższy?
 
reklama
Pokaże ci moje dwa cykle po odstawieniu od piersi. Pierwszy 31dni, drugi 24.
Widac skok, co prawda troche odpuszczam notowanie śluzu bo mam go niewiele.
I tak jesli jest skok i sluz to mozna przypuszczać ze była owulacja, jesli nie byłoby skoku byłby to cykl bezowulacyjny .
Akurat dobrze ci sie składa bo powinno sie zacząć mierzenie w pierwszy dzien okresu.
A co do termometru mozesz użyć zwykły w ustachimage.jpegimage.jpegvimage.jpegimage.jpeg
 
Do góry