reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranie się

Domi9534

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kochane 4 miesiące temu (luty) poroniłam tzn... Miałam ciąże pozamaciczna w 6 tygodniu, ale zanim wszystko było w porządku minął miesiąc, tzn na badaniu krwi miałam już beta 0. Po poronieniu dostałam okres ( marzec)staramy się od kwietnia, bo pozwolił nam lekarz i chyba nie potrafię wyliczyć dni płodnych bo nie trafiamy... Teraz czerwiec i jutro powinnam dostać okres.... Wczoraj nie potrzebnie robiłam test... Mogłam poczekać do tej miesiączki i chyba też mi się wydaje że dostanę, bo wtedy jak zaszłam w lutym nie miałam krost, miałam tylko kłucie w brzuchu a tym razem właśnie wyszły mi krosty jak zawsze na okres, pobolewa brzuch, piersi bolą... Więc chyba znowu nie trafiliśmy :(... Proszę powiedzcie mi jak obliczać

. Teraz okres miałam 17 maja I cykle trwają 28 dni

reklama

Mała.czarna

Rozwiązania
0
Warto wybrac sie raz czy dwa np w okolicy tydonia po pierwszym dnii cyklu do lekarza na to zeby ustalil kiedy i czy dochodzi do owulacji. Pomocne jest tez mierzenie temperatury :)

Mixme92

Rozwiązania
0
Od kwietnia to dopiero 2 mce, spokojnie... Jak nie jesteś pewna kiedy to najlepiej seks co 2-3 dni od końca okresu do tygodnia przed miesiączką, coś w okolicach traficie ;)

Domi9534

Rozwiązania
0
Od kwietnia to dopiero 2 mce, spokojnie... Jak nie jesteś pewna kiedy to najlepiej seks co 2-3 dni od końca okresu do tygodnia przed miesiączką, coś w okolicach traficie ;)

Wiesz wcześniej od razu trafiliśmy stąd te obawy. Mimo wszystko będziemy tak teraz robić. Dziękuję :*

Domi9534

Rozwiązania
0
Tak, mój lekarz powiedział mi że po pierwszej miesiączce mogę od razu zajść w ciążę. Ale wydaje mi się, że źle obliczam dni płodne... Tzn sama nie obliczam tylko korzystam z aplikacji...

ElaStyczna

Rozwiązania
0
Jak miałam więcej śluzu to właśnie stąd myślałam, że mam dni płodne. Nigdy tego nie umiałam obliczyć, pierwsza ciąże akurat było bez aplikacji
Jak nie monitoring owulacji to moze sprobuj testami owulacyjnymi.. chociaz jak masz regularnie co 28 dni to ja bym od 10 dnia cyklu co drugi dzien sie starala ;)

Jadwiga orłowska

Miasto
P
Rozwiązania
3
U mnie np na poczatku jest sluz a na koniec to prawie woda leci. I juz sie przekonałam, ze to moj typ płodności.

reklama

KatJak

Rozwiązania
0
Kochane 4 miesiące temu (luty) poroniłam tzn... Miałam ciąże pozamaciczna w 6 tygodniu, ale zanim wszystko było w porządku minął miesiąc, tzn na badaniu krwi miałam już beta 0. Po poronieniu dostałam okres ( marzec)staramy się od kwietnia, bo pozwolił nam lekarz i chyba nie potrafię wyliczyć dni płodnych bo nie trafiamy... Teraz czerwiec i jutro powinnam dostać okres.... Wczoraj nie potrzebnie robiłam test... Mogłam poczekać do tej miesiączki i chyba też mi się wydaje że dostanę, bo wtedy jak zaszłam w lutym nie miałam krost, miałam tylko kłucie w brzuchu a tym razem właśnie wyszły mi krosty jak zawsze na okres, pobolewa brzuch, piersi bolą... Więc chyba znowu nie trafiliśmy :(... Proszę powiedzcie mi jak obliczać

. Teraz okres miałam 17 maja I cykle trwają 28 dni
A ja tak z innej beczki - też jestem świeżo po ciąży pozamacicznej, ale obyło się bez zabiegi tzn. oczyściłam się sama , jednak od razu dostałam skierowanie na zbadanie drożności jajowodów . Czy Ty też ? Moja gin raczej była za tym żeby wstrzymać się że staraniami to wyniku tego badania żeby nie okazało się że sytuacja się powtórzy.
Tak na prawdę już bym chciała się znowu starać ale boje się że mogę mieć niedrożne jajowody.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Stymulacja - Późna Owulacja - Staranie się o dziecko Staramy się 6
N po jakim czasie starań udało się wam zajść w ciążę? Staramy się 26
Magdaa..K123 Jak wspominacie staranie się o ciąże ? Potrzebuję porady 8
K Bezskuteczne staranie się o dziecko Potrzebuję porady 18
N Staranie się o bobasa Staramy się 0
Michalina1993 PCOS - objawy i staranie się o dziecko. Potrzebuję porady 12
Angelus 23 Staranie o dzidzie - Wzrastający progesteron Potrzebuję porady 2
C Staranie się o dzidziusia Potrzebuję porady 11
aga9921 Nieregulary okres a staranie się o dzidziusia Staramy się 6
LANA Staranie się o dzidiusia i Plamienie Staramy się 166
K Czy to pozytywny test Potrzebuję porady 9
olala1989 Objawy, czy to ciąża Staramy się 13
A Testy owulacyjne Staramy się 1
A 5 msc starań, wysoka PRL i temp. 37 Staramy się 7
K Czekanie na ciąże. Archiwum BB spotkań ze specjalistami 15
Blondyneczka95 Cześć dziewczyny ! 🖐🏻 Staramy się 7
N Test ciążowy Staramy się 3
Serwer 12 Ratunku! Czy to ktoś tak miał i był w ciąży? Ciąża, poród, połóg 9
A plamienie Potrzebuję porady 4
Klaudia68 Druga kreska na teście ciążowym ale bardzo niewyraźna Przyszłe mamy 22
N Czy to ciąża? Staramy się 23
W Ciąża po poronieniu Ciąża po poronieniu 18
Zakochana_kala Wyczekuje Staramy się 11
Sylwia maybe baby Monotonia Potrzebuję porady 7
Czekooolada Staranka... Potrzebuję porady 4
X Ciagle mysle o dziecku Potrzebuję porady 5
Kejti92 Ciaza czy nie ciaza 🤔 Staramy się 11
Ani86 Niski przyrost BHCG Potrzebuję porady 14
Arletakinga Ciąża po martwym porodzie.. Ciąża, poród, połóg 14
Polskakobieta10 Co to może być? Potrzebuję porady 8
S Seks oralny a ciąża Potrzebuję porady 4
Misi.misi Kolejna ciąża po poronieniu zatrzymanym w 23 tygodniu Ciąża po poronieniu 18
D Czy moze byc ze jestem w ciazy ?? Potrzebuję porady 5
K Tradycyjna Chinska Medycyna a staranie o ciaze. Staramy się 6
M Staranie o dzidziusia . Staramy się 14
M Staranie a infekcja Staramy się 5
K Staranie sie, wczesne objawy Staramy się 673
U Infekcja, staranie, żel i ból Potrzebuję porady 5
KasiaKowalkowska 1991 Staranie o dzidziusia :) Staramy się 3
Miśka 91 Staranie o dzidzie z testem owulacyjnym Potrzebuję porady 4
Ana1992 Jak miałyście na początku ciąży :) jak wyglądały wasze starania i testy? Potrzebuję porady 36
P Staranie o dziecko a krwawienie Potrzebuję porady 5
U Temperatura w cyklu Potrzebuję porady 2
O Staranie o ciążę Potrzebuję porady 16
W Staranie o dziecko, czy któraś tak miała? Potrzebuję porady 5
emelkaaaaa Staranie sie o 2 dziecko! Potrzebuję porady 1
Paulinade 7 miesięczne niemowlę mniej się uśmiecha Rozwój i zabawy 3
L Martwię się o mojego 5 latka. BB psycholog dziecięcy radzi mamom 0