reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie się

Domi9534

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2020
Postów
296
Kochane 4 miesiące temu (luty) poroniłam tzn... Miałam ciąże pozamaciczna w 6 tygodniu, ale zanim wszystko było w porządku minął miesiąc, tzn na badaniu krwi miałam już beta 0. Po poronieniu dostałam okres ( marzec)staramy się od kwietnia, bo pozwolił nam lekarz i chyba nie potrafię wyliczyć dni płodnych bo nie trafiamy... Teraz czerwiec i jutro powinnam dostać okres.... Wczoraj nie potrzebnie robiłam test... Mogłam poczekać do tej miesiączki i chyba też mi się wydaje że dostanę, bo wtedy jak zaszłam w lutym nie miałam krost, miałam tylko kłucie w brzuchu a tym razem właśnie wyszły mi krosty jak zawsze na okres, pobolewa brzuch, piersi bolą... Więc chyba znowu nie trafiliśmy :(... Proszę powiedzcie mi jak obliczać

. Teraz okres miałam 17 maja I cykle trwają 28 dni
 
reklama
Warto wybrac sie raz czy dwa np w okolicy tydonia po pierwszym dnii cyklu do lekarza na to zeby ustalil kiedy i czy dochodzi do owulacji. Pomocne jest tez mierzenie temperatury :)
 
Od kwietnia to dopiero 2 mce, spokojnie... Jak nie jesteś pewna kiedy to najlepiej seks co 2-3 dni od końca okresu do tygodnia przed miesiączką, coś w okolicach traficie ;)
 
Od kwietnia to dopiero 2 mce, spokojnie... Jak nie jesteś pewna kiedy to najlepiej seks co 2-3 dni od końca okresu do tygodnia przed miesiączką, coś w okolicach traficie ;)



Wiesz wcześniej od razu trafiliśmy stąd te obawy. Mimo wszystko będziemy tak teraz robić. Dziękuję :*
 
Tak, mój lekarz powiedział mi że po pierwszej miesiączce mogę od razu zajść w ciążę. Ale wydaje mi się, że źle obliczam dni płodne... Tzn sama nie obliczam tylko korzystam z aplikacji...
 
Jak miałam więcej śluzu to właśnie stąd myślałam, że mam dni płodne. Nigdy tego nie umiałam obliczyć, pierwsza ciąże akurat było bez aplikacji
Jak nie monitoring owulacji to moze sprobuj testami owulacyjnymi.. chociaz jak masz regularnie co 28 dni to ja bym od 10 dnia cyklu co drugi dzien sie starala ;)
 
reklama
Kochane 4 miesiące temu (luty) poroniłam tzn... Miałam ciąże pozamaciczna w 6 tygodniu, ale zanim wszystko było w porządku minął miesiąc, tzn na badaniu krwi miałam już beta 0. Po poronieniu dostałam okres ( marzec)staramy się od kwietnia, bo pozwolił nam lekarz i chyba nie potrafię wyliczyć dni płodnych bo nie trafiamy... Teraz czerwiec i jutro powinnam dostać okres.... Wczoraj nie potrzebnie robiłam test... Mogłam poczekać do tej miesiączki i chyba też mi się wydaje że dostanę, bo wtedy jak zaszłam w lutym nie miałam krost, miałam tylko kłucie w brzuchu a tym razem właśnie wyszły mi krosty jak zawsze na okres, pobolewa brzuch, piersi bolą... Więc chyba znowu nie trafiliśmy :(... Proszę powiedzcie mi jak obliczać

. Teraz okres miałam 17 maja I cykle trwają 28 dni
A ja tak z innej beczki - też jestem świeżo po ciąży pozamacicznej, ale obyło się bez zabiegi tzn. oczyściłam się sama , jednak od razu dostałam skierowanie na zbadanie drożności jajowodów . Czy Ty też ? Moja gin raczej była za tym żeby wstrzymać się że staraniami to wyniku tego badania żeby nie okazało się że sytuacja się powtórzy.
Tak na prawdę już bym chciała się znowu starać ale boje się że mogę mieć niedrożne jajowody.
 
Do góry