reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Do zobaczyska Eijff :-)
Tośka, ten Twój śluz "watery" mnie dziwi... jesteś pewna...? Bo ja np. czasem zaznaczam W, ale dla mnie to nie jest do końca płodny... podejrzewam, że u mnie w ogóle "Watery" nie występuje w takim sensie, w jakim to jest rozumiane na FF. Dopiero "E" jest w moim przypadku prawidziwym śluzem płodnym. Ocena śluzu jest dla mnie zresztą bardzo trudna...
 
reklama
Tośka poczekaj jeszcze kilka dni... zobaczysz, jak sytuacja się rozwinie... teraz to rzeczywiście dziwnie wygląda... ta jedna wysoka temp + śluz, ale na nasz organizm wpływa tyle czynników, że ciężko znaleźć przyczynę wszystkiego.
 
No właśnie z tym sluzem to jeszce obserwuj co bedzie
A ja mykam bede zagladac co jakis czas, bo dzis moj ukochany uparl sie ze robimy pierogi, wiec caly dzionek w kuchni mnie chyba czeka;-):-):baffled:
 
...aczkolwiek dodam ze w niczym mi ten sluz nie przeszkadza - mam na mysli przytulanki :)
Niemniej w tym mies ze staranek rezygnuje, wroce do nich w nastepnym cyklu. Ale z przytulanek nie rezygnuje, nie nie :)
A czemu rezygnujesz? Kosztuje Cię to zbyt wiele nerwów?

No właśnie z tym sluzem to jeszce obserwuj co bedzie
A ja mykam bede zagladac co jakis czas, bo dzis moj ukochany uparl sie ze robimy pierogi, wiec caly dzionek w kuchni mnie chyba czeka;-):-):baffled:
Mmmm.... super!! :-) zazdroszczę :-) UWIELBIAM pierogi :tak:
 
eijf i &Ewcia dzękuję za odpowiedz-musze kupic termometr hihi bo tego jeszcze sie z mężem nie dorobiliśmy :-) i zaczne mierzyc.
ps: Dni Płodne zazwyczaj zaczynają się w 10 dniu po 1 dniu miesiączki tak?i wtedy boli brzuch i w ogóle...;-)
 
Nie - ale postanowilam zadbac troche o siebie i porobic pare badan ktore nie bylyby wskazane podczas wczesnej ciazy: rezonans (mam przepukline kregoslupa), dentysta i przy okazji szczepionka uodparniajaca.
Swoja droga rzeczywiscie moze i cos w zmeczeniu 'tematem' tez jest...
Lekarz kazal mi przyjsc na monitoring w 12dc ale nie wiem czy chce pojsc....
biedronko - a z czym te pierogi? alez mi smaka narobilas... :)
Na monitoring może idź... w końcu jest to część leczenia, a jego nie powinnaś zaniedbywać...
Ale zrobisz, jak będziesz chciała :-)

eijf i &Ewcia dzękuję za odpowiedz-musze kupic termometr hihi bo tego jeszcze sie z mężem nie dorobiliśmy :-) i zaczne mierzyc.
ps: Dni Płodne zazwyczaj zaczynają się w 10 dniu po 1 dniu miesiączki tak?i wtedy boli brzuch i w ogóle...;-)
Z owu to różnie, ja mam 17dc, sporo dziewczyn ma ok. 14 dnia... najlepiej się poobserwować, tak jak napisała Tośka u każdego jest inaczej :tak:
 
reklama
Do góry