reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

No helolll babuszki ;-)
No co Wy tak cicho siedzicie ?? szpieguje od paru dni i jestescie ale w krzaczorach :no:Wylazic Bo chyba nie ma co trza w archiwum sie zaszuflatkowac :-(jak tak cichoo

Zabus zdjatko poprosimy , wiem ze w srode metamofoza ale jescze daj przed i po :)

Scully a no grudzien juz prawie polowa Dobrze ze z 8 poszlo gladko

U nas wsio oki ,mlody gada i gada rzecz jasna po swojemu :) Sniegiem sypnelo i piknie jest mam nadzieje ze tak do swiat bedzie

Buziamy Was bardzo cieplutko
 
reklama
No helolll babuszki ;-)
No co Wy tak cicho siedzicie ?? szpieguje od paru dni i jestescie ale w krzaczorach :no:Wylazic Bo chyba nie ma co trza w archiwum sie zaszuflatkowac :-(jak tak cichoo

Zabus zdjatko poprosimy , wiem ze w srode metamofoza ale jescze daj przed i po :)

Scully a no grudzien juz prawie polowa Dobrze ze z 8 poszlo gladko

U nas wsio oki ,mlody gada i gada rzecz jasna po swojemu :) Sniegiem sypnelo i piknie jest mam nadzieje ze tak do swiat bedzie

Buziamy Was bardzo cieplutko
Ja i moje dzieciaki od piatku przeziebione masakra tydzien przed wsietami
nie mam posprzatane nic do jedzenia nie kupione i dalej kaszel,katar i goraczka :-(
tesc z zona przylatuja w sobote à ja w rozypse :-((
 
hej babolki fotki wkleje ale jutrolub pojutrze bo musze na kompa wgrac ;-)
a
mam pytanko moze malo osobiste ale juz nietakie tematy tu byly czy ktoras z was miala moze nazderke???dzis bylam u gina i jak uslyszal ze 2 lata niemialam cytologi to odrazu zaprosil na fotel ale bylam na to przygotowana bo nowy gin to myslalam ze bedzie chcial obadac ;-) a on zajrzal i odrazu "ooooo ma pani duuuza nadzerke , zaraz pani wypisze skierowanie na wypalanie " :szok::szok::szok: szit skad sie to wzielo normalnie nigdy nic mi niedolegalo a tu odrazu duza nadzerka teraz zaluje ze predzej nieposzlam na badanie do gina ale mam czekac miesiac na wynik cytologi i wtedy zadzwonc do doktora na komorke podac wyniki + mam zrobic ponownie wyniki tarczycy wszystko mu podac i on mi powie wtedy ze mam sie zarejestrowac na ta wypalanke i powie czy bedzie to robione pod wiekszym nadzorem czy nie :eek: teraz do polowy stycznia jajo zniose zanim wyniki beda na szczescie sprawdzil tez na usg wszystko i na usg ok
 
Kochane na chwile obecna nie jestemw stanie z Wami pisac :(

Chcialam złożyć Wam Zdrowych, radosnych, pełnych ciepla rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia :* Niech ten czas bedzie najpiekniejszy w całym roku!

 
Suzi ... co się dzieje ???



Ja też wpadłam z życzonkami :

Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości,
odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi,
radości w smutku dzięki ludzkiej miłości
i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju.
Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

składają Blanka Iwona i Robert

 
mam pytanko moze malo osobiste ale juz nietakie tematy tu byly czy ktoras z was miala moze nazderke???dzis bylam u gina i jak uslyszal ze 2 lata niemialam cytologi to odrazu zaprosil na fotel ale bylam na to przygotowana bo nowy gin to myslalam ze bedzie chcial obadac ;-) a on zajrzal i odrazu "ooooo ma pani duuuza nadzerke , zaraz pani wypisze skierowanie na wypalanie " :szok::szok::szok:
ja miałam po ciąży -ranka się cała nie zagoiła i masz babo placek :sorry2: mi gin powiedział, że wypalanek się już nie robi, bo szyjka w tym miejscu jest już stwardniała po wypalance -to stary zabieg i się już go nie poleca :tak: ja byłam na wymrożeniu -niestety nadal jest płatne i robione prywatnie, ale za to szyjka wraca do normalnego stanu ;-) mnie to kosztowało w 01.2012 r -300 zł :dry: ale cóż -jak trza to trza :sorry2: zabieg wymrażania nie boli wogóle i trwa szybko ;-)niestety trzeba doliczyć koszt takich globulek -bo później trzeba aplikować na noc, by się wszystko ładnie zagoiło ;-) mi po wypalance coś zostało (bo miałam niby ogromną :shocked2:) i te globulki musiałam dłużej brać (a one są właśnie na szybkią regenerację naskórka po porodzie naturalnym) ;-) czy zagojona? -nie wiem :-p miałam 06.2012 iść do kontroli, ale nie doszłam :zawstydzona/y::-p w styczniu idę więc mam nadzieję, że jej nie ma, bo ginkowi reklamację złożę, że dalej jest :wściekła/y: no







Spóźnione, ale szczere życzenia Świąteczne i nie spóźnione Nowo Roczne:

Zdrówka, szczęścia,
miłości, przyjaźni,
pomyślności, radości,
spełnienia marzeń, dużo czasu,
odpoczynku i Nowo Rocznego hałasu :)
 
ja miałam po ciąży -ranka się cała nie zagoiła i masz babo placek :sorry2: mi gin powiedział, że wypalanek się już nie robi, bo szyjka w tym miejscu jest już stwardniała po wypalance -to stary zabieg i się już go nie poleca :tak: ja byłam na wymrożeniu -niestety nadal jest płatne i robione prywatnie, ale za to szyjka wraca do normalnego stanu ;-) mnie to kosztowało w 01.2012 r -300 zł :dry: ale cóż -jak trza to trza :sorry2: zabieg wymrażania nie boli wogóle i trwa szybko ;-)niestety trzeba doliczyć koszt takich globulek -bo później trzeba aplikować na noc, by się wszystko ładnie zagoiło ;-) mi po wypalance coś zostało (bo miałam niby ogromną :shocked2:) i te globulki musiałam dłużej brać (a one są właśnie na szybkią regenerację naskórka po porodzie naturalnym) ;-) czy zagojona? -nie wiem :-p miałam 06.2012 iść do kontroli, ale nie doszłam :zawstydzona/y::-p w styczniu idę więc mam nadzieję, że jej nie ma, bo ginkowi reklamację złożę, że dalej jest :wściekła/y: no







Spóźnione, ale szczere życzenia Świąteczne i nie spóźnione Nowo Roczne:

Zdrówka, szczęścia,
miłości, przyjaźni,
pomyślności, radości,
spełnienia marzeń, dużo czasu,
odpoczynku i Nowo Rocznego hałasu :)
ja czytalam ze wymrozic mozna tylko te mniejsze i wymraza sie tylko ukobiet kroe nierodzily i chca miec jeszcze dzieci a ze ja juz nieplanuje to gin woli wypalic zeby sie pozbyc tego i czytalam ze po wymrazaniu czesciej sie to cholerstwo wraca ale teraz czekam do polowy stycznia na wynik cytologi wyniki tarczycowe juz mam porobione a jak pojade do tego gina na wizyte to poprosze zeby mi jeszcze zrobil uusg tarczycy bo jest ginekologiem,poloznikiem i endokrynologiem i jestem pewna ze juz tylko niego bede sie trzymac i do niego jezdzic bo gin i endo to jedyni lekarze ktorych potrzebuje a jak bede miala 2 w 1 to super ;-) tym bardziej ze to bardzo dobry lekarz mialam z nim stycznos w szpitalu podczas obu ciaz :-)

kobietki spoznioze zyczenia swiateczne wam przesylam ale aktualne SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU :tak:

mam nadzieje ze 2013 bedzie lepszy niz ten bo ten rok byl paskudny same choroby i nieszczescia i pech oby sie wkoncu odmienilo na lepsze wszystkim tego zycze i sobie tez :-p:sorry2:
 
ja czytalam ze wymrozic mozna tylko te mniejsze i wymraza sie tylko ukobiet kroe nierodzily i chca miec jeszcze dzieci a ze ja juz nieplanuje to gin woli wypalic zeby sie pozbyc tego i czytalam ze po wymrazaniu czesciej sie to cholerstwo wraca ale teraz czekam do polowy stycznia na wynik cytologi wyniki tarczycowe juz mam porobione a jak pojade do tego gina na wizyte to poprosze zeby mi jeszcze zrobil uusg tarczycy bo jest ginekologiem,poloznikiem i endokrynologiem i jestem pewna ze juz tylko niego bede sie trzymac i do niego jezdzic bo gin i endo to jedyni lekarze ktorych potrzebuje a jak bede miala 2 w 1 to super ;-) tym bardziej ze to bardzo dobry lekarz mialam z nim stycznos w szpitalu podczas obu ciaz :-)

kobietki spoznioze zyczenia swiateczne wam przesylam ale aktualne SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU :tak:

mam nadzieje ze 2013 bedzie lepszy niz ten bo ten rok byl paskudny same choroby i nieszczescia i pech oby sie wkoncu odmienilo na lepsze wszystkim tego zycze i sobie tez :-p:sorry2:
Ide za slowami zabki szczesliwego nowego roku oby byl sto razy lepszy ten 2013 causki
 
reklama
Witam :)

CZasu brak ,ale od czasu do czasu Was podczytuję.
.Czas tak leci ,że nie wiadomo kiedy a Nadia ma już 8 miesięcy.U nas sezon choróbsk ,sylwestra całą rodziną w łóżku spędziliśmy ,każdy chory,ale już połowa rodzinki doszła do siebie. z nowości to chodzę na prawko 21.01 egzamin:) A teraz pokażę Wam Moje serduszko Nadzię. pozdrawiam:)
 

Załączniki

  • kn.jpg
    kn.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 27
  • kn3_jzzpl.jpg
    kn3_jzzpl.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 25
  • na.jpg
    na.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 27
Do góry