reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ale macie kacje niezazdroszcze a co to bedzie jak bedzie zimniej i trzeba bedzie do auta biegac ;-) a moze nagrajcie jej dzwiek silnika i przytym niech usypia + wibracje pod materacykiem w luzeczku ;-) slyszalam ze niektore dzieci usypiaja przy dzwieku suszarki albo okapu hehe wy macie wersje z autem ;-) zeby tylko nieprzywykla ;-)

u nas tez 5 brak ale maja jeszcze czas gratki za brak pieluch ;-)

no wkoncu sie ruszylo kapeczke :-) i ja wpadlam bo wkoncu zalozyli mi internet dzis bezprzewodowy bo modem z play wysiadl :zawstydzona/y: i chcialam was prosic o jeszczeraz kciukasy na piatek o 15:45 bo sie odwolalam od ostatniej komisji w Swieciu i najpierw przyslali mi pismo ze nieznalezli podstawdo odwolania a w ten cvzwartek dostalam pismo ze w piatek 16 listopada mam sie stawic w Bydgoszczy na komisji odwolawczej :szok::confused: niezly bajzel musza miec w papierach najpierw pisza ze odwolania niebedzie a teraz odrazu wzywaja ehh z jednej strony sie ciesze bo jest szansa ze teraz sie uda a z drugiej mam coraz wiekszego piertra czy sie uda :sorry2: do piatku chyba bede melise popijac :-D

pozdrawiam was kobietki cieplych dni zycze

Żabcia kciukasy zacisniete :) i nie stresuje sie

Milego dzionka zyczymy :)
 
reklama
Helolll

Scully no to Gabi niezle daje popalić;-) trza przetrwac trzymamy kciukasy co by szybko przeszlo . U nas wszystkie zebole juz sa , szybciutko no ale moje dzieciaki tak maja ;-)
Ostatnio zagladalam ale jakos weny nie mialam na pisanie :baffled:cos mnie naszlo i cofnelam sie jakies 2 lata do tylu i czytalam sobie ehh jakos mi tak smunto ze taka cisza tu Tesknie za wami Babole
A wczoraj pieklam robilam salatki ogolnie chate do gory ngami wywyrocilam bo dzis gosci mialam :confused2:do poludnia spacer , obiad,praswanko no i dopiero zagladam
Meldujemy ze u nas wsio ok , musze sie pochwalic ze dzis Roro uslyszal pierwszy raz dziadzia i powtarza :) ale jak ma pow tata t chichra sie ale nadal jest aba :happy2:

Pozdrawiam Was cieplutko mam nadzieje ze ktoras sie odezwie :-p
U mnie praca dom szkola
swieta Ida tesc z zona z polski przylatuje na tydzien wiec bedzie wesolo.
wyslalam papiery na studia czekam na wyniki wiec zobaczymy co od stycznia bede robila pracowala w przedszkolu czy na studia pojde :-)
 
U mnie praca dom szkola
swieta Ida tesc z zona z polski przylatuje na tydzien wiec bedzie wesolo.
wyslalam papiery na studia czekam na wyniki wiec zobaczymy co od stycznia bede robila pracowala w przedszkolu czy na studia pojde :-)


Bardzo dobrze , idz idz na studia zawsze papierek wiecej :)



Vanesko najlepszego w dniu Twoich urodzinek , zdrowka , szczęscia i duzo duzo usmiechu :)

kiedy to zleciało :baffled:

buziaki
 
vanesko spoznione ale szczere sto latek ;-)
hej kobietki ostatnio nieogarniam sie z czasem ale od kiedy tesciowa wyjechala wszystko jest na mojej glowie ale cos za cos spokoj w domu wzamian za dodatkowe obowiazki :baffled::sorry:
jestesmy juz po piatkowej komisji i klaudia dala dzezu niema co uprzedzilam ja ze niemusi byc grzeczna zeby mi nieprobowali wmowic ze co ja chce ze niby wszystko ok i niunia tak sie zaangazowala ze hoho :szok::-D jednym sowem zachowywala sie tak jak czasem w dni kiedy nieda sie jej opanowac ale jedno wiem moje dzieci napewno utkwily w pamieci obu pan z komisji orzekajace :-p u pierwszej pani psyholog to klaudia "fruwala" po calym gabinecia jezdzila z krzeslam a aantos zajal sie koralikami od zaslon :baffled::eek: i potem tez krzeslem ale pani byla mila za wiele niepogadalysmy bo cciala w spokoju sprawdzic dokumenty wiec wyszlam z dziecmi na korytarz i czekalam az wszystko pozapisuje i pozwoli wejsc do drugiego pokoju no a w drugim klaudia oczywiscie wiercipieta na krzesle pobiegac niemogla bo pani ja przystopowala ale i tak niepozwolila sie dokonca uciszyc ,antos milosnik kluczy chcial sie pobawic kluczami od drzwi ale pani mu je wyjela i schowala :sorry:no to sobie znalazl inny po chwili rozsmowy antos ppodszedl do mnie i mowi KLUCZ a wrece trzyma jakas zawleczke :szok: ale zrbilysmy duze oczy z ta kobieta a ona do mnie o boze a skad on to wzial????a ja rozejrzalam sie po pokoju a w rogu stala ganica:szok: i mowie ze chyba z gasnicy wzial a ona O MATKO BOSKA O BOZE MAM NADZIEJE ZE NAM NIEUAKTYWNIL GASNICY NIECH GO PANI PRZYTRZYMA NA KOLANACH CHWILE ale synusiowi niechcialo sie siedziec wiec pani szybko wypytala co chciala i dowidzenia ale przy wyjsciu zmiekla jak antos do niej z pieknymi oczami powiedzial DOWIDZENIA :laugh2: takze dzieci narobily sajgonu i halasu ale nic nam odrazu niepowiedzieli mamy czekac na decyzje 2-3 tygodnie az przyjdzie poczta :confused2: znajac nasze urzedy przyjdzie po 3 tygodniach a ja bym chciala wiedziec juz a nie chcekac i sie zastanawiac ale mam nadzieje ze nam uznaja to co chcielismy bo tylko my i jeden chlopiec tego dnia bylismy na odwolaniu wiec za wiele odwolan tam niemiaja widac...

ok wlecialam zdac relacje i zmykam spac jutro do was wkocze ;-) milego poniedzialku kobietki
 
vanesko spoznione ale szczere sto latek ;-)
hej kobietki ostatnio nieogarniam sie z czasem ale od kiedy tesciowa wyjechala wszystko jest na mojej glowie ale cos za cos spokoj w domu wzamian za dodatkowe obowiazki :baffled::sorry:
jestesmy juz po piatkowej komisji i klaudia dala dzezu niema co uprzedzilam ja ze niemusi byc grzeczna zeby mi nieprobowali wmowic ze co ja chce ze niby wszystko ok i niunia tak sie zaangazowala ze hoho :szok::-D jednym sowem zachowywala sie tak jak czasem w dni kiedy nieda sie jej opanowac ale jedno wiem moje dzieci napewno utkwily w pamieci obu pan z komisji orzekajace :-p u pierwszej pani psyholog to klaudia "fruwala" po calym gabinecia jezdzila z krzeslam a aantos zajal sie koralikami od zaslon :baffled::eek: i potem tez krzeslem ale pani byla mila za wiele niepogadalysmy bo cciala w spokoju sprawdzic dokumenty wiec wyszlam z dziecmi na korytarz i czekalam az wszystko pozapisuje i pozwoli wejsc do drugiego pokoju no a w drugim klaudia oczywiscie wiercipieta na krzesle pobiegac niemogla bo pani ja przystopowala ale i tak niepozwolila sie dokonca uciszyc ,antos milosnik kluczy chcial sie pobawic kluczami od drzwi ale pani mu je wyjela i schowala :sorry:no to sobie znalazl inny po chwili rozsmowy antos ppodszedl do mnie i mowi KLUCZ a wrece trzyma jakas zawleczke :szok: ale zrbilysmy duze oczy z ta kobieta a ona do mnie o boze a skad on to wzial????a ja rozejrzalam sie po pokoju a w rogu stala ganica:szok: i mowie ze chyba z gasnicy wzial a ona O MATKO BOSKA O BOZE MAM NADZIEJE ZE NAM NIEUAKTYWNIL GASNICY NIECH GO PANI PRZYTRZYMA NA KOLANACH CHWILE ale synusiowi niechcialo sie siedziec wiec pani szybko wypytala co chciala i dowidzenia ale przy wyjsciu zmiekla jak antos do niej z pieknymi oczami powiedzial DOWIDZENIA :laugh2: takze dzieci narobily sajgonu i halasu ale nic nam odrazu niepowiedzieli mamy czekac na decyzje 2-3 tygodnie az przyjdzie poczta :confused2: znajac nasze urzedy przyjdzie po 3 tygodniach a ja bym chciala wiedziec juz a nie chcekac i sie zastanawiac ale mam nadzieje ze nam uznaja to co chcielismy bo tylko my i jeden chlopiec tego dnia bylismy na odwolaniu wiec za wiele odwolan tam niemiaja widac...

ok wlecialam zdac relacje i zmykam spac jutro do was wkocze ;-) milego poniedzialku kobietki
Trzymam kciuki za poczte aby przyniosla pozytywne wiesci :-)
 
Dzień doberek
Żabciu kciukasy zaciśnięte za pozytywne rozpatrzenie

Batonik wylaz z krzaczorow :p

U nas wsio ok , mlody grandzi w wozku nie chce chodzic :no:piechor z niego niesamowity z jednej strony dobrze tylko jak robimy zakupy to gorzej bo wygibasy sa ze looo A tak po staremu :) Wczoraj dowiedzialam sie iz moja kolezanka na dniach zostanie mama :) w 2007 roku poronila prawie w 4 mies :( i odpuscili i udalo sie Niemozliwe stalo sie mozliwe A miala juz wszystko robiione oprocz invitro w sumie 12 lat Takze za nasze kochane staraczki &&&&&&&&&&&&&&&

buziamy i pozdrawiamy
 
reklama
Dzień doberek
Żabciu kciukasy zaciśnięte za pozytywne rozpatrzenie

Batonik wylaz z krzaczorow :p

U nas wsio ok , mlody grandzi w wozku nie chce chodzic :no:piechor z niego niesamowity z jednej strony dobrze tylko jak robimy zakupy to gorzej bo wygibasy sa ze looo A tak po staremu :) Wczoraj dowiedzialam sie iz moja kolezanka na dniach zostanie mama :) w 2007 roku poronila prawie w 4 mies :( i odpuscili i udalo sie Niemozliwe stalo sie mozliwe A miala juz wszystko robiione oprocz invitro w sumie 12 lat Takze za nasze kochane staraczki &&&&&&&&&&&&&&&

buziamy i pozdrawiamy
no takie wiadomosci dodaja skrzydel mojego meza kuzynka tez mieli corke i przez 10 lat sie starali na rozne sposoby o drugie dziecko i nic niepomagalo a jak odpuscili to po 11 latach zaszla w ciaze i zostali rodzicami :tak:
 
Do góry