reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Helołłłłłłłłłł

Lopciu zdroweczka kochanie :-*

Batonik Blania super :)

U nas wsio ok , ddzien goni dzien ehh za szybko A u nas mlody za choinke nie chce mowic Tata tylko aba woła :-DDzis sie dowiedzialam iz moja kolezanka 35 lenia zostala babcia :)
 
reklama
lopciu zdrowka

erba moja mama miala dokladnie 36 lat jak zostala babcia ;-) a moj tata 40 :-D

ale tu pusto ostatnio ale nawet ja ostatnio cierpie na brak czasu :sorry2:
 
no dobra dobra :-p zmobilizowalam sie dzis ;-) tak wiet 1 fota jest z urodzin mojego brata 7 lipca a pozostale 2 z dzisiaj :tak:
kurcze ale male sie wkleilo ale jak klikniecie na fotke to wyskoczy troche wieksza cos ta widac ;-)

:szok::szok::szok: super efekt :tak::tak::tak: trzymam kciuki za jeszcze :-D


zabka ...efekty widać

...zmarł dzisiaj mój kolega z pracy miał tylko 28 lat:(:(:( brak słów po prostu

:-( w moim wieku :-( co mu się stało? :-(
:sorry2:zdrówka, zdrówka, zdrówka :tak:



U nas wsio ok , ddzien goni dzien ehh za szybko A u nas mlody za choinke nie chce mowic Tata tylko aba woła :-DDzis sie dowiedzialam iz moja kolezanka 35 lenia zostala babcia :)

moja artystka też nie chce "tata" powiedzieć :-) tylko "papa" jej wychodzi i nie chce za dużo mówić :sorry2: jeszcze czas na gadanie :tak:



U nas powoli do przodu :-D
Gabi, dom, praca... w tym dla Gabi najwięcej czasu :-D słodzinka się z niej robi, że hej :-D chodzi i się tuli, buziaki daje... :-p
pozdrawiamy z ciepłego domku :-)


P.S. Czytałyście „Wyznania upiornej mamuśki” Jill Smokler? Ciekawa jestem tej książki. Tylko w bibliotece u mnie jej nie kupią i myślę czy sobie fundnąć... :sorry2:
 
:szok::szok::szok:

ALE GŁUCHO!!!!!!!!!!!!!!!!

:szok::szok::szok:

Nikt mi nie powie, że na dworze jesteście, bo zimno!
Chyba, że Wam dzieci ząbkują i śpią tylko w wózku -jak Gabi :-p
Mąż właśnie z Gabi na dwór poszedł, bo w domu nie chce spać -tylko wózek i dwór :sorry: A w nocy auto tylko usypia ją :sorry: Już 5 dni tak. Przetrzymaliśmy raz ją w nocy do 00:30 godz. i nic. Mąż nie wytrzymał i w auto ją- zasnęła odrazu. :tak:

Także u Nas akcja "Z Ę B Y" :rofl2:

Pozdrawiam :-D
 
:szok::szok::szok:

ALE GŁUCHO!!!!!!!!!!!!!!!!

:szok::szok::szok:

Nikt mi nie powie, że na dworze jesteście, bo zimno!
Chyba, że Wam dzieci ząbkują i śpią tylko w wózku -jak Gabi :-p
Mąż właśnie z Gabi na dwór poszedł, bo w domu nie chce spać -tylko wózek i dwór :sorry: A w nocy auto tylko usypia ją :sorry: Już 5 dni tak. Przetrzymaliśmy raz ją w nocy do 00:30 godz. i nic. Mąż nie wytrzymał i w auto ją- zasnęła odrazu. :tak:

Także u Nas akcja "Z Ę B Y" :rofl2:

Pozdrawiam :-D
Wszystkie pod kocykami Sie grzeja
 
Helolll

Scully no to Gabi niezle daje popalić;-) trza przetrwac trzymamy kciukasy co by szybko przeszlo . U nas wszystkie zebole juz sa , szybciutko no ale moje dzieciaki tak maja ;-)
Ostatnio zagladalam ale jakos weny nie mialam na pisanie :baffled:cos mnie naszlo i cofnelam sie jakies 2 lata do tylu i czytalam sobie ehh jakos mi tak smunto ze taka cisza tu Tesknie za wami Babole
A wczoraj pieklam robilam salatki ogolnie chate do gory ngami wywyrocilam bo dzis gosci mialam :confused2:do poludnia spacer , obiad,praswanko no i dopiero zagladam
Meldujemy ze u nas wsio ok , musze sie pochwalic ze dzis Roro uslyszal pierwszy raz dziadzia i powtarza :) ale jak ma pow tata t chichra sie ale nadal jest aba :happy2:

Pozdrawiam Was cieplutko mam nadzieje ze ktoras sie odezwie :-p
 
uderz w stół ... :-p a Baton się odezwie :-D


... masz rację Erbuś szkoda, że nie wrócą już te czasy kiedy było tu gwarno i nie byłaś w stanie nadrobić dwu dniowej nieobecności bo produkcja szła pełną parą, no ale cóż, ja tez zaniedbuję strasznie BB, jeszcze ogarniam trochę zamknięty styczniówek, ale też bez szału, czasem wieczorem posiedzę na fb, ale to nie to samo, ciągle czasu za mało, a jak jest wolna chwila to już Blanulec stara się ją wykorzystać;-)


... fajnie że macie już zębolki za sobą ;-) u nas jeszcze 5 brakuje, Blanka bardzo ładnie już mówi, w zasadzie wszystko, nie składa jeszcze takich dłuższych zdań, przeważnie 2-3 wyrazowe, ale powtórzy wszystko skubaniec mały :-p już dwa tygodnie jest bez smoczka ;-) w domku śmiga bez pampersiaka i ładnie woła siusiu, na spacer i na noc jeszcze ubieramy:tak:



Scully ... niezła jest Gabi - nie do podrobienia ;-)



... ehhh ciągle coś, R jest na wypowiedzeniu do końca listopada, a potem ... czarna dziura, brzuch mnie boli na samą myśl o tym wszystkim, marzę żeby rok 2013 był dla nas łaskawszy :sorry2:

Pozdrawiam wszystkie BBciotki :-p
 
Elolll

Noooo Batonik zawsze do raportu przywołany ;-):-Dło no to gratki dla Blani , jednak dziewczynki wszystko wczesniej zaczynaja . A sa jakies wizje na inna robotke dla R ? nie dziwie sie ze cie skreca na sama mysl , u nas tez nie za wesolo a mowa ze ma byc jeszce gorzej :szok::baffled: Oby nie ptfu ptfu
Również buziamy :)
 
reklama
:szok::szok::szok:

ALE GŁUCHO!!!!!!!!!!!!!!!!

:szok::szok::szok:

Nikt mi nie powie, że na dworze jesteście, bo zimno!
Chyba, że Wam dzieci ząbkują i śpią tylko w wózku -jak Gabi :-p
Mąż właśnie z Gabi na dwór poszedł, bo w domu nie chce spać -tylko wózek i dwór :sorry: A w nocy auto tylko usypia ją :sorry: Już 5 dni tak. Przetrzymaliśmy raz ją w nocy do 00:30 godz. i nic. Mąż nie wytrzymał i w auto ją- zasnęła odrazu. :tak:

Także u Nas akcja "Z Ę B Y" :rofl2:

Pozdrawiam :-D
ale macie kacje niezazdroszcze a co to bedzie jak bedzie zimniej i trzeba bedzie do auta biegac ;-) a moze nagrajcie jej dzwiek silnika i przytym niech usypia + wibracje pod materacykiem w luzeczku ;-) slyszalam ze niektore dzieci usypiaja przy dzwieku suszarki albo okapu hehe wy macie wersje z autem ;-) zeby tylko nieprzywykla ;-)
uderz w stół ... :-p a Baton się odezwie :-D


... masz rację Erbuś szkoda, że nie wrócą już te czasy kiedy było tu gwarno i nie byłaś w stanie nadrobić dwu dniowej nieobecności bo produkcja szła pełną parą, no ale cóż, ja tez zaniedbuję strasznie BB, jeszcze ogarniam trochę zamknięty styczniówek, ale też bez szału, czasem wieczorem posiedzę na fb, ale to nie to samo, ciągle czasu za mało, a jak jest wolna chwila to już Blanulec stara się ją wykorzystać;-)


... fajnie że macie już zębolki za sobą ;-) u nas jeszcze 5 brakuje, Blanka bardzo ładnie już mówi, w zasadzie wszystko, nie składa jeszcze takich dłuższych zdań, przeważnie 2-3 wyrazowe, ale powtórzy wszystko skubaniec mały :-p już dwa tygodnie jest bez smoczka ;-) w domku śmiga bez pampersiaka i ładnie woła siusiu, na spacer i na noc jeszcze ubieramy:tak:



Scully ... niezła jest Gabi - nie do podrobienia ;-)



... ehhh ciągle coś, R jest na wypowiedzeniu do końca listopada, a potem ... czarna dziura, brzuch mnie boli na samą myśl o tym wszystkim, marzę żeby rok 2013 był dla nas łaskawszy :sorry2:

Pozdrawiam wszystkie BBciotki :-p
u nas tez 5 brak ale maja jeszcze czas gratki za brak pieluch ;-)

no wkoncu sie ruszylo kapeczke :-) i ja wpadlam bo wkoncu zalozyli mi internet dzis bezprzewodowy bo modem z play wysiadl :zawstydzona/y: i chcialam was prosic o jeszczeraz kciukasy na piatek o 15:45 bo sie odwolalam od ostatniej komisji w Swieciu i najpierw przyslali mi pismo ze nieznalezli podstawdo odwolania a w ten cvzwartek dostalam pismo ze w piatek 16 listopada mam sie stawic w Bydgoszczy na komisji odwolawczej :szok::confused: niezly bajzel musza miec w papierach najpierw pisza ze odwolania niebedzie a teraz odrazu wzywaja ehh z jednej strony sie ciesze bo jest szansa ze teraz sie uda a z drugiej mam coraz wiekszego piertra czy sie uda :sorry2: do piatku chyba bede melise popijac :-D

pozdrawiam was kobietki cieplych dni zycze
 
Do góry