reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

oj zazdroszcze prawko to obiekt moich westchnie ze sie tak wyraze juz w grudniu zrezygnowalam z tego marzenia ze wzgledu na nowe przepisy okropne przy zdawaniu ale ostatnio w radiu mowili ze odraczzaja je do nastepnego roku jupi to moze uda mi sie w tym roku wkoncu isc na to nieszczesne prawko bo przydaloby sie i to bardzo

a chorobska niech ida precz ja w sama wigilie mialam akcje maly 39 goraczki i biegunka a maz 38,5 i caly obolaly i sama musialam do rodziny szybko biegiem z zyczeniami i wracac do moich chorych chlopakow, w swieta oczywiscie nikogo nieodwiedzilismy ale udalo mi sie ich wyleczyc do drugiego dnia swiat bo juz mialam przed oczami kolejne swieta w szpitalu jak w wielkanoc ale niechcialam jechac na sor i na szczescie obylo sie bez szpitala i do tej pory zero chorowania na szczescie i niech tak zostanie ;-)

kobitki prosze o kciuki w piatek bo ide zobaczyc czy sa juz moje wyniki cyto:zawstydzona/y: polozna przez telefon powiedziala mi dzis ze juz powinny byc wiec czekam do piatku az przyjedzie :tak:

aha chcialam zapytac czy ktoras z was byla tam moze z dziecmi?
http://www.dzieciochatki.pl/index.php/component/option,com_alberghi/Itemid,115/id,128/task,detail/

wyglada najciekawiej ze wszystkich miejsc ktore ogladalam
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja czytalam ze wymrozic mozna tylko te mniejsze i wymraza sie tylko ukobiet kroe nierodzily i chca miec jeszcze dzieci a ze ja juz nieplanuje to gin woli wypalic zeby sie pozbyc tego i czytalam ze po wymrazaniu czesciej sie to cholerstwo wraca

no tak, a ja może w przyszłości jeszcze się zdecyduję na drugiego bobasa ;-) póki co jeden brzdąc mi wystarcza ;-)
kciukaski za cytologię :tak:
a ośrodka wczasowego nie znam :sorry2:
Żabcia czekam na foto przed dietą i po :tak: mąż chce tą dietę zastosować... póki co tylko planuje (coś widzę, że nie może się zmobilizować) :sorry2:


Czas tak leci ,że nie wiadomo kiedy a Nadia ma już 8 miesięcy.U nas sezon choróbsk ,sylwestra całą rodziną w łóżku spędziliśmy ,każdy chory,ale już połowa rodzinki doszła do siebie. z nowości to chodzę na prawko 21.01 egzamin:) A teraz pokażę Wam Moje serduszko Nadzię. pozdrawiam:)

śliczności i obie już takie duże :-) leci ten czas niemiłosiernie ;-) zdrówka :tak:




U nas ok. Powoli do przodu ;-) Pada śnieg więc sanki w ruch i spacerki :tak: Trzeba korzystać póki biało :tak: Ogólnie nie lubię zimy, ale wole jak jest śnieg niż jak leje deszcz ;-)

A skoro Żabcia o wakacjach zaczęła... :-D ... macie namiary na jakiś nocleg w Dziwnowie lub Dziwnówku -nie drogi??? :sorry2:




WYŁAZIĆ Z KRZAKÓW :tak:
 
no tak, a ja może w przyszłości jeszcze się zdecyduję na drugiego bobasa ;-) póki co jeden brzdąc mi wystarcza ;-)
kciukaski za cytologię :tak:
a ośrodka wczasowego nie znam :sorry2:
Żabcia czekam na foto przed dietą i po :tak: mąż chce tą dietę zastosować... póki co tylko planuje (coś widzę, że nie może się zmobilizować) :sorry2:




śliczności i obie już takie duże :-) leci ten czas niemiłosiernie ;-) zdrówka :tak:




U nas ok. Powoli do przodu ;-) Pada śnieg więc sanki w ruch i spacerki :tak: Trzeba korzystać póki biało :tak: Ogólnie nie lubię zimy, ale wole jak jest śnieg niż jak leje deszcz ;-)

A skoro Żabcia o wakacjach zaczęła... :-D ... macie namiary na jakiś nocleg w Dziwnowie lub Dziwnówku -nie drogi??? :sorry2:




WYŁAZIĆ Z KRZAKÓW :tak:

no na fotki poczekacie jeszcze bo dieta stanela w martwym punkcie przez chwilowy brak kasy wizyta prywatna u lekarz urodziny santosia i ubezpieczenie auta skutecznie nas w tym miesiacu wyplukaly z kasy wiec w lutym wracam na moj tor zeby dobrnac do celku a narazie uwazam co je i ile

co do cytologii jestem w szoku bo wynik i wg papanicolau i wg bethesda mam pap1 i drugie A1 B1 :szok: a duzo czytalam ze przy nadzerce najczesciej jest 2 i ze 1 zdarza sie bardzo rzadko ze 1 maja najczesciej tylko dziewice :baffled: i cos sie zastanawiam czy cos im sie w laboratorium nieporyralo:confused: bo moja nadzerka jest duza i z wypukleniami guzkami czy czyms takim a tu taki wynik cytologi :confused: ale jutro jade prywatnie do mojego gina wiec o wszstko wypytam juz mam wypisana kartke z lista pytan do niego zeby nic niezapomniec :-p

co do wakacji to wybralismy ostatecznie ten osrodek
O nas - Ośrodek Wypoczynkowy "RELAKS"

maja fajny plac zabaw , w razie niepogody pokoj zabaw, basen, mini silownia i z jednej strony 200m do morza a z drugiej 300m do jeziora a dookola las :-) jedziemy we wrzesniu napewno bedzie super bo jedziemy tam z moja mama i zobacze ja wkoncu po ponad 13 latach :-D bo w sierpniu wkoncu otrzymala kanadyjskie obywatelstwo i moze wkoncu wyjezdzac za graice wiec wakacje z mama w miejscu gdzie dzieci napewno niebeda sie nudzic :tak: juz sie niemoge doczekac i caaly domek dla nas niech teraz czas leci szybciej ;-)

sculyy ja szukalam w google noclegow oczywiscie zalezy co szukasz czy domek czy pokoj (zalezy ile was bedzie) czy maja byc jakies atrakcje dla dzieci czy nie ale napewno cos znajdziesz ;-)
 
no na fotki poczekacie jeszcze bo dieta stanela w martwym punkcie przez chwilowy brak kasy wizyta prywatna u lekarz urodziny santosia i ubezpieczenie auta skutecznie nas w tym miesiacu wyplukaly z kasy wiec w lutym wracam na moj tor zeby dobrnac do celku a narazie uwazam co je i ile

co do cytologii jestem w szoku bo wynik i wg papanicolau i wg bethesda mam pap1 i drugie A1 B1 :szok: a duzo czytalam ze przy nadzerce najczesciej jest 2 i ze 1 zdarza sie bardzo rzadko ze 1 maja najczesciej tylko dziewice :baffled: i cos sie zastanawiam czy cos im sie w laboratorium nieporyralo:confused: bo moja nadzerka jest duza i z wypukleniami guzkami czy czyms takim a tu taki wynik cytologi :confused: ale jutro jade prywatnie do mojego gina wiec o wszstko wypytam juz mam wypisana kartke z lista pytan do niego zeby nic niezapomniec :-p

co do wakacji to wybralismy ostatecznie ten osrodek
O nas - Ośrodek Wypoczynkowy "RELAKS"

maja fajny plac zabaw , w razie niepogody pokoj zabaw, basen, mini silownia i z jednej strony 200m do morza a z drugiej 300m do jeziora a dookola las :-) jedziemy we wrzesniu napewno bedzie super bo jedziemy tam z moja mama i zobacze ja wkoncu po ponad 13 latach :-D bo w sierpniu wkoncu otrzymala kanadyjskie obywatelstwo i moze wkoncu wyjezdzac za graice wiec wakacje z mama w miejscu gdzie dzieci napewno niebeda sie nudzic :tak: juz sie niemoge doczekac i caaly domek dla nas niech teraz czas leci szybciej ;-)

sculyy ja szukalam w google noclegow oczywiscie zalezy co szukasz czy domek czy pokoj (zalezy ile was bedzie) czy maja byc jakies atrakcje dla dzieci czy nie ale napewno cos znajdziesz ;-)
U mnie tez sylwester na sofie w duzym pokoju à od wczoraj wymioty malej pewnie znow wirus bo wypieki na twarzy i 37 stopni katastrofa.....
 
eloll dziewczyny

Zabciu nie gadaj ze sie boisz tylko zdawaj prawko ! Zbaczysz ze okaze sie pestką :) A przydaje sie , ja sobie nie wyobrazam nie miec :-);-)

Scully ja tez za zima nie przepadam ale teraz jest superrr wiadomo jak jezdzilam do pracy to narzekalam :-p

Co do wakacji do my jescze nie wemy , jak na razie jestesmy w czarnej d...jak ja to mowie ale mam nadzieje iz nasza syt sie poprawi

Dziewczyny oddzywac sie Batonik Myszka Lopciu i reszta nie sposob mi wymienic wszystkie tesknimy za Wami

U nas wsio ok mlody ma okres buntu , gryzienia , kopania bicia,ale nie z jakas zloscia tylko smieje sie bo mysli ze to taka zabawa Nadal w pampku , z mowy to nie za duzo nygus maly

Ps Zabciu dawaj fote bo te minus 19 to oooo !
Pozdrawiamy i buziamyy
 
eloll dziewczyny

Zabciu nie gadaj ze sie boisz tylko zdawaj prawko ! Zbaczysz ze okaze sie pestką :) A przydaje sie , ja sobie nie wyobrazam nie miec :-);-)

Scully ja tez za zima nie przepadam ale teraz jest superrr wiadomo jak jezdzilam do pracy to narzekalam :-p

Co do wakacji do my jescze nie wemy , jak na razie jestesmy w czarnej d...jak ja to mowie ale mam nadzieje iz nasza syt sie poprawi

Dziewczyny oddzywac sie Batonik Myszka Lopciu i reszta nie sposob mi wymienic wszystkie tesknimy za Wami

U nas wsio ok mlody ma okres buntu , gryzienia , kopania bicia,ale nie z jakas zloscia tylko smieje sie bo mysli ze to taka zabawa Nadal w pampku , z mowy to nie za duzo nygus maly

Ps Zabciu dawaj fote bo te minus 19 to oooo !
Pozdrawiamy i buziamyy
eh na prawko to ja bym baaardzo chciala wkoncu isc ale jak zwykle problemem jest kasa :confused2: ale moze kiedy wkoncu pojde a fotki ehhh musze sie wkoncu zmobilizowac ostatnio jakos czasu brak moze w drugim tygodniu feri dzis cale do poludnia jezdzilam po wizytach lekarskich ale juz prawie wszystkie zaliczone jeszcze rtg krzyza, wypalanka i wizyta kontrolna z dziecmi zeby pokazac nowe skierowania na rehabilitacje i zajecia w osrodku opus w grudziadzu i potem spokoj z lekarzami na jakis czas a w sobote mini imprezka malego az mi sie niechce nic robic ale trzeba sie zmobilizowac ;-) zmykam panienki bo padam na twarz :-p
 
hej kobietki co tu taka cisza wywalilo nas na druga strone :-p
co tam u was?
ja wczor
aj zadzwonilam i zarezerwowalam sie wkoncu na wypalanke i termin boski mi dali niema co 14 lutego wiec walentynki spedze w szpitalu wizawi z ginem hahahaha mam sie stawic o 7 rano na izbie przyjec oni mnie przyjma i zaprowadza gdzie trzeba potem przygotuja mnie do narkozy pod narkoza zrobia wypalanie i potem poczekaja do popoludnia az sie dobrze wybudze i dopiero bede mogla wra mezem do domu :shocked2: takze walentynki w tym roku beda boskie...:dry: a dzis bylam na rtg kregoslupa za tydzien jade po wynik zobaczymy czy cos bedzie czy jak zwykle w wynikach okaz zdrowia..ale musze przyznac ze to obrzydlistwo dexaK I nimesil chyba pomagaja wczoraj jeszcze niewiele czulam ale dzis widze ze bol w krzyzu prawie zniknal az zasowam w domu jak robocik z tej radosci ze wkoncu po 1,5 miesiacu bolu moge sie ruszac bez bolu :-):-D cudne uczucie znow swobodnie sie ruszac :-p

a jutro idziemy wkoncu na bal przebierancow u nas w miescie jak co roku Klaudia bedzie znow syrenka i chce miec czerwone wlosy jak arielka kupilam krepe ale kompletnie niewiem jak to zrobic hhi chyba musi pomoc pan google ;-) a antos w tym roku bedzie żyrafa bo rekin juz dla niego jest za maly :tak:
 
reklama
hejka
dziewczyny ... udało się :):)

CO SIE UDALO LOPCIU?SORKA PEWNIE GLUPIE PYTANIE ALE OSTATNIO MOJ MOZG NIEPRACUJE OD SOBOTY MALY CHORY PRAWIE 40 STOPNI GORACZKI KASZEL KATAR DO TEGO W NIEDZIELE ZACZELA SIE BIEGUNKA DZIS OD SUCHEGO KASZLU WYMIOTY I OD NIEDZIELI POPOLUDNIA NIECHCE NIC JESC TYLKO PIJE CIAGLE I SPI ALBO LEZY WOGOLE Z POKOJU NIECHCE WYCHODZIC :-( A I MNIE OD NIEDZIELI JELITOWKA ROZLOZYLA ZOLADEK BOLI I WOGOLE EHH MAM JUZ DOSC TYCH CHOROB JESZCZE W RTG KREGOSLUPA WYSZLA MI JAKAS LORDOZA ZE SKRZYWIENIEM KREGOSLUPA W LEWA STRONE I LEKARZ POWIEDZIAL ZE NIESTETY ALE OD TEGO WLASNIE SA MOJE BOLE I BEDA NIESTETY WRACAC :baffled: SZLAG BY TRAFIL NAJPIERW NIEDOCZYNNOSC TARCZYCY A POTEM ZA PARE DNI DOWIADUJE SIE ZE MOJ KRZYZ JEST NIEHALO...:wściekła/y:
 
Do góry