reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

wisienka, no to czekamy na wieści i fluidki, bo jakieś mam przeczucie, że Tobie się udało:)a co do badań, to wiem, że jeżeli wizyta jest prywatnie to gin nie może wypisać skierowania na badania i trzeba je też zrobić prywatnie...nie jestem jednak pewna, bo ja chodzę na nfz
 
reklama
wisienka oby się udało!!

aczkolwiek ja miałam takie same przeczucia,ze jestem w ciązy,a o tym ze mi piersi urosły powiedziala mi oprocz narzeczonego kumpela i przyjaciel.Ale jednak @ przylazla.Piersi na prawdę mi urosły,i bolały tak,że musiałam tabletki brac,nie wiem czy to bylo spowodowane.Ale trzymam kciuki za Ciebie!
 
no jasen,ze nie wywalimy!!!!! ale miejmy nadaieje ze Tobie sie juz udało!!mi juz @ odeszła wiec zaczynamy staranka!!!
 
wyrzucimy???No co ty....nigdy w życiu;-)Przygarniamy wszystkie "chcące" i "pragnące" i te "mające" też przygarniamy:)

To bardzo się cieszę:-) Musimy się wspierać:-)
U mnie w rodzinie wszystkie kuzynki zaszły w ciążę w przeciągu 3 miesięcy od ślubu. Więc może mi też się udało...
Dobra dziewczynki zmykam do domciu. Właśnie skończyłam pracę:-)
odezwę sie wieczorkiem. Buziaki dla Was:*
 
reklama
Do góry