reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

zielona.wampirzyca

mamusieńka
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2006
Postów
842
Miasto
szkocja
no to założyłam wąteczek...staranka czas rozpocząć:)

a salfazin, to jakieś witaminki, któe podobno wpływają na siłę, szybkość i ilość plemników...faceci chętnie biorą, bo poprawiąją też męską sylwetkę:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jak dla mnie to ty po prostu zaśmiecasz forum zakładając kolejny wątek na ten sam temat. Jak każdy założy wątek o staraniach na 12 miesięcy w roku to będzie tu niezły bałagan. Nie możesz się udzielać w jakimś istniejącym ?
 
kobieto, masz jakiś problem?co za różnica czy zaśmiecam czy nie...jeśli dla ciebie jest to wątek zbędny to się tu po prostu nie udzielaj...przeniosłam się tu z marcóweczek, czuję potrzebę założenia takiego wątku, tym bardziej, że jest nas więcej z poprzedniego wątku, i nie rozumiem jaki to stanowi dla Ciebie problem????
 
a ile placilas za ten salfazin?? ja narazie od wczoraj biorę wiesiołka,kolezanka jeszcze poleca kwas foliwoy dawac facetowi i sobie brac:D
 
salfazin to koszt u mnie w mieście, ok 28 zł za 100 szt. Co do kwasu foliowego, to ja biorę już od 3 miesięcy- ginekolog kazał brać przed staraniem, a mężowi daję dodatkowo wit. c- też podobno dobra dla starających się mężczyzn..

bluebell- dziękuję w imieniu starających się:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u mnie maz opychal sie kukurydza;-);-);-);-) ponoc wzmaga meskie szeregi;)

a najwazniejsze to chyba wyluzowac i samo sie zrobi;-)
 
Jak dla mnie to ty po prostu zaśmiecasz forum zakładając kolejny wątek na ten sam temat. Jak każdy założy wątek o staraniach na 12 miesięcy w roku to będzie tu niezły bałagan. Nie możesz się udzielać w jakimś istniejącym ?

No i kolejna kobieta na tym forum która ma jakieś pretensje:baffled:
Przecież jak nie będzie zainteresowania tym wątkiem to spadnie niżej i tyle.;-)
My się przenosimy z marcóweczek.
Też nie mam narazie gdzie pisać.
Testuję w połowie lipca.
Temat staraczek trochę mnie przytłacza, gdyż jest tam wiele dziewczyn które mają duże problemy z zajściem w ciążę. Nie chcę się stresować ich problemami i tyle.
My dopiero zaczynamy staranka.

Zielona wampirzyca- Trzymam kciuki za kwietniówki 2010
 
ja jestem wyluzowana nie mam jakies parcia na szkło,że muszę ale bardzo bym chciała.I zgadzam się z moniat,na głownym wątku dla starających nie chce pisać bo to wsyztsko mnie przytłacza,nie chce sie stresować i przejmować zbytnio.A ten wątek nie ma na celu wprowadzania w zamęt,ale poprostu bedziemy pisać o naszych staraniach i w ogole.

Zielona wampirzyca mnie juz @ się skończyla,więc od jutra co 2 dni zaczynamy staranka!!!!ja własnie się zastanawiam czy będe wiedziała kiedy skonczyć brać wiesiołka.Wogole to zauważyłam u siebie prawidłowość cykli,w jednym z moich jajników pecherzyk musi dojrzewać szybciej a w drugim wolniej bo cykle mam na przemian 26 29 25 29 26 28 .

Aha tak pozatym to polecam załozenie sobie konta na 28 dni .pl pierwsze konto jest darmowe.Tam wpisuje się obserwacje swojego sluzu,tempki itp.Ja własnie założyłam,i jutro kupuje termometr i mam zamiar mierzyć tempke,chcę się dowiedzieć ogolnie czegoś więcej o swoim ciele.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry