reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Hej dziewczynki to i ja dopisuję sie do wątku.Teraz czekam na @, która pewnie przyjdzie i od lipca zaczynamy z M staranka,życzę wszystkim kwietnióweczką powodzenia.
 
Hej ja też czekam na @ która pewnie przyjdzie... Więc będziemy się starać dalej. Może uda się w następnym cyklu:) A może już się udało...Czas pokaże... W każdym razie dołączam do Was. Witam Was wszystkie:)
 
no, więc jednak wąteczek się podoba:)cieszy mnie to:)Wszystkim rozpoczynającym staranka życzę najleszego i startujemy dziewczynki....która pierwsza będzie testowała?JA mam dopiero 2 dzień cyklu...
 
Ja będę testowała w piątek. No chyba, ze @ przyjdzie... Teoretycznie owulke powinnam mieć 15.06. ale jajnik bolała mnie 17.06 więc owulka mogła się przesunąć o 2 dni czyli @ też. No chyba, ze nie wytrzymam to zatestuję wcześniej... Mam wielką nadzieję, ze się udało...
 
ja od 25 do 30.MAm naprzemienne cykle.Teraz ma być ten dłuższy:)Teraz miałam 26 dniowy,i to mnie zgubiło:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i nie serduszkowaliśmy w odpowiednie dni.
 
reklama
WITAM:)
ja tez dołaczam do Waszego grona:) obecnie czekam na @ powinna przyjsc 2 lipca ( z reszta mam nadzieje ze jej juz nie bedzie:) )

TRZYMAM KCIUKI ZA WAS WSZYSTKIE .....
 
Do góry