reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

A czy ktoś mi powie czy taki śluz o jakim wcześniej napisałam oznacza dni płodne????
przezroczysty rozciagliwy, z wygladu przypominajacy bialko kurzego jaja, to sluz najbardziej plodny...do dziela....:-);-)olej z wiesiolka poprawia stan sluzu...."zolnierzyki" maja dzieki niemu korzystniejsze srodowisko
 
reklama
Ale właśnie Stefanka się zastanawia czy nie kupić termometru. Tylko najpierw muszę chyba się przeszkolić jaka temperatura co oznacza.. Może macie jakies pomocne linki?
Pozdrawiam
 
Jeśli chodzi o temperaturkę i wykresiki polecam www.28dni.pl .
Można liczyć na analizę i pomoc innych dziewczyn, które mają już sporo doświadczenia. Poza tym można o radę zapytać eksperta...:-):-):-)
 
a wiec kochane kobitki rano robilam test spojrzalam negatywny poszlam do pracy po 5 min @ wiec mysle nici z dzidzi w tym miesiacu no i temp rano 36,6:wściekła/y: wracam teraz i jeszcze spojrzalam na test i jakby troszke widac druga kreske( 3x robilam test tej firmy i nigdy nawet po calym dniu nic nie widzialam)wiec dalej niewiem co myslec mezowi juz powiedzialam ze okres dostalam a teraz co ????

ja na Twoim miejscu poszłabym na bete dla pewnosci.

Witam Was dziewczynki.
Ja już zgłupiałam całkowicie... internetowy kalkulator dni płodnych (wiem, że jego skuteczność jest wątpliwa...) twierdzi, że u mnie zaczną się te dni za 6 dni... a dziś pojawił się u mnie dziwny śluz.. tzn. zupełnie przezroczysty i rozciągliwy. Niestety temperaturki nie mierze i szczerze mówiąc nie jestem pewna co to znaczy... :-(
U mnie w pracy (szkoła) są 4 ciężarne.. chciałabym do nich dołączyć :-(

nie wierz internetowym kalkulatorom!! to pic na wodę samoobserwacja + monitoring - jak masz rozciągliwy śluz to jest moze to byc okres najbardziej płodny
 
Dziękiuje Wam drogie Staraczki. Jednak nie ma to jak grupa wsparcia :-)

Idąc za Waszą radą kupie termometr, poczytam trochę na temat mierzenia tempki i co najważniejsze od dziś będę serduszkować z mężem codziennie :tak:

A jutro wizyta u pani doktor. Może zleci mi jakieś badania.
 
Idąc za Waszą radą kupie termometr, poczytam trochę na temat mierzenia tempki i co najważniejsze od dziś będę serduszkować z mężem codziennie :tak:.
daj staremu odsapnac...codziennie tez niedobrze...ale podstawa to serduszkowanie ma byc przyjemnoscia a nie musem ...powodzenia....sprawdzanie tempki ma prowadzic do poznania ciala....cialo i tak robi psikusy...duzo dziewczyn ogranicza sie do serduszkowania w okresie ktory im sie wydaje za plodny....to troche niedobre podejscie, bo mozna ten wlasciwy poprostu przegapic...byle nie zwariowac....
 
reklama
Ja bardzo żałuję, że nie obserowałam swojego organizmu. Dziś już bym miała duży bagaż doświadczeń. Rozpoczęłam mierzenie temperatury zaraz po naukach przedmałżeńskich (w 2002roku). Otrzymałam książkę, która miała mi pomóc w interpretacji wykresów, w określeniu dni płodnych i niepłodnych. Prowadziłam je (wiadomo czasem coś tam odpuściłam) do 2005 roku, ale nie przywiązywałam uwagi do tego co tam się dzieje-wydawało się, że wszystko jest ok. Nigdy nie sądziłam i nie myślałam, że mogę mieć jakiekolwiek problemy z zajściem w ciążę. Uświadomiłam to sobie w 2006 roku po laparoskopi obu jajników. Od tamtej pory zdawałam sobie sprawę, że te problemy mogą mnie jednak dotyczyć. Dlatego myślę, że warto siebie obserwować bo czasem można coś przegapić...:tak::tak::tak:
 
Do góry