reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Dokładnie też tak myślę by zmienić te daty :)

Ja to kochane myślę, że im bardziej się człowiek stara o dzidzię tym bardziej te nasze cykle się pierniczą :(
 
Ja kiedyś obserwowałam, tylko dla zabawy w sumie, żeby zobaczyć czy wszystko ze mną w porządku... nie planowałam wtedy dziecka i cykle miałam książkowe, teraz też, tak naprawdę zaczęłam obserwować wcześniej dla wprawy a jak już zaplanowaliśmy że od kwietnia celujemy w konkretne dni to się zaczęło pieprzyć wszystko...
 
Dziewczyny ja u dziadków na działce relaksuje się i wdychamy z dzidzią świeże powietrze? Streście mi co nowego? Która zafasolkowana? Nie doczytam was-fizycznie to niemozliwe :)
 
Kropeczko, z tego co pamiętam to ostatnia zafasolkowana to Ty :) Ne pamiętam czy Ważka robiła test po Tobie czy przed, mniej więcej w tym samym czasie :) Ale ona biedactwo jeszcze nam drży z przerażenia i czekamy z gratulacjami na jej jutrzejszą betę :)
 
reklama
Witajcie, po całym dniu nieobecności myślałam, że będę godzinę doczytywać, a tu tylko 1 strona, widać że wszystkie korzystamy z pięknej pogody.
My dzisiaj przeszliśmy całą pustynię...błędowską oczywiście:)Już od dawna to planowaliśmy i wreszcie się zebraliśmy, ale wybrałam się w sandałkach i okrutnie piasek mnie parzył.
 
Do góry