reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Sailor
a może po prostu na dupowate teściory trawiałaś .... :p
eh... męzu śpi przed nocką troche w tyłek dostał w robocie...
mała ale straszne sie werci ... od czasu do czasu wyleci taki płynne perłowy płyn... noi nadal wyłazi śluz...
dzisaij troche sobei dałam w kość popsrzątałam naszą sypialnie mały pokoik pranie ogarnełam ... z nadzieją że może coś sie ruszy :p
ale cisza na radarze ...
mała sie napina, brzuch twardnieje ale nic z tego...
 
reklama
Marzena zobaczysz, że przy nas nie obejrzysz się a już będziesz ekspertką w wykresach itp:D Nie taki diabeł straszny jak go malują;)

Margotko dziewczyny cały dzień się zachwycają... i ja chciałabym Cię zobaczyć z brzucholkiem;>

Agacynda powodzenia z mieszkaniem!! my też zaczynamy brać się do dzieła w tym temacie, trzeba zacząć coś szukać i oglądać!

Sailor test mógł jeszcze nie wyjść więc trzymam kciuki za następny;) &&&&&&&&&&&&&&

A ja dziś byłam u gin z wynikami - usłyszałam, że są bardzo ładne:] plamienia w okolicy 20dc mogą być poowulkowe u mnie bo mam długie cykle więc i później owulka jest. Kłucie jajnika od owulki do dziś to ciekawa sprawa... ale jajniki będziemy oglądać na usg następnym razem, bo dziś mam 27dc i gin stwierdziła, że nie ma sensu dzisiaj robić... 16 stycznia mam przyjść po małpie lub z teoretycznym fasolkiem i wtedy będziemy się usg-ować;) no i dziś nic nie płaciłam bo gin powiedziała "umówmy się, że dzisiejszej wizyty nie było, przenosimy ją na 16ego i wtedy też się zbadamy":)
Więc byle do 16ego! a jajnik kuje i kuje:/
Obserwacja cyklu - enpr.pl
 
Hej kochane:*
dziękuję ślicznie za miłe słowa oby się wasze życzenia sprawdziły.
Pianeczko akurat mam 1 tydzien wolnego od poniedzialku a teraz weekend tez wolne moj maz tez tydzien wolnego :D
wiec od dzisiaj zaczynam akcję " Zamęczyć męża boboseksami :D
jak ma wyjść dzidzi to i tak wyjdzie. a tez niewiadomo czy pecherzyk nie urośnie wcześniej i nie pęknie dlatego będą boboseksy codziennie.
wiem ze lepiej by było by robić dzien przerwy ale ja nie mam innego wyjscia :D:D
Sailor musza byc II kreseczki :d zaciskam kciuki.
 
to ja juz oo wizycie u gina :)) moje malenkie cudo ma 2,5 mm :D wg wielkosci Okruszka to wychodzi na 5.6 tc ale wynik moze byc bledny :) wszystko sie okaze, no i sie dowiedzialam, ze mam tylozgiecie macicy... :| widzialam bijace serduszko, ale niestety nie slyszalam, bo jest za malenkie. pan Doktor kazal zrobic morfologie, mocz i cukier naczczo a reszte badan dopiero po nastepnej wizycie jak juz Maluszek bedzie wiekszy :)) no i wszystko jest dobrze! powiedzial ze skoro mecza mnie mdlosci wieczorami to moge wypic gingersa
 
Sailor kciuki nadal zaciśnięte :tak::tak:
Margotko jakaś Ty śliczna i jaki ładny brzuszek :tak:
Agacynda super wieści :tak: teraz niech tylko dzidzia rośnie zdrowo :tak:
Czarnooka trzymam kciuki żeby te boboseksy zakończyły się fasolką :tak:
Pianko z wróżby wyszła mi dziewczynka i chłopiec i mojemu mężowi wyszło to samo także chyba będę mieć parkę :-D
Mi się cykle strasznie dłużą, dziewczyny czy ja mam brać duphston, bo ostatni jakoś mi nie pomógł w skróceniu cyklu może teraz by się udało co mówicie, bo gin. stwierdziła, że nie mam brać i już sama nie wiem :sorry2:
 
SIHAYA to fajnie Cię potraktowala ginka:) aż milej bedzie przyjsc na następną wizyte:) dobrze, że wyniki ok.
CZARNOOKA tylko nie zamecz meza na śmierc:p powodzenia:*
AGACYNDA gratuluje okruszka:) ale super wiadomosci. rośnijcie zdrowo:*
GRZANKA ani wiesz kiedy akcja się rozkreci:) oby jak najszybciej:)
ASITA ja niestety nie wiem co Ci poradzic:( nie znam się na tym. a zapisałaś się do innego gina czy dalej chodzisz do tej co byłas ostatnio??
 
Witajcie! dawno mnie nie było bo o jedzeniu nie rozmawiacie, a tak na serio jakoś tak sporo zajęć mam ostatnio i nawet mi się nie chce komputera po pracy włączać.

Margotko, Super brzuszek!ślicznie okrągły.
Agacynda, to wspaniałe wiadomości!
Sailor ja też się dołączam do kciuków za II kreski, bo jakby tak pozlepiać te Twoje cienie, poły kresek i rozmyte kreski, to dwie już dawno się uzbierały. Ale przynajmniej nam emocji dostarczasz:) tak czy inaczej &&&& kciuki!

U mnie cykl bez szans, bo w sylwestra zamiast starań kiedy trzeb abyło, były fochy...i tak to mi się rok rozpoczął, a potem w pracy mi jeszcze obowiązków dowalili chociaż i tak mi się wydawało, że już dużo robię.

Sihaya, to fajnego masz gina/e, a u nas świńska grypa panuje i nagle Bielsko zrobiło się sławne, szkoda tylko że z takiego powodu.

Idę się relaksować z Hiszpańską fiestą, znaczy książką i ciepłą herbatką, bo tydzień i chociaż był krótki to dość wyczerpujący.

Pozdrówka dla wszystkich ciążówek, nie wymieniam wszystkich bo boję się, że którąś pominę a bardzo bym tego nie chciała.
 
Asitko to najwyżej Zuzosław mu dacie :-D albo Zuzaniec:-p
agacynda a gingers to nie ma % ?
Czarnooka tylko żebyś swojego nie zajeździła jak swego czasu Asita hihihihi, to nie odpoczniesz na tym wolnym ;-)

Dobranoc dziewczynki, uciekam bo już mnie mój mały robal na przytulanie ciągnie. Do jutra!
 
Ostatnia edycja:
domikcw gin. zmieniałam ale do nowego jadę dopiero po tym cyklu bo teraz to nie ma po co bo pęcherzyki już za duże, więc dopiero poznam się z nim po tym cyklu czyli za jakieś 2 lub tygodnie :-(
uciekam już nie wiem czy zajrzę do Was w weekend, bo jutro odwiedza mnie kumpela z synkiem 2 letnim a wieczorem moje przyszła bratowa, której się 6 dni spóźnia okres
życzę udanego weekendu i przyjemnych i owocnych boboseksów :tak::tak::tak:
buziaki kochane :********
 
reklama
Do góry