reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

hej dziewczyny!

wowow, Agacynda gratulacje, piękne małe dzidzi :-) i rozumiem ze Sailor podejrzana? hmm:-)

aż trudno uwierzyć, że Grzanka lada dzień będziesz na porodówce..:szok:

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& - przesyłam dla starających!!! :*

Ja się wyleguję dużo, rodzinkę poodwiedzałam bo niedługo już się nie ruszę z domu..za tydzień jadę do rodziców na tydzień może dwa..a potem siedzę już w domku. Farby zakupione na remont pokoiku :) mebelki upatrzone :) myślę że w połowie lutego wszytsko będzie gotowe. Jeszcze wózek się zamówi ale już też wybrany :) Pozdrawiam gorąco!
 
reklama
Pianko ja bym nie była w stanie głowy od podłoza oderwac przy takim cisnieniu. Wspolczuje!! no i uważaj na siebie i jak cos to śmigaj do szpitala czy gina.

Grzanko oby nastapil rozwoj sytuacji u Was:-):-)

Sailor to czeeeekamy...nie na @ tylko II albo fajna bete:D

Ja zaliczylam dzisiaj atak paniki,bo uswiadomilam sobie ,że mała od wczoraj sie nie rusza!!! A zawsze aktywna jest aż do przegiecia. Zdazylam sie oczywiscie powyc,zeschizowac na calego... i w planach wybierac sie do szpitala. Moj mąz młoda obudzil w 5 minut:-):-):-) cos tam pogadal do niej,postukał i teraz daje czadu:-D:tak: Córeczka tatusia normalnie....a ja jak stukalam ,pukalam i nawijalam do niej to olewka :confused2:
 
Nieubłagalnie czekam aż zacznie sie cos dziac piersi zaczely bolec bardzo mocno.. ;| maleństwo na nerke naciska i boli... eh mała błagam pchaj sie na świat ;p
 
Pianko moim normalnym ciśnieniem, przy którym dobrze się czuję jest 130/80 a tragiczni czuję się już przy 100 na np 60, ale to tak tragicznie że nie wyobrażam sobie czuć sie gorzej... współczuje jeśli czujesz to co ja przy niskim ciśnieniu...
Noelka córeczka powinna być tatusia :)
Grzanka trzymam kciuki za niedzielne dziecko :)
 
Noelle Mynia ma racje córeczki są tatusiów :) Przynajmniej moja mała świata nie widzi po za moim mężem a jak była mała to chodziła za nim i mówiła do niego 'TY jesteś mój żon a nie mamy " ale śmichu zawsze przy tym było :)


Pianko takie niskie ciśnienie masz , uważaj na siebie kochana. Ja przy takim ciśnieniu to nie była bym wstanie funkcjonować

Grzaneczko kochana jeszcze troszkę
 
Kochane jestescie dziękuje za pocieszenie...
Że niby to ciąża stan błogosławiony w jakimś stopniu tak...
Podziwiam mojego Kochanego Meża że znosi to wszystko tak dzielnie!
A ja nadal w łóżku oczywiście spacer zaliczony po obiedzie.
Cisza bna radarze co do niedzielnego dziecka...
 
A moje standardowe ciśnienie to 80/50 jak mam 110/70 w porywach to sie czuje fatalnie. ja ogólnie jestem niskociśnieniowiec jako jedyna z rodziny ;)
grzaneczko trzymaj się tam kochana dzielnie.
ja jutro idę do ginekologa na 18:00 więc trzymajcie kciuki ale po dzisiejszym plamieniu coś czuję że zrobiła się torbiell bo ból jest niesamowity i jadę na przeciwbólowych. więc cykl z clo poszedł w cholerę. :no::no::no::no::no::no::no::no:
 
Czarnooczko oby to było zwykłe plamienie okołoowulacyjne. Ja też mam w tym czasie ból straszny, gorszy niż podczas @, taki, że chodzić nie mogę.Trzymam kciuki oby to było to :)
Gdzie Ficarka, Jillka, Róźniczka, Różyczka, Sailorka, Sihayka? Tęskno mi za Wami od kiedy nie mogę na bierząco was śledzić... może sobie specjalnie tablet kupię :p :)
 
reklama
Witaj Myniutku:)

Witajcie kochane:)
Może tym razem zacznę od tego co u mnie....
Jak pisałam wcześniej od owulki mam codzienne pobolewanie lewego jajnika... i tej nocy nastąpiło chyba apogeum bo ból obudził mnie o 2ej w nocy. Ból okolic jajnika i podbrzusza. Nie wiem co jest grane, nigdy tak nie miałam. Wizyta u gin dopiero 16ego ale nie wiem czy wytrzymam tak długo... dziś też prawie cały dzień pobolewa. Nie jest to jakiś silny ból, ale po całym dniu mam go dosyć i czuję się zmęczona:/
Jutro lub pojutrze mam termin @... piersi bolą na całego, zobaczymy... na fasolkę hmm.. oj chciałabym ale tempka niestety małociążowa więc nadzei sobie nie robię. Tylko boję się skąd ten ból....

To tyle z moich smutasów....;)

Noelle hehe:) Ciebie córa ma 24/dobę a tatę pewnie rzadziej słyszy więc nie ma sie co dziwić że malizna chce od Ciebie odpocząć:p

Grzanko trzymaj się dzielnie!! już niedługo miejmy nadzieję:)

Bzibzioku!!! powinnaś dostać zakaz opisywania takich pyszności!!:p toż to zgroza czytać o nich na głodnego;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry