reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

Oj i to jak... czasami mam wrażenie że to to przerasta [emoji58] Ale to samo chyba jak szliśmy na "swoje". Każdy boi się tego co nieznane niestety...
No dokładnie, my ogólnie jesteśmy trwadsze, mój mąż jak mieliśmy iść do poradni to tak przyciągał A to nie będzie miał wolne A to to ale słońcu mowie idziemy albo nie chcesz mieć że mną dziecko nk to musimy iść, ale ja się bardziej denerwowalam
 
reklama
Faceci! Oni już chyba nigdy się nie zmienia! [emoji16] Czasami mam wrażenie że żyją w innym świecie [emoji23]
No dokładnie, my ogólnie jesteśmy trwadsze, mój mąż jak mieliśmy iść do poradni to tak przyciągał A to nie będzie miał wolne A to to ale słońcu mowie idziemy albo nie chcesz mieć że mną dziecko nk to musimy iść, ale ja się bardziej denerwowalam
 
Super że ktoś się znalazł bo tam trochę ciężko się przebić w tych postach i rozmowach dziewczyn które już się znają... 😊 My w sumie dopiero zaczynamy bo jestem W okresie okoloowulacyjnym Ale co z tego wyjdzie nie mam pojęcia.. A Ty kiedy masz dostać okres?

owulacje mialam 15.11 wiec 30.11 powinien byc okres. zamiast okresu od piatku do dzisiaj mam brazowe plamienie a dwa razy jasno rozowa krewka na papierze 🤷‍♀️ temperatura mi jeszcze nie spadla wiec nie wiem co myslec. wczoraj test byl negatywny ale nie z pierwszego moczu i niestety ten mniej czuly 25mlU
 
Może warto powtórzyć test z porannego moczu?
owulacje mialam 15.11 wiec 30.11 powinien byc okres. zamiast okresu od piatku do dzisiaj mam brazowe plamienie a dwa razy jasno rozowa krewka na papierze [emoji2368] temperatura mi jeszcze nie spadla wiec nie wiem co myslec. wczoraj test byl negatywny ale nie z pierwszego moczu i niestety ten mniej czuly 25mlU
 
Dziewczyny załapałam się. Byłam dzisiaj u lekarza i mam nawrót zapalenia płuc. Niestety kolejny antybiotyk. Jakby tego było mało dostałam skierowanie na rentgen. Muszę zrobić to przeswietlenie. I nie wiem co teraz będzie... A jak coś zdzialalismy? I doszło do zapłodnienia, bądź dojdzie? Jestem załamana, nie wiem co mam robić...[emoji58][emoji52]
 
Właśnie mam taki sam plan... Też chciałam zrobić prezent na święta. My jesteśmy po ślubie dopiero 8 miesięcy Ale mieszkamy że sobą już ponad 3 lata 😊 Ciekawe czy prezenty nam wyjdą... 😊
Mi sie zaczyna @ wiec prezent nie wypali. Takze po okresie znowu starania. Cykle mam raz 28 raz 35 a ten to juz w ogole 44 dni trwa masakra. 20.12 mam wizyte u gina sprawdzimy co tam.
 
reklama
Dziewczyny załapałam się. Byłam dzisiaj u lekarza i mam nawrót zapalenia płuc. Niestety kolejny antybiotyk. Jakby tego było mało dostałam skierowanie na rentgen. Muszę zrobić to przeswietlenie. I nie wiem co teraz będzie... A jak coś zdzialalismy? I doszło do zapłodnienia, bądź dojdzie? Jestem załamana, nie wiem co mam robić...[emoji58][emoji52]
A kiedy masz miec @?
 
Do góry