reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starzejące się przedwcześnie lozysko

Fionka91

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
66
Hejo
Czy któraś z Was ma doświadczenie ze starzejącym się przedwcześnie łożyskiem ? Jestem obecnie już w zasadzie w 36tc (dokładnie jutro strzeli 36). Do tej pory ciąża idealnie przebiegała, Nawet nie wiem co to znaczą mdłości w ciąży czy anemia. Wczoraj byłam u ginekologa i okazało się ze moje lozysko ma już zwapnienia, generalnie kazał się nie denerwować, tylko obserwować ruchy dziecka, co tydzień ktg i usg przepływow. Mała w ciągu dwóch tyg przybrała około 200 g - wazy obecnie 2.5 kg.
to jest moje pierwsze dziecko i nie powiem zdenerwowałam się tym troche.
czy ktoś miał taki problem? Jakieś dobre zakończenie ? Obawian się przedwczesnego rozwiązania i cesarki :(
 
reklama
Spokojnie, mi też w 3 ciąży zaczynało stażeć się łożysko. 2 tyg. przed terminem moj gin. postaniowił mi odkeić dolny biegun pęcherza płodowego (może wywołać porod ale nie musi). W nocy zaczął się poród i w ostatnim momencie zdążyłam do szpitala :)
 
Do góry