reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sterydy dla dobra dziecka

Jak leżałam w pierwszej ciąży w 5 t c w szpitalu z krwawieniem to lekarka powiedziała ze w Anglii takich ciąż w ogóle się nie ratuje. Pamiętam ze przeraziło mnie to. U Was chyba podobnie ;-)
 
reklama
Tak, tutaj do 16tc podchodzą do ciąży "olewajaco", selekcja naturalna - jak masz urodzić to przetrwasz, a jak nie no to przykro, tak miało być. W 10tc robią usg aby sprawdzić czy ciąża jest żywa, dopiero po 16tc wykonują badania krwi i zaczynają traktować kobietę jak ciężarną, choć całe 9 miesięcy podchodzą ze "ciąża to nie choroba" rzadko kobiety idą na chorobowe, choć faktycznie bardziej opłaca się dostosować stanowisko do ciężarnej niż chorować
 
A dużo jest poronien? Porodów przedwczesnych? Zastanawia mnie czy stosowanie u nas tych wszystkich leków faktycznie działa czy jest takim placebo... wiesz o co mi chodzi?
 
Do góry