reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Hej ;)
Coś tu cicho ostatnio na tym forum ;(
Co u Was słychać i jak się mają Wasze kochane dzieciaczki? ;)
 
reklama
No cisza nastała [emoji4]u nas ok synek rozrabia biega jak szalony wszędzie włazi i wszędzie go pełno [emoji23]hehe wizyta mamy dopiero w październiku i jak narazie wszystko jest ok pozdrawiamy wszystkich[emoji8]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam trochę mniej czasu. Mam pełzające w różne strony i ząbkujące bliźnięta w domu ☺. Jest co robić. Kontrole mamy teraz w lipcu, i pewnie będzie wymiana bucików i szyny. W szynie się dziurki wyrabiają. Złożyłam wniosek o przyznanie niepełnosprawności, któraś z was ma może przyznaną?
 
Mysia1992 trudno było uzyskać? U mnie przy składaniu wniosku pytali o rehabilitację, a poza ćwiczeniami które ja wykonuje to nie mamy nic zalecanego. Wady w tej chwili nie widać i zastanawiam się czy nie będą negować. Jak masz przyznane na dwa lata to dopiero wtedy masz się ponownie stawić na komisji?
 
AmMaWi nam lekarz wypisał papiery od początku leczenia i wzięłam cała kartę skierowałam i złożyłam wniosek potem komisja lekarka zbadała pytała o leczenie oto i przyznali

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
AmMaWi: My stawiając się na komisji byliśmy już po napięciu ścięgna i na to chyba bardzo patrzyli, bo pytali się czy jakaś operacja była więc powiedziałam, ze tak nacięcie ścięgna. I wtedy synek był w szynie 24 godz/dobę i oni chyba to uznali jako rehabilitację. Nie było większych problemów z uzyskaniem orzeczenia. Tak mamy się stawić na komisję dokładnie w maju 2018, ale wtedy już pewnie nie dostaniemy kolejnego orzeczenia, bo nozka wygląda super, a synus szyny juz nie nosi ;)
 
Milenka887: U nas też skserowalam wszystkie papiery dotyczące leczenia od urodzenia razem z wnioskiem o szynę. Wszystko co mialam dałam jako dokumentacje ;)
 
Zawsze można się bronić tym że dopóki jesteście pod kontrolą ortopedy i macie kontrolne wizyty to muszą przyznać tym bardziej że może w każdej chwili być nawrót i tym też warto się sugerować a ja jeszcze powiedziałam że nie wykluczona jest operacja[emoji6] więc chyba poskutkowalo

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry