reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Coś podobnego jak wysłałam zdjęcie naszego synka? Jak dobrze kojarzę to chyba AmMaWi jest z Warszawy może ona poleci dobrego ortopedę ?naprawdę uwierz mi że ja się cieszę że synek miał gipsy a teraz szynę bo stopki są naprawdę super zaraz wstawię zdjęcie jak synka stopki wyglądają teraz

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1494756072-aaaaaa.jpeg
tak wyglądają teraz troszkę mu się skarpetki odcisnęły[emoji4]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I jedyne co zuca się w oczy to jest to wgłębienie przy kostce zewnętrznej ale już powoli zaczyna się robić tam mięśnie i już nie ma takiej złoty jak była na poczatku

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Coś podobnego jak wysłałam zdjęcie naszego synka? Jak dobrze kojarzę to chyba AmMaWi jest z Warszawy może ona poleci dobrego ortopedę ?naprawdę uwierz mi że ja się cieszę że synek miał gipsy a teraz szynę bo stopki są naprawdę super zaraz wstawię zdjęcie jak synka stopki wyglądają teraz

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
no troche mniej zakrzywione niz u Waszego synka miała ale podobnie
 
Milenka887 a Wy sie u Napiatka leczycie? Bo powiem Ci, że stopy Twojego Malucha jeszcze przed nacięciem ścięgna robią wrażenie. Wydaje mi się, że u nas teraz (po przejściu na szynę) wyglądają gorzej niż u Was wtedy. Jutro postaram się cyknąć im jakieś zdjęcie.
 
Nie my leczymy się u dr koch-a Napiatek go uczył w Poznaniu na ul 26czerwca jak dobrze pamiętam tam jest szpital i tam jeździmy powiem ci szczerze że jak zobaczyłam synka nóżki po porodzie i później już po 2gipsach to byłam w szoku zaraz znajdę zdjęcie synka stopek po 2gipsach to wstawie

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga6 mogę polecić dr Czopa ze szpitala na Niekłańskiej. Dzieci z chorymi stópkami są przyjmowane bez wcześniejszego zapisywania w piątki od 9.
Sylwek0512 wydaje mi sie że wygląd nóżek na początku zależy od tego co było wyjściowo, teraz cierpliwie szyna i ćwiczenia i z dnia na dzień będzie lepiej. Ja przyznam szczerze nie zrobiłam od początku ani jednego zdjęcia stopek, ale wyglądało to identycznie jak u Milenka887.
Aga6 należy koniecznie gdzieś jeszcze skonsultować, ale wiem ze u znajomych był przypadek wady lekki do wyprowadzenia ćwiczeniami. Ich synek ma 5 lat i ani śladu po wadzie.
 
reklama
AmMaWi Was leczy dr Czop? U nas przychodził tylko zerknąć na stopy, a gipsowali i nastawiali młodzi lekarze. A co do cwiczeń-mocno przyginacie Maluchom te stopy? I jak długo ćwiczycie? Rozmasowujecie jakoś nóżkę przed tym? Ja przy każdej zmianie pieluchy przyginam po 15 razy jakos na 3 sekundy. Ale Mały nadal mi przy tym płacze i boję się, że coś robię źle. Moze za mocno, ale kazali do oporu. Wiadomo, że mu nie łamię nóżki, ale naginam aż poczuję opór. Tylko on mi sam je odpycha w drugą stronę.
 
Do góry