MagdaM1982
Fanka BB :)
Kaja jak Bartus bedzie miał być wysoki to bedzie
Przeciez nie masz na to zadnego wpływu
Ja i Kamil jestesmy tez wysocy i jestem ciekawa jaka bedzie Anusia
Dzierwczynki dzisiaj juz czwartek
Jeszcze tylko 5 dni i Ania bedzie bez gipsu
Wczoraj bylismy z Kamilem i Ania w szpitalu w koncu po wypis bo jakos nam tak czasu brakowalo na odbior 
Dzierwczynki dzisiaj juz czwartek