Krupka - na razie nie odpina bo ma 3miesiace i 3tygodnie i jeszcze ją stopy nie interesują na tyle żeby je odpiąć.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Krupka nie byłabym tego taka pewna... Wcale nie prawda jest, ze profesor przyjmuje od razu. Ja musialam czekac 1,5 miesiaca
kochana coś Ci się chyba pomyliłoelwiwas - Ja jestem z sosnowca i do Krakowa mam 100km my gips założyliśmy w 4 dobę bo rodziłam w wielki piątek. W Krakowie na Prokocimie się leczymy ul.wielcka. Według mnie najlepiej założyć gips tam gdzie masz zamiar leczyć dziecko. A skoro jesteś z Krakowa od razu lepiej założyć tam ten gips. Gdyż tam są dobrzy lekarze jeśli chodzi o SKS. Mogą Ci przewieś dziecko karetką na założenie gipsu, lub po wyjściu ze szpitala od razu jedź założyć gipsik.
Ja tam jechałam w ciemno. Bo wiadomo im szybciej tym lepiej, kazano mi zapłacić 60zł na jakąś refundacje bodajże szpitala, i że lekarz mnie przyjmie wtedy mimo to że nie byliśmy zapisani. Chciałam iść do innego lekarza ale w ten dzień nie przyjmował ale okazało się że akurat jest na oddziale. Zaczepiliśmy go na korytarzu powiedzieliśmy jaka jest sprawa itp. Od razu kazał nam iść na gipsownie z dzieckiem i zagipsował małą. Nie miał jej karty ani nic...