reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Idę spać kobietki. padam już na pysiol. Poprzedniej nocy nie spałam prawie wcale, rano trzeba dzieciaki do szkoły zaprowadzić...
Dobrej nocki i spokojnych snów :)
 
reklama
Dzięki dziewczyny znalazłam :-) nigdy wczesniej na forum nie pisałam to moje pierwsze podboje od czasu jak jestem w ciąży, dlatego Wam się może wydawac, że jestem nierozgarnięta i nie wiem gdzie czego szukać :-) dziękuję za instrukcję :-) jutro będę czytać:-) ale mam do nadrobienia hoho :-D

Dobranoc:-)
 
Dzień Dobry!!:-)
Witam wszystkich z rana, u nas słonko świeci, zapowiada się przyjemny dzień!!
Wczoraj się nie odzywałam, bo miałam trochę zabiegany dzień - rano wybrałam się na glukozę 75ml - bleee:baffled: dwie godziny czekania, później szybko do mamy na śniadanko (herbata bez cukru) i szybko do dentysty - tu też godzinę czekałam, choć byłam zapisana.Dobrze, że miałam książkę to się nie nudziłam.. Po obiedzie wybraliśmy się z mężem na poszukiwanie kafelek do łazienki, mniej więcej wiemy już co chcemy, dziś idziemy spytać się o darmowy projekt, no i może w końcu coś ruszy:-D
O 11.00 mam wyniki do odbioru, mam nadzieję, że będą w normie, bo drugi raz tego nie zniosę!! I tak jakoś szybko mnie na nie posłała - to dopiero 21 tydz., no ale w czw. mam kontrolę, to wolałam zrobić.. Zobaczymy co z tego wyjdzie!!

Życzę wszystkim miłego dzionka!!
 
Witajcie kochane :)

My jak zwykle o tej porze zbieramy się do przedszkola :) otem zjem śniadanko i dzisiaj na obiadek robię naleśniki z serem i malinkami :)

Miłego dnia
 
Co lekarz, to pomysl- mnie internistka wyslala na glukoze ok.21 tygodnia i jak poszlam z wynikami do gin prowadzacej to uslyszalam, ze w tym tyg.to nic nie daje i bede i tak musiala zrobic to drugi raz. Takze juz sie ciesze :/ Ale podobno na tem smak cos pomagalo, chyba odrobine cytryny. Dopytam poloznej to sie podziele recepta
 
Cześć Dziewczynki,

U nas dziś ma być bardzo ciepło 21 stopni i chyba pójdę pochodzić z kijkami NW. Trochę ruchu nie zaszkodzi:) Ja dziś na obiadek planuję żołądki bo mój męzuś uwielbia. Poki co życzę miłego dzionka:)

Evcia Karolcia pojechała do Polski myślę, że niebawem powinna wrócić.
 
Witam o poranku mamuśki

Filipek w przedszkolu, ja kończę śniadanko.
Zaraz zmykam bo szykuje mi się intensywny dzień. Muszę pojechać do pracy zawieść L4 (aż mnie wzdryga ale wyjścia nie ma, czasu coraz mniej, nie ma nikogo kto by mnie zwolnił od tego przykrego obowiązku i zobaczenia tych ludzi:baffled:)

Później większe zakupy, teścio obiecał że przyniesie mi siaty do domu.

A później zakopuję się w kuchni. Mam zamiar ugotować żurek i gołąbki i jeszcze upiec jakieś ciacho. Przecież

mój M. dzisiaj wraca:-D

Jeżeli chodzi o badanie cukru to ja w pierwszej ciąży miałam robione ok. 25 tygodnia. Tym razem lekarz też kazał się wstrzymać, dopiero na październikowej wizycie da mi skierowanie. Jak dla mnie badanie nieprzyjemne ale też nie demonizujmy da się przeżyć. Tak jak pisały dziewczyny, można wcisnąć cytrynę i wyjdzie coś podobnego do lemoniady.
Ja przy pierwszej ciąży miałam cukrzycę, pamiętam że pierwszy wynik na czczo był chyba 110. Później pobyt w szpitalu, całodobowe mierzenie poziomu cukru, a dalej to już wizyta u specjalisty, dietka i samodzielna kontrola. Trochę to kucie palucha uciążliwe ale sama dietka nie taka zła, dzięki niej za wiele nie przytyłam w ciąży. ;-):-)
 
Witam z rana:) zaraz uciekam troszkę ruchu zaczerpnąć:)
Dzięki Blondi za wyjaśnienie,ja też wcześniej nie pisałam na zadnym forum,więc jak coś to też się będę Was pytać :)Zerknelam na wartości referencyjne to na czczo....55-108 a ja mam 65 więc ok.Tylko to 175 po obciążeniu jak norma 140.No może wystarczy ze się ograniczę i wyjdą następne ok

Fogia -dobrze ze napisałaś jak to wygląda z tą cukrzycą ciązową i szpitalem.Wolałabym nie mieć.(nie taki diabeł straszny)....ale nie będę lamentować teraz zobaczymy jak mi wyjdzie ta 75 za 2 tygodnie.

Miś zaprowadzony do przedszkola więc mam luzik.
 
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewuszki.
U mnie spoczko, wstałam wyspana.
Malutki kopie coraz bardziej... jakoś wieczorem było mi strasznie niedobrze, a on jeszcze kopał...

A poza tym przechodzę na dietę - mam anemię, leci mi krew z nosa coraz bardzie, kłopoty z widzeniem...od dzisiaj. Obym w tym wytrwała
 
reklama
Witam Was dziewuszki.
U mnie spoczko, wstałam wyspana.
Malutki kopie coraz bardziej... jakoś wieczorem było mi strasznie niedobrze, a on jeszcze kopał...

A poza tym przechodzę na dietę - mam anemię, leci mi krew z nosa coraz bardzie, kłopoty z widzeniem...od dzisiaj. Obym w tym wytrwała

Ja też mam anemię - teraz już dużo dużo mniejszą. Biorę Ascofer (żelazo) 3 razy dziennie + dużo buraczków, soków z czarnych porzeczek + soków warzywnych i po miesiącu takiej kuracji hemoglobina jest tylko tyci za niska. A do tej pory też leciała mi krew z nosa (czasami ciężko mi było ją zatamować) i robiło mi się kilka razy dziennie słabo. Teraz jest już ok. Od czasu jak biorę to żelazo to krew mi nie leci, a słabo robi mi się tylko czasami.
Nie wiem, czy lekarz coś ci przepisał, ale na mnie bardzo poskutkował Ascofer.
 
Do góry