reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Wlaśnie wróciłam, załatwiłam w urzędzie sprawy no i poszłam do kosmetyczki....wyglądam ślicznie:) Lubię mieć takie wyraźne brwi, bo przy moich rzęsach jak są niezafarbowane to wyglądam łyso....

claudia dziś nie robiłam rzęs , ale myślę że następnym razem zrobię. Co do pieczenia to zazwyczaj piecze bo w końcu to woda utleniona...ale warto bo zafarbowane rzęsiska dodają tajemniczości ;)

ewcia pewnie zazdrości , powiedz jej , że Ty o tyle mądrzejsza jesteeś że wzięlaś lekki. A poza tym ona nie będzie nim jeździć tylko Ty, więc "kij jej w oko" do wózka.

aniwar może skonsultuj się z lekarzem i powiedz że nienajlepiej się czujesz po tych tabletkach....

blondi ja mam tego rogala Poduszka rogal dla kobiet w ciąży i do karmienia (1253639115) - Aukcje internetowe Allegro i jestem mega zadowolona już nie wyobrażam sobie spać bez niego, a co najważniejsze nie śpię już na brzuchu:) a wzięłam wiązany, bo później przyda się dla dzidzi...a dostawa była raz dwa,ale patrząc na to że jest czwartek to pewnie w poniedziałek będziesz miała...
KOCHANA MAMY TEN SAM KOLOR :)

weronika ja widziałam śliczną na allegro Sukienka ciążowa^^RITA^ czarna/czerwona/purpura (1253266501) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy ale inne też są fajne i nie takie drogie.

Ja dziś na taniec brzucha:) już nie mogę się doczekać....
 
Ostatnia edycja:
jasne cytryne cala dalam- kiedys pilam bez i wiem jak smakuje! niebo a ziemia z cytryna.

dziękuję kochana jesteś , to się przygotuje odpowiednio :-)

ribi jak rzęsy robiłam to byłam prze szczęśliwa nie musiałam się malować jak szłam np do sklepu :-D
I w ogóle rano wstałam i taka ładna już....jezeli tylko ciąża nie daje przeciwskazań to rzesy bedę robić
 
A do mnie zaraz na obiadek przyjeżdża mój brat z bratową :) Potem zaserwuję im kawusie i ciacho :)

A ja byłam dzisiaj u koleżanki, która ma córeczkę 7 miesięczną :) Kochana :)

I smutna wiadomość :( Moja kuzynka jest w 31 tc i zaczęło jej się odklejać łożysko i od 1,5 tygodnia jest w szpitalu i będzie najprawdopodobniej już do końca :( Współczuję jej :( Jutro jadę do niej do szpitala.
 
ribi jak rzęsy robiłam to byłam prze szczęśliwa nie musiałam się malować jak szłam np do sklepu :-D
I w ogóle rano wstałam i taka ładna już....jezeli tylko ciąża nie daje przeciwskazań to rzesy bedę robić[/QUOTE]

Kochana nie ma przeciwwskazań do robienia rzęs w ciąży. Ja np. jak będę już bliżej porodu to sobie zafarbuję, żeby chociaż w szpitalu wyglądać jak pomalowana....ogólnie mam ciemne rzęsy ale jak zafarbuję to są mega ciemne:)
 
ribi jak rzęsy robiłam to byłam prze szczęśliwa nie musiałam się malować jak szłam np do sklepu :-D
I w ogóle rano wstałam i taka ładna już....jezeli tylko ciąża nie daje przeciwskazań to rzesy bedę robić

Kochana nie ma przeciwwskazań do robienia rzęs w ciąży. Ja np. jak będę już bliżej porodu to sobie zafarbuję, żeby chociaż w szpitalu wyglądać jak pomalowana....ogólnie mam ciemne rzęsy ale jak zafarbuję to są mega ciemne:)[/QUOTE]

no ja przed porodem obowiązkowo :-D
u mnie jest tak, że mam włosy jakiś tam blond a brwi to mi nie widac praktycznie, rzęsy też mam ciemne
 
Hej dziewczyny:)

Ja dopiero teraz jestem w stanie zasiąść do kompa...Dzis byłam na obciążeniu glukozą, wyszliśmy z domku o 07,00, a wróciłam dopiero o 11,00. Piłam 75 g, też dodałam cytryny i nie było takie złe... generalnie dobrze sie czułam, ale po powrocie do domu, nagle zrobiło mi się słabo i ręce zaczęły mi dosłownie się trząść. Dopiero jak zjadałam śniadanie przeszło mi, ale byłam tak padnięta, że musiałam sie położyć i spałam do 14,00. Teraz juz jest na szczęście ok:) Jutro po wyniki jedziemy, mam nadzieję, że będą dobre:) Z tego wszystkiego nawet do szkoły rodzenia nie pojechałam.

Aniwar - dobrze, że wyszłaś juz ze szpitala...

Fogia- my byliśmy generalnie zadowolenie z pośrednika, nie było jakichś problemów z nimi.
 
zapisałam się na 13 października na hennę i na 15 listopad :-)
będę laseczka , ale się cieszę no

u nas henna na brwi i rzęsy kosztuje 25 zł , więc mogę sobie na to pozwolić
 
A ja kupuje henne w rossmanie za 2,40 i robie sobie sama i rzęsy i brwi, co 2 tygodnie, raz robie czarne, drugi raz grafitowe, czasem brązowe, żadna filozofia :-) tymbardziej, że mi się nie przelewa, a taka tubka to mi na kilka miesięcy starcza:-) mam szczoteczkę z wykorzystanego tuszu, którą nakładam, i zmywam kremem nivea:-)

Ribi- no kurier ma z Częstochowy do Zawiercia z 50km :-) więc może jeszcze jutro będę mieć rogala:-) a skoro zamówiłysmy tego samego to się cieszę bo sprawdziłaś już :-) mi się wydał najleszpszy, no i wiązany przyda się dziecku :-)
 
reklama
blondi co do henny to ja też potrafię robić hennę z wykształcenia jestem kosmetyczką ale ja lubię jak ktoś coś przy mnie robi:) wiesz lepsze samopoczucie:)

Co do rogala to ja na początku nie wiedzialam jak z nim spać. Teraz biorę go mniędzy nogi i na górze w zależności po której stronie śpię to go przekladam pod głowę....chyba wiesz o co mi chodzi:)
 
Do góry