reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

zielona moja kuzynka zaczęła krwawić. Ona miała w ogóle nisko łozysko i teraz tym krwawieniem objawiło się to odklejanie. Jutro do niej jadę więc się dowiem co i jak :)

Ja idę się położyć

DOBRANOC
 
reklama
Moi rodzice i teście dowiedzieli się, że jestem w ciąży w Dzień Matki, i mówiłam, że jak dobrze pójdzie to będą świętować Dzień Babci i Dziadka (moi po raz pierwszy:-)) termin mam na 29.01 ale nigdy nie wiadomo:-)

Pewnie nie jedna z nas zrobi prezent "dziadkom":-D:-D

Wlasciwie to obojetne czy sie urodzi troszke przed swietem Babci i Dziadka, czy troche po i tak raczej beda wnuczka/wnusie traktowac jak cudowny prezent :)
 
No wiecie co to Ja tez niezle zakrecona jestem ale Moj maz tez bo wczoraj o tym rozmawialismy i oboje myslelismy ze w dzien dziadka sie urodzil niezle haha.No a przeciez zawsze dzien babci byl pierwszy jak teraz tak mysle jak to moglo mi sie pomieszac?Hmm sama nie wiem:)) No to moze jedno bede miala z dnia babci a drugie z dnia dziadka skoro daty porodow te same.No pozyjemy zobaczymy jak nam to sie ulozy.Juz sie nie moge doczekac kiedy zaczniemy sie rozpakowywac z dwupakow i chwalic przezyciami i malymi slodziakami bobaskami.Dopiero bedzie fotek a fotek na forum :)
 
Ja już też mówię dobranoc...od 5 na nogach...........a teraz mi się oczy zamykają....i rano znów pobudka ,nie wiem coś spać długo nie mogę.....przed ciażą to 8-9 to norma....a teraz 5 ech........... Miłego wieczoru!!!Do jutra
 
Ribi - no wiem, dlatego napisałam, że żadna filozofia:-) bo to trudne nie jest, ale nie kazdego stać na wizyty u kosmetyczki :-) każdy orze jak może :-)
Marze juz o tym rogalu od m-ca ale dopiero teraz moge sobie na niego pozwolić, uwielbiam mieć cos między nogami dotychczas kołdrę zwijałam a teraz będzie rogal i mąż kołdrę odzyska :p

Dziewczyny, dziekuje za troskę, leniu****e cały dzień i powiem Wam, że jest lepiej, nadal boli biodro z lewej strony, ale juz mogę chodzić!

ja też śpię z kołdrą między nogami ale teraz jak mam rogala to już nie potrzebuję kołdry...i kołdra leży na mnie:)

Ja właśnie wrócilam z tańca brzucha, bylo super ale powiem Wam że w pewnym momencie miałam jakiś skurcz (nie wiem czy to możliwe ale to był skurcz szyjki macicy) po tym siadłam i już nie tańczyłam...mam nadzieję, że to było jednorazowe....
 
ja też śpię z kołdrą między nogami ale teraz jak mam rogala to już nie potrzebuję kołdry...i kołdra leży na mnie:)

Ja właśnie wrócilam z tańca brzucha, bylo super ale powiem Wam że w pewnym momencie miałam jakiś skurcz (nie wiem czy to możliwe ale to był skurcz szyjki macicy) po tym siadłam i już nie tańczyłam...mam nadzieję, że to było jednorazowe....

Może to się zaczynają te skurcze przepowiadające??
 
Moi rodzice i teście dowiedzieli się, że jestem w ciąży w Dzień Matki, i mówiłam, że jak dobrze pójdzie to będą świętować Dzień Babci i Dziadka (moi po raz pierwszy:-)) termin mam na 29.01 ale nigdy nie wiadomo:-)

Pewnie nie jedna z nas zrobi prezent "dziadkom":-D:-D

Kochana ja o ciąży dowiedziałam się dzień przed Dniem Matki i na Dzień Matki zrobiłam mamom taki prezencik:)


claudia nie wiem ale miałam to poraz pierwszy i bardzo się przestraszyłam...mam nadzieję, że to bylo takie jednorazowe...
 
jeżeli chodzi o terminy porodu to ja według miesiączki mam na 09.01., ale usg z 14 tc pokazało datę na 04.01. Ostatnie usg pokazało datę na 05.01. Dlatego trzymam się terminu z OM
 
Kochana ja o ciąży dowiedziałam się dzień przed Dniem Matki i na Dzień Matki zrobiłam mamom taki prezencik:)


claudia nie wiem ale miałam to poraz pierwszy i bardzo się przestraszyłam...mam nadzieję, że to bylo takie jednorazowe...

To ja też nie wiem , powiesz o tym ginowi, to może on ci powie co to może być
 
reklama
Do góry