reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witajcie:)
Podczytuje Was Kochane od rana ale napisać nie mam kiedy, a to Maciuś je, a to odbijamy, a to prasowanie, gotowanie... nie daje rady:(
Teraz szwagier wpadł więc zajrze potem:)
 
reklama
hej dziewczyny
prosze napiszcie w jaki sposób nosicie na rękach swoje pociechy

dokładnie chodzi mi o to czy nosicie dzieci pionowo czy tylko w pozycji poziomej
 
elfa75, nie wiem ile ma twoje malenstwo, ale ja mojego adasia nosilam praktycznie od poczatku troche tak, troche tak. tzn poki glowki nie trzymal ( ale trzymal szybko) to pionowo, tylko tak przez ramie, jak do odbicia, ale on uwielbial w tej pozycji
 
hej dziewczyny :-)
ja normalnie wysiadam przy misce. dzisiaj normalnie do szalu nas doprowadza. w ogole nie slucha, znow zaczela sikac w majtki i normalnie szalu mozna przy niej dostac. juz nie wiem co mam robic bo nerwy wysiadaja :no:. za to tosianda albo spi ale tylko na brzuszku bo na plecach od razu sie budzi albo na cycu wisi wiec chociaz z nia jest spokoj.

joasienka ja tez sie nad tym zastanawiam bo w czwartek idziemy na kontrole do pediatry a jeszcze sie nie werandowalismy a na polu zimno jak diabli.

aniwar dobrze, ze wszystko sie dobrze skonczylo. wazne, ze szybko zareagowalas.
 
hej dziewczyny
prosze napiszcie w jaki sposób nosicie na rękach swoje pociechy

dokładnie chodzi mi o to czy nosicie dzieci pionowo czy tylko w pozycji poziomej

tak i tak

:) uwielbia w pionie głowke mu podtrzymuje i pupke i podziwia świat bo kręci głową na prawo i lewo:)
na leżąco coraz rzadziej bo coraz mniej lubi:)
za to karmimy się na leżąco bo mały tak woli:) leży obok mnie i główke przekręca do mnie, a ja bokiem leże i klikam z Wami tak jak teraz :)
 
a my nie mozemy sie karmic na lezaco:/ bo poglebiaja sie przez to kolki... mamy zakaz od pediatry... no ale co sie nie robi dla bobaska..
 
My już po wizycie pediatry. Całe szczęście okazało się, że wszystko ok i tylko ja spanikowałam. Osłuchowo nic nie ma, gardło czyste. Dostaliśmy tabletki na wzmocnienie i kropelki do nosa zamiast wody morskiej. Za tydzień idziemy na szczepienie.

Co do noszenia, to my nosimy się i poziomo i pionowo (przodem do mnie i tyłem).
 
reklama
no dzieki za odpowiedzi.. ja sie troche zmartwiłam bo nosze małą pionowo przodem do mnie i tyłem do mnie juz prawie od samego początku, ale tata mnie wystraszył, ze moge uszkodzic jej kręgosłup no i jak poszperałam w necie to faktycznie piszą, ze pionowo można dzieci nosic dopiero od ukonczenia 3 miesiąca

p.s. mamy chustowe mam prośbe, dajcie linka jaka chuste kupiłyście lub jaka polecacie
 
Ostatnia edycja:
Do góry