reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

ja mam chuste tkaną, tak polecała damqelle więc zamówiłam, chyba malutka wkleiła tego linka:
Chusta tkana NIMAR, PROMOCJA dla szybkich SPRAWDŹ (1427274343) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

wiązania narazie ćwicze na maskotce, ale wyprobuje na Maciusiu napewno:)

damqelle - czasem trzeba ogarnąc mieszkanko, ale NIE PRZEMYĘCZAM SIĘ jak już mus to pranko prasowanko odkurzanko i gary:D ale to że Ty przy trójce dzieci masz urwanie głowy i sprzątanie odkladasz to oczywiste:) tylko podziwiać, ze jeszcze czas dla Nas znajdujesz:)
własnie zasnął może pospi jak wczoraj do 7h:)
Dobranoc Kochane:)
 
reklama
...a ja mam romans z laktatorem... juz sil nie mam a mleka w piersiach tymbardziej brak.
jutro jade z Majeczka na szczepienie, pozniej bank, szpital i z moim dziadkiem do lekarza..
chcialam zrobic dla Natalki jakies zapasy ale lipa z 2 piersi 75ml. moze jeszcze przed wyjsciem z domu rano cos udoje?? :) dobrze, ze ostrow nie jest taki duzy w razie czego dojade na karmienie :)dobranoc!
 
Witajcie kochane :)

Malutka moja Wikunia co prawda nie jest zazdrosna, ale ja poświęcam jej każda wolna chwilę. Ciągle jej powtarzam, że jest wspaniałą starszą siostrą, że nikt jak ona nie potrafi uspokoic Tomka i powiem wam, że coś w tym jest. Jak ona sie obok niego położy i przytula go to on od razu sie uspakaja :) W tą niedzielę co będzie postanowilismy z Rafałem zostawić Tomka na pół dnia z dziadkami i spędzić ten czas tylko z nią. zabieramy ją na jakieś gofry, może kino, jakiś rurapark. Ona ma pole do popisu i ma sobie coś wymyślić. Ale Misia jest mniejsza od mojej Wikuni. Musisz być cierpliwa i nie pokazywać złości. Wiem, że to ciężkie. Jak ja mam gorszy dzień to Wika pyta: mamusiu dlaczego jesteś nie w sosie??? :) I już złość mi przechodzi :)

Ja dzisiaj wstałam już o 4:50 jakaś masakra. Ale niestety muszę odciągnąć mleko, wykąpać się i o 6 budzę męża i Wiki aby przygotować ich do przedszkola i do pracy :)
 
Cześć dziewczyny
dzisiaj nocka całkiem spokojna, Natalka spała od 23 do 4, jedzonko i spała prawie do 7. I to w swoim łóżeczku! :-) Na pierwsze usypianie podziałały szumy z radia, a za drugim razem po prostu sama usnęła. Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że tak jej zostanie. Mój M martwi się czy takie szumy nie działają źle na dziecko... Sama nie wiem, ale są skuteczne.
Zmykam bo własnie się obudziła
 
hej,
my czekamy na gosci kolezanka ma wpasc na troche... noc wpozadku :) Kuba dopiero po 5 godzinach wstał na jedzenie w nocy.. no ale od 4 standard cyc, butla, pielucha, bekniecie, pierdunki, tulanko, butla i sen.. no i o 5:30 baczki , masazyk, tulanko..i wkoncu kupa.. ulga.. ale bujalismy sie do 6:30 bo jeszcze mleko.. no i koniec spania o 7 Junior juz na nogach.. a w du... z takimi porankami... dobrze ze do tej 4 spi ładnie :)
dziewczyny woczraj na necie znalazłam taką stronke i pieluszkach wielorazowych.. i powiem wam ze w przyszłym tyg mam zamiar zakupic kilka.. najpierw wypróbuje na starszaku.. koniec tego pampersowania..a jak chodzi i sika po podłodze to tez tak byc nie moze.. Pieluszki wielorazowe a dla dziewczyn któe chodza na basen zmaluszkami albo planują.. są tu pieluszki wielokrotnego uzytku ( nawet niewiedziałam ze takie są ) tez je zakupie jak juz mi sie magazyn jednorazówek skonczy.. uciekam twarz ogarnac.. zeby sie kolezanka nie wystraszyła:)
 
witam sie i ja...nocka taka sobie moj glodomorra jak zwykle jadl....coraz mniej spi coraz wiecej je....az sie boje ze za chwile bede miala wielka kluche w domu...chcialabym dzis troche posprzatac chalupe ale czy glodomorra pozwoli....?

chustowe mamy czy wy noszac dziecko w chuscie probowalyscie z nim sprzatac ?
 
Ribi - ja sprzątam z małym w chuście. To znaczy nie polecam myć podłogi na kolanach, bo to ani wygodne ani zdrowe, ale odkurzanie, czy mycie mopem idzie nam bez problemu;)
 
reklama
Hej dziewczynki :)

U nas wczoraj było tak jak się spodziewałam, wyszłam po Madzię do szkoły i mąż został z małym no i w tym czasie odwiedził ich lekarz :) A mąż jeszcze nie miał weny do przebierania małego i wczoraj był ich pierwszy raz hihihi. Jak wróciłam do domku to akurat lekarz szalik zakładał przy drzwiach i rozmawiali o.... kabelkach i sprzęcie audio...

Potem mały usnął, ja zrobiłam obiadek i nawet zjadłam bez ssaka przy cycku :) Tak od 17 znowu miałam ssaka aż o 22 szybko się umyłam i go wyrka i usypiałam z małym przy piersi, nawet nie wiem jak długo tak leżeliśmy... z reguły jak się budzę to mały śpi a cycek sobie obok odpoczywa :)
Teraz śpi na brzuszku już prawie 2 godziny :) Mogłam porozliczać pity i nawet wypić cappuccino, wstawiłam pranko i teraz mam chwilkę dla Was. Ach jak dobrze, że moi lubią pomidorówkę i będą jedli drugi dzień :) Ja mam dzisiaj rosół, średnio to mam go 3-4 razy w tygodniu...
 
Do góry