reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam, młody śpi ja też drzemkę miałam :tak:
swoją drogą nie wiem co młodemu tak odbiło
na kolację je kanapki , albo coś innego - to co my(może coś bardziej sytego dawać, hmmm)
on już od kiedy skończył rok nie chce jeść kaszki , a mleka też nie chciał

Coś chyba na tle psychicznym, bo tak długo nie zaśnie , póki tam nie pójdę
od tygodnia zasypiam z moim mężem normalnie , a w nocy chodzę do młodego spać, przysuwam łóżeczko do siebie i śpi wtedy ,
nie wiem w sumie co by było gdybym tam nie szła , tylko normalnie próbowała go uspać:no:
raz zrobił przebój i 2 godziny go zanosiłam do łóżeczka a ten wychodził non stop
wymiękłam, poszłam tam spać

batonik, po dworze może nie aż tak zmęczona
ale jak pochodzę z wózkiem , to padam, bo już ciężko mi trochę tak pchać:sorry: słaba już jestem
 
reklama
Cześć dziewczynki :)
My też dużo czasu spędzamy w ogrodzie.

Ja uważam, ze takie małe ilości postów wynikają z tego, iż prawie wszystkie kobitki, które piszą na zamkniętym nie udzielają się już tutaj...

Ja faktycznie nie mam czasu i na zamkniętym nie piszę już od kilku miesięcy, tutaj też rzadko luknę... ale jednak :)

Tycjan nadal nie chce się puścić, chodzi przy meblach, czasami zrobi kilka kroków samodzielnie.
Obecnie mamy latanie związane z przyjęciem I komunii Nicole. Ostatni tydzień obie dziewczyny miały anginę, więc miałam je w domu - masakra, ciąglę się kłócą. Jednak jak idą do szkoły to po południu są trochę spokojniejsze bo zmęczone, wtedy jest z nimi łatwiej.
Pozdrawiam Was serdecznie :)
 
no i znowu o 5 pobudka, uuu
ja sobie naszego bąbla przypilnuję, nie dam mu spać w dzień

młody ma biegunki, muszę popatrzyć czy ząbki nie idą

tylko które??
już 5 ?
hmmmm

ewcia buziole dla Tycka, ostrożny chłopak :-)
 
Witam niedzielnie:-)

Oj faktycznie maly tutaj ruch....ale faktycznie jest tak jak pisze Ewcia....

Klaudia szaleje Michas z zabkami:-) szybko z glowy bedziesz miala:-)

Ja juz sie nie moge doczekac soboty za tydzien bo na caly tydzien jedziemy na wies:-) super bedzie..cale dni na dworze:-)
 
u nas źle, mały ma temperaturę
jest strasznie osowiały i wymęczony
coś go męczy, okropnie się kręcił w nocy, mało je i ma katar - podobnie jak przy zębach
mam nadzieję, że to nic gorszego

napiszę potem
 
U nas niestety podobne objawy jak u was. Przy czym my już męczymy się od tygodnia. Na początku była biegunka podobno właśnie od ząbków, potem dołączyła gorączka. Teraz z kolei mały ma katar i mówi mi że boli go brzuch. Cały czas nic nie je i jest markotny, strasznie poleciał z wagi. Na 13 idę z nim do lekarza i zobaczymy. Pozdrawiam
 
julka jak po wizycie??

aniwar dzisiaj już jest ok, mały w nocy już nie miał gorączki (popołudniu dostał nurofen,)
rano dziecko nówka , ufffffffff

ciekawe co to było za pieroństwo, ech

kupki nadal rzadkie ma
je normalnie i pije , czyli zdrów :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nasza pani pediatra utrzymuje że objawy są od ząbki no i przy okazji poprzedniej wizyty podłapał jeszcze coś nowego od dzieci w poczekalni. Na szczęście dzisiaj biegunki i gorączki już nie ma, został jedynie katar i osłabienie ale z tym sobie poradzimy :-)

Dostałam jeszcze tydzień opieki więc znalazł się czas na bb z czego bardzo się ciesze:-D
 
Do góry