reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Kochane, pisze tutaj ostatni mój post.
Miło mi było bardzo przez te dwa lata.
Przezyłam z Wami wspaniała przygodę, ale nie pozwole aby ktos mi ubliżal, obrażal mnie nazywając bachorem i wyśmiewał moje wypowiedzi.

Pisałam juz rano do bestyji do czego nulini równiez ironizowała i teraz zdecydowałam o odejściu z forum całkowicie.
Szkoda moich nerwów, mam naprawdę dosyć problemów prywatnych aby tutaj jeszcze się denerwować.

Na koniec tylko jedna rada - nigdy nie piszcie co Wam lezy na sercu bo jak widzicie nie jest to tutaj mile widziane. Tylko niektórzy maja prawo tutaj pisac to, co uwazaja za słuszne według siebie i uważaja się za nietykalnych.

Uwazajcie na siebie, buziaki
 
reklama
ja tam kiedyś sama biszkopty upiekłam, teraz nie posiadam piekarnika :zawstydzona/y::sorry2:
na urodziny mimi chcę coś wymyśleć
jak nie wymyślę nic to zrobię tort w kształcie autka z gotowych spodów, szaaaaał

wolałabym coś bardziej oryginalnego, zobaczymy co czas pokaże, a moja ulubiona masa to z białej czekolady , mniaaam
 
Joasienka ja Was rozumiem całkowiecie że mnie usunęłyście i powtórzę raz jeszcze NIE MAM WAM TEGO ZA ZŁE! Wiem że w każdej chwili mogę się do Was zwrócić na priv. Niestety tak wyszło i pretensje w tej chwili mogę mieć tylko do siebie że brakowało mi czasu dla Was :zawstydzona/y: Pozdrawiam wszystkie mamuśki z zamkniętego bardzo serdecznie :)
 
madzia, i tak powinna zareagować mądra, rozsądna, dorosła kobieta, a nie rzucać pretensjami i się obrażać :)

Jak co miesiąc, 3-go dnia miesiąca, Tosia została zważona i zmierzona.
W miesiąc przytyła 300gram i urosła 1cm waży 13,5 kg i mierzy 89cm :)
 
a ja mówię "dzień dobry" :tak:
dawno tu do was nie zaglądałam.

u nas po staremu. Szymuś rozrabia na całego i "ćwiczy" swoje malunki na ścianach w każdym pokoju. A ja latam z gąbką i je zmazuję.

pozdrawiam
 
Hej dziewczynki:)

Opsss^^ Widzę że sie gorąco zrobiło...;) ....:)

Wpadam na chwilkę, Nadia chora, leków masa... zostawiłam wczoraj w aptece ponad 100...
Sterimar baby, otrivin, jakies gumy do zucia na noc no i osłone w kroplach... masakra...

Moje KOchane Stycznióweczki po Roku czasu Remontu, ciezkiego remontu, pragnę się Pochwalić za na naszą rocznice 17 pazdziernika Świętujemy także "Parapetówkę"

Tak juz koniec:) Nareszcie
 
reklama
ariska pomysłu jeszcze nie mam, jedynie wiem że ten tort w kształcie auta można zrobić ze spodów gotowych okrągłych , a masę samemu :tak:

zobaczymy co mi do stycznia wpadnie jeszcze do głowy

Dzisiaj robiliśmy masy do tortów z kremu russel , kawową , kakaową , orzechową , łatwizna :-D
mam kolejny przepis na masę , lub na bazę do masy

katka duuużo zdrówka , nie znam nikogo kto teraz nie choruje, lub jego dziecko , paskudny okres się zaczął:-(

wracajcie do zdrowia


i super że remont się kończy, rewelacja
 
Do góry