reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Katka polecam apteke Dbam o Zdrowie, tam maja tańsze leki niz w normalnej aptece. Zamawiasz na stronie i płacisz przy odbiorze www.doz.pl
No to teraz pochwal sie zdjęciami z ukończonego remontu
 
reklama
zielona, a u mnie na osiedlu są dwie apteki, jedna obok drugiej. I jedna to DOZ, a druga to "Kolorowa - Oliwkowa". I wiesz, że w tej kolorowej nawet zwykłe leki są średnio 2zł tańsze? Też byłam na początku zachwycona tymi DOZ, zamawiałam na stronie, a później odbierałam, ale jak porównałam ceny, to zrezygnowałam :)
 
My również witamy się chorowicie...
Dziś jest już troche lepiej, ale wczoraj cały dzień przeleżałam w łóżku, masakra jakaś!
A Gabrysia od soboty ma katar, niby lekarz stwierdził że to nic poważnego, ale przepisał listę leków i gdyby nie to że niektóre miałam w domu to też pewnie zostawiła bym w aptece majątek.
Pozdrawiamy.
P.S. Ja też ostatnio wzięłam się za pieczenie ciast, dostałam dwa bardzo fajne przepisy jak będe miała troszke więcej czasu to wrzuce.
 
dzień dobry dziewczynki,

co u was? Cisza tu jak makiem zasiał;-) u nas OK, mały przechodzi bunt dwulatka i do tego uaktywnił się jego AZS, więc jest ciekawie. Ale ważne, że jest zdrowy, bo teraz wszyscy dookoła kaszlą i kichają.

pozdrawiam
 
moncia witaj, to dobrze że zdrowy, bo faktycznie w takim okresie trudno o to ...

my czekamy na wizytę u alergologa, bo już mi się serce kraje , mały ma katar od czerwca z przerwami ech..
jest na chwile lepiej i potem zaś
a od kiedy jest w żłobku to już dopiero :zawstydzona/y:

ja lecę na kurs dzisiaj, wczoraj wieczorem wróciłam z wizyty studyjnej i tak wiecznie coś , ale przynajmniej jestem aktywna , siedzenie w domu mnie dobijało
 
hej witam:) ale tu cisza masakra:):)
Właasnie podłączyliśmy neta:) pociągliśmy kabel od teściów:):): i pięknie ładnie:)
Posprzatałam Nadzius śpi....i czas na chwilkę relaksu:)))
 
reklama
Do góry