reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Marciaa fajnie, że już drugie w Tobie rośnie, dwoje razem się wychowa i będzie z głowy
ja też jeżeli dam radę chciałabym szybko drugie

a jakie masz teraz objawy?
 
Aga [*]
Dziewczyny nie mozemy myslec pesymistycznie!!!!! Ale jesli czujemy obawy powinnysmy pisac o tym wlasnie tutaj, zeby sie wygadac, zebysmy mogly zrozumiec i pocieszyc, nie wolno zlych mysli tlumic w sobie! Wyrzucic, posmucic, pocieszyc i usmiechnac sie i poglaskac brzuch i
trzymac sie jednej mysli : W STYCZNIU URODZIMY ZDROWE, CUDOWNE DZIECI!!!!!!!

A co do kolejnych ciaz to ja sie troche nie zgodze, to moja trzecia i tez czuje sie fatalnie, tak samo mam mdlosci, zmeczenie..... a najgorsze, ze mam wielki brzuch, w pierwszej nie mialam do 7 miesiaca, w drugiej delikatnie wyszedl w 5 miesiacu a teraz jestem w trzecim a brzuch jak w 9tym!!!!!!
 
Donia ja Nikodema i fasolkę traktuje jako cuda. Paru lekarzy mi kazalo wybić zgłowy dzieci. Niby ich mieć nie mogłam.
Dasz radę. Jeśli maz czy narzeczony będzie Ci pomagal to już w ogóle rewelka. Moj Nikos to bardzo zywe dziecko i mam rece do pomocy gdybym była sama to nie wiem czy bym tak szybko się zdecydowała...
:-D

Z objawów mam mdłości tak po przebudzeni do 13. Jestem jak zombie nic mi sie nie chce. Na sen w ciagu dnia nie mam co liczyc. Reszta ok:)
 
no ja jestem w 7 tyg. i mam brzuch jak 5 m-cu
zupełnie nie wiem co się dzieje, to raczej nie jest tłuszcz, chyba tak zatrzymuję wodę
ale my chcieliśmy w sekrecie utrzymać ciążę do kolejnego USG ale przez ten balonik chyba się nie da :)
może to przez to, że już raz byłam w ciąży do 9 tyg?


Marciaa no mój mąz też już chciałby i jedno i drugie. Z tej radości zakupił już książki dla malcha :)
Ja nie mam żadnych objawów poza dużym brzuchem :) obym tylko nie wykrakała
najchętniej to bym chodziła co tydzień na USG żeby potwierdzić, że jest ok
Staraliśmy sie o tego malucha ponad 2 lata i teraz drżę. Eh jak to jest najpierw zamartwianie, czy zajdę a teraz zamartwianie czy będzie ok.
Ale w głebi duszy czuję, że w styczniu będzie z nami piękny, malutki zdrowy człowieczek
 
Ostatnia edycja:
ja brzusia nie mam tzn na pewno taki płaski nie jest...:) ja na koncowce ciazy mialam 109 w pepku wiec kolosek
ja tez bym chodzila co tydzien na USG zeby tylko uspokoić myśli. Bedzie dobrze. 3mam kciuki za Was wszystkie :)
 
cześć dziewczyny:)

dawno mnie tu nie było:p więc nowym mamusiom, które mnie nie znają gratuluję!!!:)

Aga...strasznie Ci współczuję z powodu maleństwa...życie nie jest sprawiedliwe:( ale mam nadzieję, że się jakoś trzymasz!!

widzę, że wątek już żyje własnym życiem i raczej się nie wkręcę:) chyba w sobotę będę testować, bo ostatnio @ miałam....8 kwietnia, czyli dokładnie dwa miesiące temu...:) więc we wtorek znów do ginki polecę, ale tym razem mojej zaufanej...:)

dziewczyny! musicie myśleć, że wszystkie bezproblemowo dotrwacie do stycznia:) ja nie przyjmuję ŻADNEJ innej opcji:)
 
..... a więc na usg byłam, fasolka zobaczyłam, urósł skubany z 0,5 cm na 1,23 cm w ciągu 9 dni :)
laugh.gif

Serducho biło, ale jeszcze nie słyszałam, bo doplera dopiero po 10 tyg włączają ...
Zmierzyli mi cisnienie i powiedzieli, że gitne - 114/70 ale waga masakra, przez te biegunki nie wiedziałam nawet , że dwa kilo straciłam - 46 kg - no coments !!!!!!!!!
unhappy.gif

Dziewczyny ja naprawde jem i to zdrowo bardzo, może nie pochłaniam ogromnych ilosci, ale bardzo często małe porcje, wciąż witaminy i owoce, sama wszytsko gotuje, jajeczka tylko wiejskie, no ja juz nic z tego nie kumam ...

donia - my też staraliśmy się ponad dwa lata, oboje zdrowi nikt nie potrafił znależć przyczyny, w koncu lekarze stwierdzili, że to zrosty , które mogły pojwaic się od operacji wyrostka, bo wciąz bolą mnie jelita od tamtej pory ( 3 lata ) i kazali isc na laparoskopie - termin był na 17 maja - nie poszłam, wystraszyłam się - i co ??????????? Byłam już w ciąży :)

marcia - ja tez brzuszka nie mam , wcale...ale ja chodzielec jestem ... :(

Kolejne usg i wizyte mam za 2 tyg - szybko nie ?

Aha ja się wogóle nie martwię, czy wszystko jest okej, ja poprostu nie przyjmuję do wiadomości, że mogłoby być inaczej :)

anastazja - witaj !!! Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za II krechy na teście !!!
 
Hej dziewczynki byłam dziś u gin. dostałam skierowanie na wszystkie badania nie dostałam jeszcze karty założy mi dopiero przy drugiej wizycie, jak bede mieć wszystkie badania. Jak zobaczyłam fasole na zdjęciu to nie mogłam się powstrzymać od łez
 
reklama
Do góry