reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
U mnie noc taka sobie dlugo zasnac nie mogla wlasnie zjadlam sniadanko i Was podczytuje;) Od 2 dni w nocy am dosc bolesne skurcze taki ucisk na miednice promieniujacu do krzyza trwa to okolo 30 sekund i przechodzi i tak 4/5 razy ostatnio az sie wystraszylam ale przeszlo ;D Cos czuje ze mnie dopadnie w nocy ;p

Ide sie szykowac do wizyty ciekawe co mi powie ;)
 
Ja to od tygodnia ciągle myślę ze coś się zacznie, codziennie mam bóle, ledwo chodzę, mam wrażenie ze mi się brzuch urwie tak mnie ciśnie w dole ...ale nic się nie chce rozkręcić. Może moje dziecko chce poczekać aż ginka wróci z urlopu, jak nie urodzę do terminu tzn do 27.01 to 28.01 mam się stawić na wywołanie:)
 
witam się i ja.

widze ze poruszony został temat szczepień my dalej czekamy na wizyte pediatry, ale tez zastanawiałam się nad tymi szczepieniami 5w1 lub 6w1, rotawirusy i pneumokoki również ale z ostateczna decyzja poczekam na pediatre..

dziewczyny ja dzisiaj nie żyje, mały ma tak nos zatkany ze jak sie obudził o 7 tak zasnął przed chwilą, nic mu nie pomaga już. Ani woda morska ani frida, jedynie ta maść majerankowa sprawia, że przez jakiś czas mu się lepiej oddycha, ale za chwile znow go zatyka i tak w kolko. Tej wody morskiej chyba też nie moge tyle mu pryskać prawda? jest jeszcze jakiś sposób na to katarzysko w tak małym nosku?
zaraz obiore czosnek może to mu troche ulży, już mi szkoda tej mojej kluski :-(
wczoraj cały wieczór marudził i dopadło go coś na kształt kolki bo darł się jak nie wiem, ale po przyłożeniu ciepłej pieluchy na brzuszek zamilkł i zasnął, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Więc nie wiem do końca czy to kolka czy po prostu coś innego. Na szczescie jutro położna nas odwiedza wiec go obejrzy i może coś doradzi.

ide dziewczynki robić kawe, przepraszam że ja tak tylko o sobie ale nie jestem w stanie odnieść się do waszych postów, bo już nie pamietam co która naskrobała. łeb mi pęka normalnie.

natal ogromne gratulacje i pociechy z synka! :*
wracaj do Nas szybko..
 
natal gratulacje serdeczne:tak:
ala kciuki zaciśnięte!!!powodzenia:tak:
marzenix synuś słodki, no i Tomuś, a Tomki to fajne chłopaki;-) a my teraz będziemy się ścigać która zamknie listę dzieciaczków;-) a filmik rewelacja:-D
gosia powodzenia na wizytce, ja od kilku dni mam taki ucisk w miednicy, czasem boli nawet mocno ale jak na razie nic z tego nie wynika...:baffled:

A ja zamiast na porodówkę jadę do dentysty bo mi plomba wypadła i nie chcę tego odkładać na później bo bóg wie kiedy potem będę mogła się ruszyć a szkoda zęba. No a poza tym to ciśnienie póki co po tabletkach się unormowało, wczoraj strasznie twardniał mi brzuch, ale jak zwykle nic się nie rozkręciło więc kulam się dalej. Nie ukrywam z rezygnacją coraz większą... Mój jutro wyjeżdża i prze kilka dni będzie wracał tylko na noc, więc jak mnie coś trafi w dzień to będę zdana na obcych ludzi, taxi lub karetkę:-( Perspektywa urocza, dół mega z tego powodu:wściekła/y: W czwartek znowu wizyta, ciekawe czy będzie juz coś robił ze mną bo czuję, że samo się do czwartku nie ruszy...
Dobra, uciekam się szykować na dentystę. Buziaki
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny, skonsultowaliśmy szczepionki z szefem neonatologii i podaje wam najlepsze rozwiazanie szczepienia które polecił profesor:
nr1: infanrix Hexa (6-cio mianowa) nr2 na rotawirusy - Rotarix i nr3 pneumokoki Prevenar
u nas to koszt 2350zł za całość...pierwsze szczepienie 900zł
Ja już zapisałam małą na 6.02...
 
Baśka Mam podobnie, tylko moja wybiera sobie środek nocy, albo wczesne ranki na grymaszenie :p Jeszcze wczoraj większość tego co zjadła wracała w całości :/ normalnie dzień i pól nocy przeryczane:/ oczywiście przeze mnie:p

BiłkaNo to czekamy :p Gratki 39 tc ;)

Ala No to kciuki za Ciebie ;)

Arbuz Lepiej się wylecz dobrze, bo kaszel po porodzie boli 1000 razy bardziej :/

Ja piszę posta od rana :p Bo Księżniczka się zbudziła i trzeba było się zająć, a później sprawy urzędowe ;)

Miłego dnia ;)
 
agaagaaga pewnie tak szybko nie będą wywoływać, i jak USG będzie w porządku i na KTG nie będzie skurczów to nie będą chcieli mnie zatrzymywać bez potrzeby. Tylko tak byłoby OK, jak miałabym bliżej do szpitala. A mam jakąś godzinę żeby dojechać, więc mam jakieś obawy, że jak nie zechcą mnie zatrzymać i wrócimy do domu, to zacznie się poród po takiej przejażdżce.

Marzenixx taki ból promieniujący od pośladka do nogi to może być rwa kulszowa. Współczuję:-( Ortopeda na pewno pomoże.

martinek jakie drogie te szczepionki:szok: ja szczepiłam takimi starszą córcię, ale tyle na pewno nie płaciłam. Czyżby tak podrożały?

miałam dziś ciężką noc, wszystko mnie bolało, mięśnie, kręgosłup i podbrzusze. Myślałam, że poród się zaczyna, ale na szczęście przeszło. Zaprowadziłam dziś Natalkę do przedszkola, a tam tylko 7 dzieci razem z nią. Ponoć w tamtym tygodniu jelitówka atakowała. Panie martwią się co będzie z Dniem Babci i Dziadka, Natalka ma dostać jeszcze jeden wierszyk do nauczenia, bo jak dzieci będzie mało to jakoś trzeba z tego wybrnąć. Powiedziałam pani, że może dać jej wierszyk,ale też nie wiem czy znów mi nie zachoruje do czwartku. Kurcze, te choroby mnie przerażają, tym bardziej, że lada dzień noworodek będzie w domu.
 
reklama
Do góry