reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

asia1313 POWODZENIA

U mnie po wizycie w sumie nic nowego, szyja nadal jest , rozwarcie nie. Tyle co brzuch mi się obniżył.
Do terminu mam jeszcze kilka dni, a jak nic się nie zacznie to po terminie czyli 1 lutego mam zgłosić się do szpitala. Lekarz woli mnie mieć na oddziale, monitorować bo nadciśnienie ciążowe, pierwsza ciąża, wiek itd.
Więc jeszcze w poniedziałek ostatnie zajęcia na szkole rodzenia a potem zaczynamy "wypędzanie" młodego co by się samo zaczęło. Najwyżej będę miała super wysprzątaną chatkę przed porodem i będę dobrze "wyspacerowana "
Chciałabym uniknąć spędzenia nie wiadomo ile czasu w szpitalu przed porodem, najchętniej to pojechałabym do szpitala, urodziła i zaraz wróciła do domu. Ale niestety nie da się tak :) hihi

Kolorowych
 
reklama
I tak jak przypuszczałam spania nie było w ogóle.pomalutku sie zbieram i na 9 pojadę do tego szpitala. Zobaczymy co powiedzą. Mam nadzieje ze nie zostawia mnie jak nic nie bedą chcieli robić. Jak coś to będę sie zasłaniać synkiem :p

spojenie boli mnie dzis od rana niesamowicie, do tego doszedł jeszcze krzyż, więc może samo sie rozkreci, chociaż maluch dzis bardzo ruchliwy a to raczej porodu nie zwiastuje.

Trzymajcie kciuki!

Asia1313 powodzenia życzę! Obys ty mogła juz dzis tulic swoje malenstwo. :)
 
Asia to powodzenia:-)

Sylvanas kciuki zacisniete:-)

Mietowa widocznie tak dobrze jest malenstwu w twoim brzuszku,ze mu sie nie spieszy na ten swiat;-)

Dorotqua wspolczuje biegunki,szybiego powrotu do zdrowia,najwazniejsze ze z maluszkiem wszystko ok:-)

u nas narazie nie najgorzej,jakos z natalka probujemy sie dogadywac,nawet daje pospac w nocy,3 ,4 pobudki ,ale tak lapczywie ssie cycucha,ze pozniej jej sie ulewa .poki co spi wiec mam chwilke dla siebie.zjem sniadanko i zaczne robic obiad bo pozniej to drzemke sobie zrobie.

milego dnia mamuski:-)
 
asia, sylvanas trzymam kciuki!
Miętowa mam nadzieję, że się rozkręci u Ciebie do terminu

A mi w nocy odszedł czop w dość sporej ilości, teraz też "wydalam" jakiś taki śluz brązowawy więc myślę, że to chyba to. Brzuch mnie boli znowu jak na okres, skurczy regularnych póki co brak, ale coś czuję że to już coraz bliżej...
Niedługo jadę na wizytę, ciekawe co mi powie:confused: Trzymajcie kciuki. Buziaki
 
Hej dziewczyny,

Ja po śniadanku w piżamce przed komputerem.
Ale zaraz trzeba się ubrac i zbierać z psiakiem na spacerek, bo piszczy mi.
Także koniec dobrego lenistwa.
Asia1313 gratki, ze to już twój dzień nastał i spotkasz się z maleństwem.
U mnie nadal cisza. Jutro czekają mnie badania: morfologia + mocz.
A w poniedziałek odbiór badań i wizyta u ginki, chyba, że coś do tego czasu się rozkręci.
Życzę wam miłego dnia. Odezwę się później. Buźka.
 
i Ja sie melduje 2in1 wczoraj wieczorem nasza kruszynka sie tak rozszalala bolaco ze myslalam ze zaraz wyjdzie i mi brzuch rozerwie chyba mala muzykantka bo wtedy muzyki sluchalam ;D Skurcze byly ale po nich szybko usnelam ;D

asia Powodzenia trzymamy kciuki!


Dorotqua najwazniejsze ze juz w domku jestescie ;)

elissse pewnie juz tulisz Malutka ;)

malinka no pewnie ze sie rozkreci i na dniach bedziesz tulic malenstwo ;-)

bilka a My wciaz idziemy rowno i sie trzymamy;p

sylvanas trzymam kciuki obys szybko tulila malenstwo ;)

Mietowa to teraz pozostaje juz tylko czekac ;)

Alicja Fajnie ze z Malutka tak sie juz poznaliscie i jest taka grzeczniutka ;-)

Ja po sniadanku zdrowym to teraz trzeba zgrzeszyc paczusiem ;p
 
Asia powodzenia
Witam ja niedawno wstałam zjadlam sniadanko i biore sie za robotę.
Noc przespana mały grzeczny, ogólnie bez skurczy spokój .
Kiedy go zobacze ...
Milego dnia dziewczyny
 
Hejka

U mnie dzisiaj stuknal 40tc Hmmm ciekawa jestem kiedy mnie wezmie

asia1313 oczywiscie kciuki zacisniete

Mietowa a jakie masz to cisnienie Nie jestes sama mi tez nic nie dolega A na wizycie ostatniej gin mi powiedzial ze nawet glowka jeszcze nie jest nisko

sylvanas u Ciebie to juz by sie moglo cos zaczac dziac Trzymam kciuki

M@linka za Ciebie rowniez trzymamy kciuki Śluz to dobry znak ze juz z gorki

Dorotqua wracaj szybko do zdrowia

POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY
 
Przyjęli mnie na patologie ciąży niby pod pretekstem przenoszenia i słabego tętna malucha. Po tym ich mega dokładnym usg wynika ze mała waży ok 4150 :/ jej zastanawiam sie jak ja ja urodze :/ dzis mi nic wywoływać nie bedą a jutro ordynator zadecyduje co ze mną zrobią :/ masakra jakaś. Chciałam sie dogadać abym mogła jutro przyjść do szpitala ale sie nie udało bo cieżko z miejscami. Będę informowała na bieżąco co i jak :)
 
reklama
Do góry