reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Alicja ale wiadomości!!!!! nie dziwię się, że w szoku jesteście...
Caroline Maja nie chodzi do przedszkola, mamy własny biznes, więc bez problemu godzę wychowanie dzieci z pracą,a do tego mama mi pomaga przy dziewczynach,no i na męża zawsze mogę liczyć
A mnie przed wczoraj dopadła jelitówka, ale na szczęście taka łagodna, wczoraj poszłam do lekarza, noi dziś już jest ze mną ok, od razu przepisał mi leki dla dzieci, w razie czego, ale mam nadzieję, że nie zarażą się ode mnie.
 
reklama
gonia oj to zdrówka!!! pamiętaj że na jelitówkę najlepsza jest pepsi albo cola!!!
zazdroszczę Ci bycia w domku z pociechami :tak: też bym chciała otworzyć swój biznes ale nie ma pomysłu :-) do poprzedniej pracy już nie wrócę więc muszę myśleć co to później będzie..

uciekam na obiadek dziewczyny - dziś typowo ciążowy - ziemniaczki w mundurkach z cebulką na masełku i śleeeedzik ze śmietanką :-D
 
Witam sie witam posprzaqtane obiadek zjedzony nalesniczki z dzemikiem i twarozkiem zjadlam tylko dwa bo dbam o linie ale najadlam sie ze hej;) Mam nadzieje ze Milka tez zje;) Dla niej mam z twarozkiem banankiem ;) Zaraz przyjezdza tesciowa wiec tak na szybko;) Bylismy u pediatry na kontroli znowu mala dostala takiej histeriii;0 bidulka mala;) Doktor powiedziala ze trudno ja osluchac jak tak placze znowu we wtorek mam przyjsc;) No i teraz uwaga uwaga Bo Moja śliczna córeczka panicznie boi sie...balonów;( probuje ja przekonac robie tuli tuli nawet caluje ale to nic nie daje placze sie trzesie cala;/

Caroline haha ciezaroweczkowe sledziki mnie nigdy do nich nie kusilo bo nie cierpie ryb;D

Gonia duzo zdrowka oby dziewczynki sie nie zarazily ;)
 
gosia może powinniście chodzić po domu w bialych fartuchach żeby milenka się do widoku lekarzy przyzwyczaiła :szok::-) a tak poważnie to szkoda małej bo to dla niej pewnie trauma :-( moja swego czasu tak reagowała na jednego z wujków - dramat był - jeszcze długo po wizycie nie mogła się uspokoić :-( a co do balonów to moze napompuj kilka mniejszych, narysuj jakieś buzie albo kwiatki.. coś co ją przekona.. kurcze ciężko na roczek będzie jak się nie przekona :-( moze za duże te balony są i się boi.. albo jakiś kolor inny.. już sama nie wiem :-(

a ja dzisiaj wieczorkiem walczę z krokietami żeby na jutro obiadek był z głowy :-)
 
hej dziewczyny.

kurcze nawet was nie poczytałam.. jakoś weny nie mam . obiecałam że pokaże torta roczkowego mojej roboty.. więc wklejam..

kurcze cały czas mi jakiś error wychodzi..;/ nie wiem ..

wogóle po tym roczku jestem wypompowana.. rodzinka siedziała tydzień;/ całe szczęście że pojechali.. jeszcze chrześnica była u nas na feriach to cały czas trzeba było coś wymyślać żeby sie nie nudziło..
wczoraj byłam u gin.. na cytologi.. no i chyba mam nadżerkę albo zrosty na macicy.. nie wiem co to ani jak sie to leczy.. mam zrobić badanie krwi i ponoć będzie wiadomo... no i jeszcze mnie nastraszyła bo byłam państwowo że jak chce drugie dziecko a są zrosty to mam się szybko starać bo jak zrosty będą stare to może macica się rozerwać... hmm... i jakoś tak chodzę do tyłu od wczoraj....

pozdrawiam..
 
Witam sie rano jednym slowem beznadziejnie! Mala robila pobudki chyba z 5-6 razy czuje sie jak wypluty cukierek;/ Zeby wstretne ida i nie daja spokoju bo juz tak ladnie przesypiala noce. Do tego jestem mega zestresowana coraz blizej do sakramentalnego tak ;D Musze wkoncu pojechac malej po body biale pod bluzke w hm widzialam no i sobie po buty.

asiorrek ja mam nadzerke w pt bede ja miala wymrazana sama sie okropnie stresuje jak nic. Ale glowa do gory ja tez mialam cytologie robiona wlasnie ze wzgledu na to. ah mam juz dosc porodu i ciazy coraz bardziej jestem na nie;/

Caroline jak tam mala juz tupta?no i rosnie brzunio? wrzuc jakas fotke brzucholka;D Uwielbiam ciazowe brzuszki swoj kochalam ;D teraz to tylko flak ze skora ;D
 
Witam!
Moja Majeczka na sankach z tatą, Asia śpi a ja zaglądam do Was, fajna dziś pogoda...
Wczoraj byłam z Mają w kinie na karnawale z Monster High, fajna sprawa, a ile radości dla dziecka -było malowanie i czesanie włosów, malowanie buziek, balony, konkursy, na koniec bajka - Maja była w siódmym niebie! Lubię patrzeć na jej wesołą buźkę, była zachwycona tak spędzonym czasem.
gosia u nas takie pobudki to standard, więc nie zazdroszczę, a ślubem się nie stresuj, będzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
asiorrek może za duży rozmiar zdjęcia? będziemy czekać niecierpliwie na twoje dzieło bo nadal jesteśmy ciekawe :-) może powinnaś założyć jakiegoś bloga kulinarnego albo wypiekać normlanie na zlecenie :-) nic się nie martw diagnozą gina - lepiej idź do innego lekarza i skonsultuj to z kimś innym.. ja miałam nadżerkę chyba w liceum - miałam ją usunięta laserowo i do tej pory mam spokój :tak:

gosia
jak ja ci zazdroszczę ślubu!!! :-) wszystko się uda zobaczysz!!! a co wyszło z tą salą w końcu??

gonia ooo jak wam zazdroszczę że macie śnieg!!! u nas potopiło już wszystko.. a szkoda bo ala uwielbia sanki.. i fajnie ze masz już taką dużą córę :-) też bym poszła na bal monster high :-)

u nas ala robi postępy. coraz dłuższe dystanse pokonuje na nóżkach :-) ale aż jestem w szoku że moje dziecko takie ostrożne jest :-D ja mam w domku sajgon bo dostaliśmy kredyt i jesteśmy świeżo po wymianie okien a teraz w tym tyg mają nam robić dach.. z jednej strony zależy nam na czasie żeby z remontami uporać się jak najsybciej zanim dzidzia się urodzi a z drugiej boję się o pogodę.. niby zapowiadają +4/+8 stopni ale kto to wie jak to będzie.. a znowu znając asze szczęscie to jak poczekamy do kwietnia to wtedy przyjdzie opóźniona zima i dach będziemy robić we wrześniu... ehhhh.. już sama nie wiem co i jak..
aaa.. moja ala wreszcie się czegoś nauczyła hurrraaaaa - daje nam buziaki :-) tak słodko otwiera buzię, wystawia języczek i czeka aż jej cmokniemy :-) słodkie to takie :-)
dziewczyny dajecie jeszcze dzieciakom do picia mleko? bo moja ma tylko na noc kaszkę na mleku mm i tyle.. a to chyba za mało.. dzisiaj kupiłam mleko nasepne 3 i chciaam jej w kubeczku podać ale dwa łyki tylko wypiła.. a takie dobre waniliowe.. kurcze muszę jej jakoś przemycać to..
 
Hej z rana mala od rana szaleje nie zauwazylam i zapomnialam zamknac krem a ta od razu cala raczke i miesza w nim;p

Caroline daje buzi niio pieknie ;) To teraz cos Ci powiem moja Milusia kochana slodzinka dawala mi buzi tak wczoraj ze przy okazji z calej sily uzarla mnie w warge! Cala opuchnieta do tego krwawila !a gdzie masz suwaczek? No wstawaj zdj brzucholka;D Sale zmienilismy juz oplacilismy szkoda tylko 200 zl co stracilismy ale i tak z ta sala wyjdziemy na duzo plusow;) Menu te same nwet ciut wiecej jedzonka no i 140 za talerzyk a tam chcieli 160 no i za kazda godz po2 kolejne 100 a tu nic;) Do tego mamy caly lokal dla siebie a tam na przeciw bar bylby otwarty a w sobote piujanstwo sie szerzy wiec sie balismy ;)

Gonia no fajnie moja wyzdrowiala i sniegu brak wiec w tym roku nie zaliczylka nawet sanek;) Oby juz do 1 marca bylo tak pieknie ;D


EDIT
Pamietacie jak pisalam o powiekszonej piersi mojej malej? jestesmy pod stala opieka chirurga i dzis dotykalam i jest mniejsza ;D wiec to hormony bo zminimalizowalam cyca do wieczornego ;D Ale i tak pod koniec lutego mamy sie znowu pokazac ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
gosia 100 LAAAT DLA MILENCI!!!! :-):-)
mi gdzieś chyba umknęło o cycuszkach milenci bo bym ci od razu napisała że to hormony.. my tak mielismy kilka dni po porodzie.. miała tak nabrzmiale jak normalnie miseczka C.. i mi położna mówiła że tak się zdarza.. kazała smarować altacetem aż opuchlizna zniknie.. dobrze że u was też już lepiej :tak:
a suwaczek nie wiem czemu mi zniknął :szok: coś z tym portalem było nie tak bo dużo dziewczyn widziałam musiało zmieniać..
brzucholka wstawię jak się zrobi jakaś chociaż mała kuleczka - bo póki co flak :szok::-D
 
Do góry