reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Hej, ja sie tylko melduje, nocka przespana, ale budzilam sie nie wiem ile razy i juz marzylam zeby ta noc sie skonczyla, ani sie przewrocic na drugi bok ani nic, boli mnie to spojenie i zebra od ciaglego spania na boku.

Wczoraj poznym wieczorem Zuzka zaczela fikac na calego, wiec jednak sie okazuje ze ma jeszcze miejsce, paskuda mala mnie stresuje. Dzieki za slowa otuchy.

arbuz wczoraj juz nie bralam tego magnezu, skoro mowisz ze lekarz radzil by odstawic, to chyba juz nie bede brac.

Magda Marcelek jest cudowny!

Moj ma dzis wolne, wiec pewnie ja nie bede sie dzis udzielac na bb.

Milego dnia wszystkim!

Czarni trzymam mocno kciuki za Ciebie!!!
 
reklama
Hej!
Czarni nadal 3mam kciuki, żebyś się spotkała z Marzeną piętro niżej!
MARZENIX GRATULACJE!!!!

Milusia dobrze, że już przeszło i nie daj się. Myślę, że nawet doświadczone mamy może dopaść to cholerstwo niewiadomo kiedy! fajnie, że ogarniasz! A połóg już niedługo minie! Wytrzymasz :biggrin2::tak:

Caroline moja torba też jest duża, ale mam same potrzebne rzeczy i nic więcej :sorry2::tak:

Miętowa, szkoda , że na koniec Ci się ciśnienie przyplątało, dobrze będzie, zobaczysz ;-)
Mi też się pojawiły rozstępy nad pępkiem. Teraz są duże i błyszczące;-) ale mam nadzieję, że po porodzie zmaleją razem z brzychem. Ja już się nie mogę doczekać aż zacznę ćwiczyć UWIELBIAM!
ADA jak spotkasz się z synkiem to uwierzysz :)
Mila 3 mam kciki za Ciebie! Jak to zobaczymy co z tego będzie- dzidzia będzie :biggrin2:
Emilia musisz koniecznie wykorzystać obecność teściów i to , że najmłodszego członka rodziny jeszcze nie ma na zewnątrz Twojego brzucha :biggrin2:
Asiorek dobrze będzie! Powodzenia, oby szybko wszystko gładko poszło. No i udanej wizyty znajomych. Oby teściowa nie zasłużyła sobie na rozszarpanie :):biggrin2:
Dorotqua zdrówka!
Magda z uk! Cudowny syneczek!
Aninek ja też jak obudziłam się o 4 tej i czułam się tak obolała jakbym ciężkie roboty wykonywała, też chciłam , żeby chociaż 7 ma była. Ale teraz za to oczy mi się zamykają i głowa opada, a tu obiad czeka na zrobienie... chyba zaczeka chwilę. Nikt chyba z głodu nie umrze, przez mją 15 minutową drzemkę ;-)
Indziorka dawaj znać i powodzenia!
 
Madzia ale fajny cukiereczek

Wy tu kciuk nie trzymajcie tylko lepiej powiedzcie co mam zrobić żeby urodzić :-D jak na mnie
Te cholerne pszczółki nie działają tylko kręci sie ta wiercipieta sz brzuchu grr

A nudy oszalec idzie ta cisza ble...
 
Heja :-)
tak jak pisałam wczoraj tak uczyniłam - spałam prawie do 12 :baffled::szok:


marzenixx GRATULACJE !!!
mila83 czekamy na wieści co u Was :-)
czarni dajesz jeszcze jakoś radę? może twoje maleństwo czeka na 13.01.13? :-)
indziorka 3mamy kciuki!!!
agaagaaga14 u nas też śnieżek sypie i wiedziałam że tak będzie bo im bliżej porodu tym warunki na drodze gorsze.. a do szpitala mam 20 km :-D
magda z uk ale piękny ten Wasz Marcelek :-)


a ja dzisiaj pospałam strasznie, wstaję a tu biało za oknem :-) szkoda że takiej zimy na święta nie było :-) u nas kolejna awaria - grzejnik u ali w pokoju cieknie strasznie i dzisiaj mój będzie walczył z wymianą uszczelki bo chyba poszła :-( ajjj ciągle coś :-(
uciekam coś ogarnąć troszkę w domu bo lenistwo mnie ogarnęło strasznie..
buziaki dziewczyny!:tak:
 
marzenix - gratuluje !!! zdróweczka, snu , dobrej laktacji itd:)
Magda- maluszek przesłodki...już niedługo dojdziesz zupełnie do siebie i będzie super:)

Gratuluje wszystkim rozpakowanym !

Codziennie sprawdzam jak tam u was, i czekam z niecierpliwością na każdą informacje i porodach:)

U nas wszystko super, Helenka jest przecudowna...daje tyle szcześcia że mamusia nawet nie czuje zmęczenia przez niedospane noce:) Malutka w nocy wstaje co 2-2,5h do cycka, dajemy rade. Z dnia na dzień jest coraz słodsza i coraz więcej widzi i kuma. Ma już 3800g a przypomne że jak wracałyśmy do domku to miała 2650g, więc pięknie przybiera na wadze. Karmię z jednej piersi bezposrednio a z drugiej odsysam laktatorem i podaje z butelki, bo musze wyleczyc brodawkę. Ale powiem wam że ten sposób mi się spodobał bo jest dużo szybciej zwłaszcza w nocy to się sprawdza.

Z takim przydatnych porad to u nas mała śpi w rożkach , bez usztywnienia...i musiałam dokupić żeby łącznie było 4..bo czasem ulewa i trzeba zmieniać , a zdecydowanie się łatwiej pierze..więc mamy system że dwa są w obiegu a dwa się piorą i tak na zmiane. Ogólnie dużo rzeczy w praniu wychodzi...kupiłam np. kosmetyki Nivea ale okazało się że Helenka ma bardzo suchą skórę i teraz tylko Emolium i Avene z apteki wchodzi w grę. Polecam też strasznie poduszkę do karmienia...ten rogal...bez tego by mi ręka odpadła:) Bez laktatora medela swing też nie wyobrażam sobie teraz życia...jakbym miała ręcznie tyle razy w ciągu dnia odciagac to bym oszalała..I zrobiłam też błąd dopiero teraz zamówiłam ramkę na odciśniecie raczki i nozki...bo zapomniałam o tym...powinnam to zrobić przed porodem i zrobić odrazu odciski...a tak beda już miesiaczne roczki i nozki..no trudno.
pozdrawiam was...nie wiem czy wogole chcecie czytac moje wypociny...ale jak macie jakies pytania to chetnie costam poradze jako doswiadczona mama..hahhahah
 
Cześć. My nadal w szpitalu ale Emilek dzielnie walczy z gronkowcem i ma się coraz lepiej choć pewnie do piątku tu jescze posiedzimy. Ktoś pytał jak to wyczailam ze coś mu jest. Więc u niego to była opcja skorna. Pod pachami i na szyjce wyskoczyły mu takie ropne czyraki jakby. Dosłownie w jeden dzień. Wcześniej przez kilka dni miał czerwona pache ale mię sądziłam ze to objaw choroby tylko jakieś otarcie od ubrania może. No i na pewno wyniósł to ze szpitala bo od dziewczyny z sali obok wiem ze jej mały ur 17 grudnia też miał to samo i jeszcze kilka innych dzieci wczesniakow z rki a mój urodziłam 25 to akurat pasuje ze w tym czasie zaraził się. :-(
gratulacje dla świeżo upieczonych mam. Przede wszystkim zdrowia dla maluchów bo to najważniejsze
 
Martinek oczywiście bardzo chcemy czytać Twoje wypociny. Co z tego, że ja doświadczona jestem jak prawie nic nie pamiętam i przeraża mnie powrót do niektórych rzeczy, a też od czasu kiedy rodziłam wiele rzeczy jest teraz innych lepszych. Np rogal do karmienia...
A jak radzicie sobie z pępuszkiem. Już pewnie dawno odpadł. Czym czyściliście. Dla mnie 7 lat temu ze spirytusem to była trauma, teraz się już np spirytusu nie używa.
 
reklama
Filkat, a33, baśka, marzenixx gratuluję :-)

Magda z uk Marcelek prześliczny :-D

U mnie dziś remont w pełni, więc nie odpiszę wszystkim

Czarni trzymam kciuki cały czas. Może oxy podadzą?
 
Do góry