reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hej!:-)
U nas noc spokojna. Pobudki tylko dwie, o 3 i ok 5, także wyspani jesteśmy:-) za to w dzien moja przylepa najchętniej by cycala przez caly czas...oj, męczące to jest-szczególnie jak dziecko to maly nerwusek:-)
 
reklama
anbas ano na 4 dzień po porodzie pojechałam żeby mi to zszyli. a skąd wnioskuję że tylko do plastyki... w piątek byłam u gina i on tak powiedział ... chyba wie co mówi :( a blizna ciągle się rozchodzi, co dzień coraz bardziej. mąż mówi, że niedużo brakuje, żeby miała od dziurki do dziurki :(
z kropelek od bączków polecam infacol. przy Natanielu się sprawdził

dziś zaliczam mega dół więc wybaczcie :( straszne mam wahania humoru, niestety z przewagą wisielczego
 
Anbas - wlasnie to mam sabsimplex bardzo geste kropelki tylko ze teraz dalam o 9.00 jak zaczal pyrkac to az sie przestraszylam ze tyle tego dziecko ma !
Tylko ze nie spi mi o 12.00 kolejne karmienie i teraz jest histeria jakby jeszcze gorzej tam jest napisane 15 kropli! Ja dalam 6 i o 12.00 tez 6 podkurczam nozki masuje brzuch klade na kolanach pyrka ale strasznie jest rozżalony :(
jeszcze mu je dam tak do tygodnia moze sie poprawi moze dlatego tak placze bo juz zmeczony i naprawde ma duzo tych gazow choc odziwo brzuszek bardzo mieciutki... Ale jak je to jak wodospad tak mu sie przelewa :(
nie mam pomyslu na te gazy :(
 
witam sie ;) moje aniolki spia sobie obiad przygotowany :)
u mnie w domu spokoj bo maly grzeczniutki zje, porozglada sie , spi i zrobi kupke i sie obrzyga zawsze i tak w kółko wiec nie mam co narzekac , starsza zafascynowana braciszkiem wiec tez ok ;) pępek nnam jeszcze nei odpadl ale robi sie coraz cienszy(maly mial bardzo gruba pepowine) .

nie nadrobilam niestety nie umiem sie odnalezc na bb wgl po tej przerwie a wiec ;(
sali mam nadzieje ze too przez zmiane miejsca i sie poprawi wszystko ! ;*
pustiszi kurde wspolczuje nie wiem nawet co poradzic bo jestem zielona na kolki :-(mam tylko nadzieje ze wkoncu dopasujecie sobie kropelki :*
agasm spokojnie dziewczyny dobrze pisza takie zeczy przewaznie zrastaja sie same , nerwy nie pomoga trzeba byc dobrej mysli !!!! :*
vinga mam nadzieje ze chumorek sie poprawi ;*!!
fifka kurde a to maly brojus a dopiero teraz wyszla mu wada?(przepraszam nei ogarniam bb ) jak ot si estalo ze maly dostal okulary? bo mam wrazenie ze moja łucja za czesto obija sie o szafki i futryny ;( oby nie miala wady;(
 
Blue on zezuje więc dostaliśmy skierowanie i wyszło że ma wadę oprócz tego uciekającego oczka... Jesli cię coś niepokoi to umów się do okulisty- nie trzeba skierowania.


Kaja
do tego jest oddzielny temat na temat szczepień! Tam poczytaj :-)


Vinga j
a jednak wierze że aż tak źle nie bedzie... biedna ty uważaj na siebie zebyś w jakąś depresję nie wpadła...


Dona
to nie kwestia uważania... od je ściąga i łamie niemal z premedytacją (wiem ze on nie rozumie, ale po prostu podoba mu sę takie wyginanie ich) one nie łamią się w zabawie...


Ja zła jestem bo pojechaliśmy naprawić okularki... i co???!!! Konrad nie zdązył do domu przyjechać i je połamał... jutro jedziemy do innej optyczki i zamówimy okularki sylikonowe... brzydko wyglądają ale przynajmniej ich nie połamie bo to bez sensu...
 
Fifka- nasze starszaczki w tym samym wieku I nie wyobrazam sobie okularow , silikonowe to chyba jedyna opcja , powodzonka

U nas tez gazy sa, ale tutaj nie dostane nic ponizej 1 miesiaca , wiec musimy nosic I bujac poki co. Nocka nawet dobra, Antos spi I je ale Amelka jest niespokojna, teraz poszla do przedszkola I oczywiscie tez placz dlaczego to mama z nia nie idzie tylko tata. Ciekawe ile tojeszcze potrwa?

Fifka, Bandytka- przy was popadam w kompleksy;-)dzieci, praca, szkola I jeszcze czas na realizacje wlasnych pasji. caluski
 
Fifka współczuje tych przeboi z okularami moze i lepiej naprawde te silikonowe a jak będzie większy to zrozumie ze nie wolno :(

u mnie dzis spokój a moze cisza przed burza bo wczoraj tez było spokojnie a wieczorem krzyk :( moze nie płakała długo ale za to słyszała ja napewno cała wieś potem zasnąć biedna nie mogła :( noc była całkiem fajna takze dzis moge powiedzieć ze wyspana jestem :)
Jutro 3 tyg będziemy mieć :) nie dowiary jak ten czas leci . Hormony u mnie juz tak nie szaleją nie łapie takich okropnych dołów ale nie ukrywam ze brakuje mi kogoś z kim mogła bym pogadać cały tydz moge rozmawiać tylko ze swoimi dziećmi :)
Z niecierpliwością czekam na wiosnę chce na dwór wyjść do ludzi bo inaczej kota dostanę !!!!!!!

Pozdrawiam Was gorąco :) mimo ze zimno na dworze :)

ach jeszcze jedno dziewczyny jak często wasze dzieci robią kupę ???? Niewiem jak to jest Julia robiła prawie po każdym jedzeniu a Oliwia tylko brudzi pampersa jak bąka puści a tak porządnie robi tylko raz az sie z pampersa wylewa i ubranko zafajdane :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczyny,jaoś nie potrafie ogarnąc forum ostatnio,ze szpitala wrocilysmy w niedzielę.
Wiecie mam problem z karmieniem piersia,dziwna sprawa mleko jest odciagne sgtrzykawka to jest a laktator nic nie odciąga,okropne sa te sutki,mala sie meczy bo tu ssie nic nie leci a tu tak to wyglada.
Może powinnam powalczyć,ale chce isc do ginekologa niech mi da cos na wstrzymanie zeby nie karmic cycem,bo to daremne,nie moge odciagnąc laktatorem,mala się meczy,glodna....moje sutki są rzeczywiście liche.


Mam pytanie do macieżyńskiego są potrzebne dokumenty akt urodzenia dziecka,wniosek trzeba zlozyć do pracodawcy i co jeszcze coś z e szpitala???
 
Do góry