reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Pustiszi nie wiem czy dobrze kojarze ale chyba jest jeszcze otrivin dla maluszkow. Najlepiej popros by zapytala w aptece.

Fifka no moj tez dzis z 10 razy sie budzil ...wiem ze baczki go meczyly ale I tyle dobrze ze zmienialam boczek dokarmilam I spal znowu troszke. Jeszcze sie nam nie zdarzylo by plakal dlugo. Tzn zawsze cycus uspokaja... maly wlasnie je...odkurzalam I go na szczescie uslyszalam. Narobil w pieluche tak ze prawie pekla musze go zaraz przewinac.. ale co sie dziwic skoro tyle razy w nocy jadl. A to juz druga kupa dzisiqj taka duza hehe.
Emis jest juz taki pucus ze szok co go do przewijania biore to widze wieksze faldki...a ja sie urodzil nie mial Zadnej a teraz uda grubiutkie hehe.

Dobra zmykam go przewinac, dokonczyc odkurzanie, poprasowac. Spac mi sie odechcialo a jak sie rozespie to nic nie zrobie.
 
reklama
Kurcze nie spałam prawie całą noc. Maluszek po wczorajszej wycieczce do babci i ciotek nie miał ochoty spać, średniaczek budził się co chwile. Starszaki wstały ok 7, choć mają ferie i mogliby pospać. M pierwszy dzień w pracy. 11 goDzina a ja już padam. Jeszcze koło 14 ma przyjść położna i wyciągnie mi ze 2 szwy.... Ratunku, potrzebna mi chyba dzisiaj jakaś super moc. :szok:
 
ja tez nie spalam od 1 w nocy bo maly stekal a dopiero o 6 puscil kilka bakow

pustiszi ten otrivin jest dla starszych, ja mam krople ale na recepte sa, ale mojemu jakos nie pomagaja

fifka gratulacje ocen, podziwiam jak ty to ogarnelas
 
Dona to pomylilo mi sie z tymi kroplami...albow uk maja takie od urodzenia, sprawdze jak bede w sklepie bo tu nasivin nie ma...

Zycze Ci duuzo sily dzisiaj.

Ja. Juz obiad srobilam i posprzatqlam, misie dzieciom wypralam, dywaniki z lazienki sie mocza w wannie, jeszcze tylko podlogi moglabym pomyc.
 
A u mnie dzisiaj na obiad łosoś zapiekany z warzywami....aż ślinka cieknie na samą myśl :-) Konrad śpi a ja staram się nieco ogarnąć dom...
 
Fifka, gratuluję egzaminów :)

Akuku, zdolna jesteś z tym tortem :) i kiedy ty masz tyle czasu na sprzątanie i gotowanie? :szok: my wczoraj trochę sprzątaliśmy bo goście byli (Maciek obłowił się w ciuchy :) ale we dwójkę z przerwami na obrabianie małego

Pustiszi, a gilki jakieś ci schodzą tym katarkiem?
 
malinka - oj tak schodzą nieraz sie dziwie ze biedny oddycha po nocy z takimi, bo rano psikam nie chce go w nocy rozbudzać bo do rana by gulgotał i na noc a w dzień już mniej bo smaruje maścią majerankową troszkę pomagają nie powiem że nie
 
Oj to biedny ten twój maluszek Pustiszi, nie dość, że brzuszek to jeszcze gilki... u nas jakby chrapotania mniej, chociaż przy jedzeniu dalej się zdarza...


za oknem ładne słońce a mi się tak nie chce z małym wychodzić... a już wczoraj przez gości nie był na spacerku... może go zapakuję chociaż w fotelik i wyjdę chwilę na ławkę przed blok... ale najchętniej bym się położyła spać :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny ja powoli wymiękam. Czuje się czasem jak dojarka dosłownie i żyje nadzieją że w końcu mu to minie... Czasem ładnie pośpi 2-3 godziny a czasem tylko z cycka na cycek przez pól dnia przeskakuje. Jak się go odłoży to chwilę poleży i się wkurza..czasem ma tylko przy mężu dłużej wytrzyma bez wkurzania bo ten mu różne pozycje wymyśla. Pokarm mam, więc nie wiem czemu tak jest. Najgorzej że czesto się wkurza przy tym cycku a ja nie wiem czemu..ja nie mam czasem jak siku iść..nie mówiąc żeby co innego zrobić..
 
Do góry