reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Kasieńka jak mi zaśnie przy cycu to odkładam do łóżeczka lub wózka na brzuszek choć nie powiem jest ryzyko że się obudzi. Ale starsza córka zasypiała na brzuszku bardzo to lubiła. Lenka jeszcze nie chce ale' mam nadzieję że polubi:)

Magsus cieszę się że Julia też zadowolona :)

Ja miałam sprzątać ale wybrałam się na spacer ze starszą :)Lena spala w domku z tatą :)
 
reklama
Kasieńka ja usypiam na brzuszku,kłade na swoich kolanach,albo na kl.piersiowej jak odkładam do łóżeczka to już nas boczek
 
pierwsze spanie na brzuszku wlasnie zaliczamy ... od cyca sie oderwala i polozylam do lozeczka na brzuszku ... dalam smoka bo chciala pociumkac jeszcze i zasnela ... ale lozeczkiem troszke powozilam ...
 
dziewczyny mogę brać rutinoscorbin przy karmieniu piersią?

a właśnie..
moze zrobimy temat "domowej apteczki" z komentarzami?bo jest nie używany, a dużo jest pytań odnośnie leków itd...żeby się to nie mieszało to może by tak zacząć tam pisać z możliwością komentowania??
 
Ostatnia edycja:
Magsus puszcza ale nie tak duzo... tez beka. No raz tak bylo ze nie jadl a jak placze po 2 godzinach to tez geipe water daje I wtedy po godzinie xhce jesc... tez rozpoznaje kiedy plaze najedzenie a koedy go gazy meza.

To gratuluje przewrotu na plecki . Moj noe potrafi ale 6 tyg ma. A glowke juz trzyma ladnie

Kasienka ja siadam na lozka I swoje nogi ppdkurzam I trzymam szeroko wtedy malego "sadzam" tylkiem w powietrzu a nozki ma podkurczone bo leza na moim brzuchu I tak od dwoch dni kupke robimy. .puszcza baki..czasem takie ze mam wrazenie ze tobkupa a pampek czysty albo kleks heh

Ja klade na brzuszek jak zasnie przewaznie przy jedzeniu.

Milusia ja bralam rutinoskorbin I szybko mi pomogl.
 
cześć laski!
Piszę do was zakatarzona i z bólem głowy. Nic dziś nie zrobiłam. Dobrze że Wojtek dziś śpi bez marudzenia. Martwię się czy go nie zarażę:no:

Byliśmy dziś rano u rehabilitantki z główką małego. Pokazała nam ćwiczenia: pierwsze żeby patrzył za moją twarzą od jednego boku do drugiego 180 stopni. Drugie na pleckach jedną ręką trzymam jego rączkę i palec 1cm pod brodawką a drugą główką przyłożoną do mojego pasa na prosto i trzecie mały na brzuszku i rączkach - trzymać mu ramionka i rączki żeby miał takie podpórki i stymulować kącik ust żeby patrzył na tą stronę gdzie główka krzywa lub na wprost. - fałdki na karczku mają tworzyć linię prostą.
Ogólnie jestem zadowolona ale boję się tych ćwiczeń bo mały nie chce za bardzo ćwiczyć i jest płacz. No zobaczymy... następna wizyta za 2 tygodnie.
Magsus cieszę się że u ciebie lepiej. Czytając twojego posta zaczęłam się zastanawiać, bo my też raz dziennie stosujemy biogaje i 2x dziennie ten delicol i mały robi kupki co 3 dni. Kupka konsystencji musztardy i po same pachy że nie wiadomo jak złapać. trochę przy robieniu stęka ale nie płacze. Zastanawiam się czy nie robiłby częściej jakbym tego nie dawała, ale obawiam się że jak odstawię to mogą być inne atrakcje kolki albo coś a tak mamy spokój. Już sama nie wiem.
 
INOMAMA my tez mieliśmy wizje leczenia pod narkozą bo co drugi ząb była dziura a ten z fotela uciekał, większość stomatologów u nas woli te łatwe przypadki, jak dziecię usiądzie i buzie ładnie otworzy więc odsyłali nas z kwitkiem. Na szczęście trafiliśmy do tej babki, ile ona ma do niego cierpliwości to się sama dziwię.

MIRKA- współczucia

MAGSUS super


My dzisiaj poszaleliśmy i położna obudziła nas telefonem że jest na dole o godzinie uwaga 10 30 :szok:

U nas łóżeczko w sumie tylko na noc, zasypia sama choc nie powiem że od razu, marudzi bo smok jej wypada, włożyc nie chce a potam jęczy ze jej wypadł, w dzień raczej spi w gondoli lub na leżaczku jej sie zdarza. Najchetniej oczywiscie spałaby u mamy na rękach ale co to to nie... I tak jest rączkowska
 
Jeny chyba cos mam z żołądkiem dzisiaj dzien wyjęty. Życiorysu co zjem za chwile piecze żołądek boli w kichach rewolucja co to za cholerstwo ... :(
 
Cleopatra a wogóle mieliście kolki ??? Bo mi to lekarz kazał dawać nie na kolki bo Oliwia raczej nie ma tylko na te gazy bo niby i na to ta laktaza pomaga ale u nas gorzej raczej było wlasnie podczas tego podawania mieliśmy wieczorem kilka razy kolke :( mała tez strasznie stękala kiedy dawalam jej te kropelki do mleka odstawilam zanim podałam ten gripe water i stekanie ustalo kupki kilka dziennie i to leciutko robi a tak to jedna dziennie z płaczem chodz rzadka .
 
reklama
Magsus nie, kolek nie mieliśmy (choć w pierwszych tygodniach dziecko spać nie chciało nie raz do 3 w nocy), ale prawie od początku tak stosowałam tą biogaję i delicol - tak doradziła położna i wszystko ok tylko nad tymi kupkami tak się zastanawiam.
 
Do góry