reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Justynaj to samo tyczy się śluzu w kupce? Kurcze... od jakiegoś czasu w kupkach pojawia się śluz, raz więcej, raz mniej raz wcale, no ale jest. Nic z tym nie robię bo tak jak pisałaś u ciebie "Nic poza tym mu nie dolega" Dziecko ani kolek nie ma ani żadnych problemów z bólami itp. Wesoły, radosny i spokojny niemowlak - no wieczorami ostatnio marudny ale to nie przez kolki, po prostu miejsca sobie znaleźć nie może... i tak się wlasnie zastanawiam czy faktycznie zostawić to jak do tej pory czy jednak zgłosić się do lekarza?

Ja jestem dziwną matką... nie nawidzę ciągać się po lekarzach a już w ogóle podawać leków dziecku...
 
reklama
Witam sie porannie, jestem dosyc wyspana bo mimo ze Antos spal na mnie to dopiero chyba od 4 w nocy a ja spalam i nawet raz mi sie zsunal ale na lozko wiec luzic:), nie ma mozliwosci spasc na podloge bo do lozka przysuwac lozeczko w razie czego

Fifka ja na szczescie ja nie ma na razie problemu z zębami wiec to nie ja pytałam cię o znieczulenie, ale w razie czego dobrze wiedziec:). co do śluzu w kupce to czytalam o tych kupkach (bo wiecie ze mamy problem z kupka) to pisali ze śluz moze byc w kupce oby nie za duzo. zielona kupka od czasu do czasu tez moze byc byle nie stale

cos jeszcze mialam napisac ale tradycyjnie zapomnialam
 
Fifka- mój ma od urodzenia śluz w kupie. Raz mniej raz więcej. Strasznie mnie to "drażni" ale już dwóch pediatrów mi mówiło, że jeśli śluz jest w kolorze kupy, dziecko przybiera na wadze itp to nic się z tym nie robi, bo przy kp takoze byc i sam wyrośnie. Amelk też robiła takie kupy i jak zaczęła jeść inne rzeczy oprócz meka przeszlo. Ja próbowałam dawać biogaje, delicol ale bylo gorzej. Teraz tylko sprobuje jakiś czas nie jesc nabialu. Jak to nic nie da, to juz nic robić nie będę.
 
Aa.. faktycznie Dona to Sylka o to pytała :-) Sorki...



Dzięki dziewczyny! Tego śluzu nie ma ale wyraźnie widać ciągnące się nitki w kolorze kupki. Będę na jakiejś wizycie to dopytam ale sama nie będę specjalnie po to iść bo nie widzę sensu...


Ah.. zaraz do szkoły spadam...
 
Witam sie porannie.

U nas nock z trzema chyba pobudkami. Maly zasnal o 20 I o 22.30 aie obudzil ale dalam tylko gripe water I spal dalej do 1.30 potem do 4.30 po kaeminiu dalam gripe water bo sie wybudzal I poszlam sciagnac pokarm bo sie pomylilak I dalam dwa razy jednego cyca...bardziej przez sen.. poszlam sciagac z malym bo po gripe water zawsze sie boje ze sie zakrztusi a moj m spi z zatyczkami. Zreszta Emis nie spal...o 5 zasnal I spal do 7.30. Zjadl I jeszcze do 9 pokimal. Tak wiec noc udana. On sie niekoniecznie na jedzenie budzi jego brzusio mecza...niech te gazy znikna to maluszek bedzie mogl dluzej pospac.

Fifka ja nie zaobserwowalam sluzu w kupce.

Dobra zmykam przewinac maluszka.
 
a u nas noc chyba najgorsza ze wszystkich dotychczasowych...M. na noc w pracy,chłpcy u babci miałam taką okazję się wyspać to Zosiek dał czadu...:eek:
Nad ranem jak zrobiła kupę i puściła tyle gazów że ło jej to i inne dziecko sie zrobiło...nie wiem od czego to było dostawałą i delicol i biogaje...może coś zjadłam...
 
Milusia wlasnie najgorsza jest ta niewiedza, ja tez sie nerenwuje tym ze nie wiem dlaczego Antka tak ten brzuszek w nocy męczy
 
U nas najgorsze wieczory ale ja nie wiem czy to brzuszek czy chce spać a nie może zasnąć czy coś jeszcze innego.

Witam się:)
My właśnie wróciliśmy ze spaceru na dwa wózki. Obie dziewczynki usnęły:) mam nadzieję że się nie przeziębiły bo było dość wietrznie. U Lenonka naszego trądzik niemowlęcy w pełni. Buzia całą w krostkach. Ale słoneczko nasze pobiło rekord snu . zawsze standardowo jedzonko co trzy godzinki, tak jak zasnęła po 21 to spała do 3 :) aż w szoku byłam i pewnie jakbym nie spała to budziłabym martwiąc się żeby mi się dzieciowinka nie zagłodziła.
Dodatkowo wczoraj doznałam szoku wyobraźcie sobie że dostałam @ a to menda jedną! Możliwe to karmię wyłącznie piersią! Nie dokarmiłam małej nawet razu. Po starszej dostałam okres dopiero do 7 miesiącach!
Nic jutro mam giną to przynajmiej podaruje mi badanie na samolocie:)

Anbas nie przejmuj się ja raczej bym nie dokarmiała. Emcia na pewno nadrobi:)
 
reklama
hej,
fifka tak to ja pytalam o znieczulenie, bo jutro ide do dentysty a bez znieczulenie nie wytrzymam.

Zaliczylismy dzisiaj spaceek, jest cudownie na zewnatrz.
 
Do góry