reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

jezuniu jaki czas ostatnio, no!

jak nie wiesci od siostry, to ja w malignie...Laurcia smarka juz tez...:( kupsztala nie ma 5 dzien... a dopiero co robila 2 razy dziennie...nieźle ta butla zapycha...
co ja moge zrobic zeby kupa byla a katar nie? cos moge w ogole???

Siva - cudnie Ci!!!! tatus przepykał z Lenką?:)

Mirka - to udany dzień był:) a jak 2 pozostałe maluchy? wzrostem/waga? podobne do Twego?

Milusia - u nas łapki tez w buzi:)i każda faktura, materiał badane językiem:) ale zabawki to jeszcze, nie jarzy tego. Natomiast sie przekrecila byla z brzucha na plecy:)

Fifka - no widzisz, czyli wszystko ok z jedzeniem! super:) ja zawsze czytam łapczywie jak sobie Adrian radzi, bo wiem czego za jakichś czas wypatrywać u Laury:)

Akuku - a nie chcesz dokarmiać? tak definitywnie? przeciez jak przestaniesz karmic, to nie znaczy ze cos z Tobą nie tak, na Boga!

Magsus - to wy sie tez macie...trzymam kciuki za szwagierke i za Ciebie! a ząbków pierwszych gratuluję bardzo!!!

Salli - no ciężko forum ogarnąć...ja pisze wtedy, kiedy Laura je, długo to trwa, bo palcem jednym:)już sie mi nawet wydaje ze jest grubszy, taki umiesniony:)

Pustiszi - dramatycznie jest! ze wyprowadzka????straszysz czy na serio? ja tez nie wiem o co chodzi wlasnie z ta ma sisterowa! nie jarze tego po prostu, za glupia jestem...
 
reklama
Fifka maly wisial na chcu w nocy... malo spalam ale wlacze o karmienje nadal .. teraz tez wisi...cumka tylko ale to tez pubudza napewno.
Co do przedszkola to ja mam 3 chlopcow mowie Ci !!! DAJ GO DO PRZEDSZKOLA!!! Kochana po pierwsze on wyszaleje ske wsrod dzieci i nawet jak brzydka pogoda nie bedzie sie nudził w domu... po drugie Ty steskniona za nim bedzie miala calkiem inne podejscie do niego...po trzecie szybko nauczy sie mowic ;) bo w przedszkllu nikt nie bedzje rozumial yyy itd . Ogolnie same plusy kochana !!! Alex poszedl do przedszklla jak mial 3 lata a szczerze gxybym mogla dalabgm wcześniej. .. teraz Moze byc tak ze Emil pojdzie do zlobka choc tego nie chce no ale zobaczymy jeszcze. Ogolnie w przedszkolu bedzie sie bawil i uczyl nowych rzeczy... bedzie sie uczył przebywania z innymi dziecmi..dzielenia..sama mowilas ze on pragnie do dzieci. Ty w tym czasie pospdzatasz sobie obiad zrobisz i poswiecisz czas samemu Adriankowi... a on tez potrzebuje Cibie na wylacznosc ;) noo mam nadzieje ze juz podnelas decyzje ;)

Pustiszi w uk sie nie daje wit D ;) a dzieci nie sa krzywe ani mone ani inne..teraz kupilm i dalam Emilowi raz...bo nie dawalam chlopcom i mnie nie cisnie ;)
A ile ta mala miala ze nozki krzywe ?? I czy dopiero zaczela chodzic ?? Tak jest u wiekszosci dzieci ktore dopiero zaczely chodzic ...miesnke sie musza zbudowac ;)
Ojj widze ze maz ostatnio się nie popisuje... ale ze co do pl wrocisz ??

Papagu przy zabkowaniu raczej czestrze i rzadkie kwasne odparzajace kupy..ale nie u kazdego... a nak zadziej robi nie oznacza zatwardzenia tylko ze zuzywa twoj pokarm bezresztkowo . Po kilkj dniach zrobi taka kupe ze nie bedziesz widziala za co sie zabrac ;)

Inomama ja nie wiem..nie pomoge....jedyne co to kciuki trzymam by dzidzka krew siostry miala... i nie musiala sie martwic...
 
Akuku no widzisz kurde co kraj to obyczaj z tą witaminą. Mi pielęgniarka środowiskowa, położne w szpitalu i lekarze mówią, żeby podawać bo na wspach jest mało słońca, i dzieci mają po prostu deficyt, nawet na ulotce pisze o tym.
 
Ania ja kupilam tu Estaw wit. W kropelkach dla maluszka i babka sie pytala jak karmie bo jak mm to nie mam dawac bo ju sa w mleku...no i karmiac piersią sama biore wit. Wiwc i on dostaje.

Inomama ja nie chce przestac karmic głównie dla wygody karmienia piersią... dla przeciwcial bo starszaki wiarusy przynosza...
 
Akuku to tylko się cieszyc ze w UK wszystkie dzieci "proste" ta miała krzywe kolanka miękkie kości i nie rozwijały się mięsnie prawidłowo miała bandaże szelki i tak dalej ............................. i tak dalej .....................

u was też wiosny nie widać kurde w marcu lato kwiecień jesień
 
A i nie ukrywam e kwesta finansowa co do kupowanka mleka mnie przeraza...ale to dla tego ze teraz trudna syt. Finansowa jest...ale wiadomo jak bede musiala to na mm przejdw jeszcze nie musze. Ale zawsze mam w domu mleczko w kartoniku dla malegi jednak jakbym miala dokarmiac regularnie to juz puszke kupie.
 
reklama
U nas tez jak Ania mowi przypominaja zeby dawac wit D nawet jak sie jest na mm i az sie zdziwil a m jak Akuku pisze ze w anglii jest inaczej bo tu przeciez slobca jak na lekarstwo :)
Sasiadka moja-polka ma core pol roku starsza od kuby. Nie dawala wit d bo uwazala ze nie trzeba a teraz mala ma nogi jak palaki, na beczce krzywione. Dostala zakaz jazdy na rowerze na razie i ma badany poziom wapnia co chwila...

Pustiszi- uuuuaaa. Az tak sie porobilo? Ale masz racje! Trzeba jasmo stawiac sprawe chlopom. I musi wiedziec jakie sa jego priorytety bo wiadomo ze sa rzeczy wazne i wazniejsze! Tak trzymaj a ja trzymam kciuki &&^

Akuku- a może ten kryzys laktacyjny jest zwiazany z tym ze tak ostro trenujesz? Moze to droche za dużo dla organizmu i stad ten "bunt"?

Inomama- kciuki za siostre a dla ciebie zdrowka!!!

Emma tez pcha cale wrecz piastki do buźki :) ale zabkow jeszcze nie wyczulam chociaz slinotok juz taki ze sliniaki poszły w ruch :)
 
Do góry