reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hej kochane

Wybaczcie że tak mało mnie ale brak mi czasu na wszystko. Przyłączam się do tych które mają w domku istny armagedon. Dziewczynki tak mnie absorbują, że brakuje czasu na cokolwiek.
Gotowanie obiadu jest mega wyczynem i często staje na głowie żeby dac radę. A na sprzątanie już czasu brakuje. A wieczorami jak dziewczynki śpią padam na twarz! Serio!

Marika tak mi żal Twojej Laury. Biedna malutk. Trzymajcie się tam jakoś. Dużo zdrówka dla niej :)

Akuku masz talent kochana!

U nas też nocki fatalne. A chrzciny mamy 11 mają i szczerze obawiam się jak nasz Lenonek da radę w Kościele .
 
reklama
Anbas 3 razy pisalam i mnie z forum wywalalo..te figurki robie z icying sugar czyli ...jadalne ale nie zdrowe ja to robie jako ozdobe...choc zapewne dzieci beda chcialy zjesc ;)

Dzis zrobilam tego drugiego potwora niebieskiego... ale jeszcze nogi musza dobrze wyschnac by utrzymaly cialo hehe. ;) a on gruby hehehem


Zmykam spac bo padam na pysk po calym dniu.... miala dzis sprzatac prasowac a noc nie zrobilam..figurke hahaha... tak to brudem zarosniemy na maxa... ehh a jutro kolezanka przyjezdza wiec musze wczesnie wstac i popsrzatac ehh
 
czesc dziewczyny

i ja witam sie majowo. u nas zapowiada sie piekna pogoda bo sloneczko swieci od rana. my wczoraj z antkiem na szczepieniu przeciwko pneumokokom bylismy i maly od godziny 12 w dzien do 9 wieczorem praktycznie nie spal tylko plakal. tzn plakał od 16-21 bo byl po szczepieniu, mial stan podgoraczkowy i biegunke. a to ze nie spal dodatkowo go rozdrzanialo bo on maks po 2 godzinach musi zrobic sobie drzemke a tu tyle godzin i nie umial zasnac. noc tez byla ciezka bo czesto sei budzil i plakal. teraz odsypia. ja oczywiscie ledo widze na oczy.
 
czesc, nie nadrobie co napisalyscie, wiec troszeczke napisze co u nas.

Jakos calkowicie brakuje mi czasu, ciagle sie cos dzieje, jeszcze mi dziadkowie dziecko nauczyli na raczki..wiec wiecie:baffled:
Dzisiaj maz nam niespodzianke zrobil i o swicie pojawil sie u nas(po swietach wrocil do domua my ciagle u dziadkow bylismy)

Wiktorek silny albo by stawal albo siadal, wklada wszystko do buzki co ma w raczkach, ladnie chwyta zabawki i oczywiscie odrazu co ma to wklada i slini a jak nie ma nic to cale paluchy ssie az bordowe.
Po za tym nocki gorsze sa takie ze budzi sie co 3 h jak noworodek, ciagle glodny.
A z kaszkami chyba poczekam jeszcze z 2 tygodnie, narazie marcheweczka, dzisiaj moze zielony groszek sporobujemy.

A z smutnych wiadomosci to dzisiaj rano moj chrzestny zmarl..smutno mi..chociaz ostatnie lata nie mialam z nim duzego kontatktu. Poszedl na zabieg usuniecia przepukliny i juz ie wyszedl..powiklania :(

Pozdrawiam Was cieplutko, w niedziele wracamy to na nast tydzien wroce do swojej rutyny, bede miala wiecej czasu.
 
Hello kochane!!!

Akuku jeszcze raz super!!!! A farbujesz to barwnikami czy kupujesz gotowe kolorowe? I czekam na fotke Sully-iego

Nasza nocka dzis super. Chyba az nawet za super i nie wiem czy mam sie martwic :); Mala zasnela o 20 i spala do 6.30 ciurkiem!!! Bez pobudki żadnej. Jak myślicie poqinnam ja wybudzic na karmienie? Czy to nie za dlugo bez jedzenia jak na tak male dzieciatko? w ciagu dnia wypija miedzy 700 a 850.

Marika zdrówka dla Laurki!!!! Bidulka tyle sie nacierpi :(

Buziaki pierwszomajowe!! :*:*:*
 
Witam sie mamusie majówkowo! Mała z S jeszcze spia wiec skrobie:)) Drugi raz bo konczylam posta i laptop mi padl;//// Jak majówka to grill:)) tyle ze u nas niestety pogoda sie spiepscila i chyba nici z grilla;/ a tyle wczoraj nakupowalam miesa i jak sie za nim nalatałam, bo oczywiscie obudzilam sie za pozno ze jutro wszystko pozamykane i w sklepach z grillowych rzeczy to tylko kiełba zostala;/

Malutka moja ma ostatnio dziwne noce. Zawsze budzila sie ok 2 razy o 2.30 i 6.30 pozniej po 8 wstawala i ok 10 jeszcze drzemke sobie robila. A teraz od kilku dni budzi sie po 5-6 razy na cyca. Nie placze ale wierci sie i chce mleka;/ Co to moze byc? Tak juz zostanie??

Tak sie ciesze, ze jutro lecimy na ten urlopik!!! Łaaa nie moge sie juz doczekac:))

Akuku, Anabas: dzieki za pomoc dot. lotu z małą. Dzwoniłam wczoraj do ryanair ( o dziwo sie dodzwonilam) I faktycznie mozna wziac wozek z gondolka :)) super! My bierzemy jeszcze fotelik za 47 zl/ jedna strona , nie majatek a gondolka nam sie przyda:)) CO do torby, nie moge miec dla malej na pieluchy itp, ale faktycznie moge miec sowja torbe o jakis tam wymiarach, dzisiaj bede to sprawdzac i poprostu moja torebka to bd torba z pieluchami:p Troche nie stylkowa ale co tam:D

Akuku: wspolczuje astmy u chlopców:( nie masz lekko:( a co do figurek podziwiam!! MAsz wielki talent! SA super:)

Milusia; u nas tez na tapecie łapki w buzi:)) az do odruchu wymiotnego:) DOdatkowo sa piski i krzyczenie bo to przeciez takie fajne:)))

Siva; mam nadzieje ze wyniki moczy wyjda ok:)

Sylka : wspólczuje smierci chrzestnego :( mocno tule!

Anabas; ja mysle ze nie ma sensu jej wybudzac, jak zglodnieje to sama da CI znac;)) ciesz sie snem!:))

Marika: Cały czas mysle o Twojej malutkiej i trzymam kciuki, zeby bylo juz ok!!

Wszystkie dietowe mamy równiez mocno tule i smutam:(

Milego dnia kochane!!
 
Ostatnia edycja:
Hejka :)

Sylka wyrazy wdpolczucia, przykro mi :-(
Akuku ty szalejesz kobieto hihi :-D
Anbas ja nie wybudzam, ostatbi raz zjada na spiocha o polnocy, a pozniej mala mi spi do 9 rano. Jakby dzidzi glodne bylo to by wstalo :-) Natalka zjada podobnie jak Emma :-)
 
Witam was. Nudy jak nie wiem a od 5 rano do 22 dzien jak rok. Izolatka bez tv. Nie wychodze zeby zarazek nie poprzynosic. Tylko jak musze.
Dzis pojawila sie niwa wysypka. Napisalam o tym na watku cycowym.
Dziekujemy za zyczenia zdrowka
 
Hope - to straszne, ale pociesza mnie, jak ktoś pisze, że też ma bałagan. Tym sposobem usprawiedliwiam siebie i mój bałagan na moim kawałku podłogi. Ech, no ale trudno!

Tina - ojaaa wypoczywaj! Zazdraszczam bardzo! :)

ANbas - Kajtula mój też się przeważnie nie wybudza w nocy i nie budzę go. I chyba jest ok :D

Ahooj!

Kajtek wczoraj na szczepieniu był, w nocy marudny nieco ale bez gorączki, dużo czasu w łóżku z nami spędził, biedaczysko coś mu nie tak było. Ale teraz już gitara graa :)

Waga Kajtka - 7 900. Nie mówcie/piszcie nic.

Dzisiaj przyjaciółka przyjeżdża, lada moment, ale się cieszę. Na dwa dni z narzeczonym swym. I w skały jedziemy o ile pogoda się nie spieprzy.

Udanej majówki!
 
reklama
witajcie majówkowo
jak myslicie moje pranie złoży się samo, a zmywarka rozpakuje???:-D:-):baffled: mam sajgon w domu a żeby mi się tak chciało jak się mi nie chce...:-p

Po wczorajszej siatkóweczce super-uwielbiam raz w tyg a ile frajdy:-D

Tylko w nocy mała mi płakała chyba pierwszy raz tak mocno...:-( i bąki takie waliła że ło jej...dziś ja tylko na kanapkach...bo se ostatnio za dużo pozwoliłam...:-p

Anabas a jak odpieluchowanie poszło już?
MArika wytrwałości, malutkiej zdrówka,szkoda że mąż akurat teraz musiał wyjechać..:baffled:


kurcze może by dziś tak se wyjść...majówkowo...tylko mała mi się smarka znów...:wściekła/y:
 
Do góry