reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Sylka zabawu wszystkie sie udaly dzieci byly bardzo zadowolone ;)
Malowala buzki kolrzanka i dziewczynki prawie wszysykie chcialy byc hallo kitty haha. A z chlopcow to tylko 3 pomalowala buzie w tym moj Viki i syn sasiadow hahaha.

Nie wiem czy chcecie przepisy hehe bo sie narobilam jak glupia ...lizaki poszly w oka mngnieniu za to tych lodow duzo zostalo bo dzieci ponadgryzaly tylko hehe.

Elema ojejku wiem jak taki smiech moze wyprowadzic z rownowagi ;/... mnie bardzo wkurza jak moj m albo nic nie mowi albo mowi tak koloryzujac ze masakra... wczoraj sie z nim pozarlam juz nie o same Djecia tylko o to ze mi bylo smutno a on mnie nazwal histeryczka...zamiast przytulic...ahh
A on mi mowi ze on nigdy nie wie co ma zrobic.. no jakby przyszedl to moglabym zaczac na niego chuczec albo nie heh...
Jak mozna brac sobie czyjes ciuchy ..ehh

Milego dnia.
 
reklama
Elama, a moze jej powiedz, ze problem kleptomanii sie leczy i ze jak jeszcze raz cos zauwazysz to ja zglosisz na leczenie :)))) bo ona chyba ewidentnie MUSI cos wziac, skoro po zwroceniu uwagi nadal tak postepuje... gratki testu :)

Fifka silny Adrianek, moja Natalii tez wstaje, ale jeszcze jej tak nie daje, za to usiedzi juz sama chwilke :)

Akuku szacun kobieto!!!! Jestes niesamowita :)

Anbas pokaz nam Emcie swoja :)

Pustiszi?????!!!! Gdzies Ty???

Dona wspolczuje samopoczucia, zdrowka dla Was!

Sylka czemus Ty zla dzis? Przytulam :-*
 
hej! :-)

mam pytanko: czy wasze dzieciaczki tez tak ..hmm... "pokasłują"? Kurcze nie wiem czy Arek ma lekki kaszel czy tylko probuje nasza uwage zwrocic bo nie robi tak caly czas tylko podczas zabawy albo jak czyms innym sie zajmujemy...

mama mowi,ze to od suchego powietrza i teraz nie wiem co myslec...
 
Aniia - tuuuuuu ;)

Jestem załamana cos ze mna nie tak mdli mnie codziennie ale nie zawsze rano ... Zawroty głowy i ciagle te podbrzusze boli jak siadam boli jak kichne boli :( jezzzzzu mam takiego schiza ze wczoraj wieczorem sie popłakałam :( jest wszystko spoko nagle jestem wściekła nie wiem na co robie kanapkę i mało nią nie cisne o ścianę masakra ... Hormony ? Jakies torbiele ?? Dziecko ????? Brrr Siadałam wczoraj przy m i normalnie zawyłam sie a m do mnie ze zobaczymy jakos damy radę jak teraz bedzie dzidzius to jesCze jedno za pare lat i juz skończymy ... A pry Niklasie tez byłam w 4tc i na teście nic nie wyszło :( jestem załamana :((((
 
Pusiszi mi też nie od razu wyszło na teście, dopiero około 5 tc. Ale nie nastawiaj się puki się nie upewnisz bo później będzie wam przykro. Przetestuj jeszcze raz albo do gina się wybierz - tzn. Ja bym tak zrobiła, piszę z własnych doświadczeń. Także spokojnie, przytulam

Kasia mój Wojtek prawie cały czas kaszle po trochu ale jest zdrowy wg lekarza. Mówił że może to być od alergii, a ja myślę że powodem może też być u nas ulewanie.

Akuku widzę że już lepiej się czujesz, bardzo się cieszę.


Elama wiem o co chodzi - mój m też działa mi obecnie na nerwy bo ręka w gipsie zatem on nic nie może robić ale grać na kompie daje radę za to np. Pójść z nami na spacer już nie:( no szlak człowieka trafia

a szwagierka to masakra, może twój m powinien jej coś powiedzieć do słuchu

Dona Sylka zdrówka i poprawy humoru życzę:)
 
Córka marnotrawna wraca... przyjmiecie?

Długo nie pisałam, bo zaczęłam nieco pracować w eventach, dorywczo, a i w domu tyyyle szycia, że nie wiadomo w co ręce włożyć. Idę nieco nadrobić co u Was i u maluszków :)
 
sylka niestety masz rację, lżej nie będzie ale żyć trzeba dalej...

jagus no to fajnie że załapała :) My przede wszystkim banana w tej siateczce dajemy bo najlepiej się ciamka, arbuz jej nie smakował :p A jakie kaszki kupiłaś? Zosi nie podszedł kleik ryżowy naturalny, więc kupiłam malinowy i zobaczymy jak będzie się na to zapatrywać :) Przykro że macie takie problemy ze snem :( Moja mała jest kładziona po kąpaniu do łóżeczka daje jej butle i ona się z godzinę jeszcze kręci i bawi (ma zabawki poprzypinanae do szczebelek) aż zasypia :) Czasami się budzi z płaczem i właśnie jakby przestraszona to tzreba ją przytulać i dać butlę :)

Aaa no i Zosia w ciągu dnia też dużo pije i mało je przez to że gorąca ale nadrabia wieczorem, w sobotę zjadła naraz 240 ml i miała taaaaaaki brzuszek śmieszny :p

Ania dzięki wielkie! Przyznam się szczerze że teraz mam chyba jakiś etap wyparcia, bo mówię o Nim tylko tutaj, mam takie wrażenie że jak z kimś porozmawiam że on nie żyje to stanie się to takie oczywiste, nie mogę się z tym pogodzić takie odczucia mam że jak będę robić wszystko jak do tej pory to nie stanie się to prawdą, wiem że to bez sensu bo już nie wróci ale nie chcę uwierzyć... Strasznie tęsknie za Nim sprzed choroby, chcę żeby wrócił taki jak był, wstawał o 5 rano, robił kawę, spacerował z psem, szedł po świeże bułki, zimą o 6 było już odśnieżone i nawet szyby mi skrobał w aucie a gdy słyszał że się szykuję to odpałał żebym miała już ciepło.
Znowu się rozkleiłam.

Ok. Odpisuje dalej :)

Akuku zostało Ci coś może? Podeślij te Hello Kitty zawsze chciałam spróbować cakepopsów :) Kurczę szkoda strasznie że nie ma fotek torta :( Biedna Ty :* Z Twojego opisy wnioskuję że to było CUDO a nie tort :* Przyjęcie z opisu też fajne, skąd Ty siły czerpiesz? Młody się pewnie cieszył z prezentów :) A ten skoczek świetny, sami o tamik marzymy ale cena powala :( Genialny ten tort! Pięnie wyszedł :) A te lody pomysł genialny i świetnie wyszły!

Widzę że weekend pełen ciast :)

Milusia gratulacje ! :) Fajnie że mała taka chętna do jedzonka :) Noooo 3600 to już niezła posesja!

Kasia jak słodko :)


Siva spóźnione STO LAT dla Twojej córeczki :)

Fifka GRATULACJE dla Adrianka! Ale super stoi sobie :) A Zośka jeszcze nawet nie siedzi! :(

Blanka ja ubieram body z dł rękawem i do tego pół śpiochy lub rajtuzki i przykrywam cienkim kocykiem, noce są jeszcze chłodne u nas

Elama to z Ciebie groźna babka jest! Ale wcale się nie dziwię też by mnie "poniosło" pewnie... Eh a szwagierki nie zazdroszczę, pogadaj z nią może na początek? Czy to już przerabiałaś?
 
kasia - nasza córcia tak właśnie kaszle jak nie jest w centrum uwagi. Wyraźnie słychać, że to wymuszone jest.

Dziękuję dziewczynki za wsparcie i pomysły. Mi rano wpadł do głowy taki ostateczny pomysł- prowokacja. Zadzwoniłam do męża i zgodził się na niego. Co więcej sam zrealizował. A pomysł wygladał tak że napisał do siostruni smsa o takiej treści : nie chciałem ci robić wiochy przy rodzicach i chłopaku więc pisze smsa. Dość tego!! Miarka się przebrała. Na szczęście byłem na tyle mądry, że jakiś czas temu zakupiłem mini kamerkę. Mam nagrania na których wyrażnie widać jak grzebiesz Eli w szafie. Tak więc masz czas do piątku aby oddać WSZYSTKIE jej rzeczy. Tylko żeby były wyprane a nie brudne jak ostatnio. napisał jej tego smsa rano i do tej pory nic nie odpisała, aż się boje reakcji jak wróci z pracy
 
reklama
Sylka czemus Ty zla dzis? Przytulam :-*
A taki babskie humorki ;-) bylismy wczoraj u kuzynki i u niej wszystko wysprzatane, ok. ona juz dzieci odchowala, my mamy małe ale na przyklad w łazience elegancko jest jak wszytskie kosmetyki sa pochowane a u nas nie ma szans . bo nie ma gdzie i taki jakis grajdoł przez to jest, mieszkanie małe a coraz wiecej rzeczy i chocbym nie wiem jak sprzatala to nie ma wszystkiego gdzie upchnac..no i jakos taka zla chodze, chcialabym wieksze nowe mieszkanko:-) Dzieki za tulaski, od nas buziak dla synowej ;)
 
Do góry