reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

hej kochane!:-)

my po wczorajszym roczku. Wszystko sie udalo, goscie i Arek zadowoleni- dostal kase,maskotke (ukochana) myszke miki i suuupeer trzykolowy rowerek od chrzestnych- dzis sie nim caly dzien bawil:)
Bezpieczny ROWEREK TRÓJKOŁOWY 'X-TRIKE' KR01 green

elama- Arek tez drobny jest,a tyle wcina,ze szok. Czasami praktycznie caly dzien cos je;-) i cudna jest ta twoja ksiezniczka:-)
 
reklama
Elama je dużo ale na zdrową wyglada wiec bym sie nie przejmowała, ja ci mowie ze jak mojemu bys dawala smakolyki, owoce i chlebek to tez jadlby na okraglo bo jak widzi to chce. Sliczna jest malutka

Kasia to super ze wszytko sie udalo i zadowoleni jestescie

100 lat dla dzisiejszych maluszków jezeli tacy są:)
 
Hej
dawno mnie tu nie było

Na początku składam raz jeszcze wszystkim solenizantom najlepsze zyczenia urodzinowe,takie fajne szkraby,aż niewiarygodne że ten czas tak zleciał i to już nie są niemowlaczki :)
Udały się te pociechy

Zdjęcia macie cudowne


Taka fajna pogoda a my nadal leczymy Kinge,perfidny kaszel jeszcze sie utrzymuje,to już drugi tydzień no i inhalujemy się a mam wrażenie że jakoś kaszel aż tak nie łagodnieje i nie mam już pojęcia dlaczego.
Po tygodniu inhalacji we wtorek nie bylo kaszu ani nic,na dwor wyszly,smy na chwilęa w cawartek znowu w nocy powrót kaszlu i od piątku ponowne inhalacje.
Od swiąt jak się zaczelo ta gorączką tak non stop coś
 
Tymuś wszystkiego najlepszego w dniu urodzin i wszystkim pozostałym jeśli są też 100 lat! :)
Ilkasia jak się czuje mama solenizanta?

My dziś byliśmy w przychodni ale Wojtuś dopiero co był chory, jeszcze czasem kaszle, ma tą wysypkę na brzuszku i w dodatku jest maruda chyba na zęby i mimo że lekarz stwierdził że nie ma przeciwwskazań to się uparłam i mamy odroczone szczepienie.
 
reklama
Do góry